Jak na věc


rekvalifikační kurz nehtová modeláž olomouc

Nabízíme rekvalifikační kurzy v těchto oborech

    Krásný den všem, rekvalifikační masérský kurz v EduSpa mohu všem doporučit. Příjemné zázemí a kvalitní (jak profesně, tak i lidsky) lektoři, dostatečně zpracovaná skripta a další podklady k rekvalifikační a profesní zkoušce. Od prvního dne jsme masírovali a nezastavili se do posledního :-) Musím přiznat, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších kurzů, ale stál za to. Otevřely se mi dveře do překrásného světa a hned po rekvalifikaci jsem přešla plynule a v klidu do praxe. Děkuji!
    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené na rekvalifikačním kurzu se super partičkou budoucích maséru. A hlavně s úžasnou lektorkou se srdíčkem na pravém místě s Marcelkou Gaždovou. Můžu jen vřele doporučit, děkuji za všechno i za trpělivost a lidskost, kterou tato lektorka má.
    ANDĚL Marcelka Gaždová to s námi všemi z víkendového kurzu 2.9. - 22.10. 2017 trpělivě dotáhla až do úspěšného konce, za to jí posílám velký dík a doufám, že se brzy setkáme znovu.
    Po úspěšném složení autorizované zkoušky obdržíte Osvědčení o získání profesní kvalifikace, na základě kterého Vám v případě zájmu o podnikání vydá příslušný živnostenský úřad živnostenské oprávnění na masérské, rekondiční a regenerační služby.


Výuka v rekvalifikačních kurzech

    Absolvovala jsem v lednu tohoto roku víkendový rekvalifikační kurz v HK. Touto cestou bych ráda poděkovala našemu lektorovi Slávkovi Mertovi za skvělý přístup a předání praktických i teoretických znalostí. Díky němu a výborným kurzům v EduSpa jsem pomalu přešla do praxe a našla práci co má smysl. Mockrát děkuji Slavkovi i celému týmu EduSpa, jste úžasní :)
    Chtěla bych poděkovat Vaší firmě za vysoce kvalifikovaný přístup Vašeho lektora Jiřího Drabíka z rekvalifikačního kurzu v Brně. Jeho výuka byla naprosto skvělá. Nejen, že splňovala maximální představu o kurzu, ale i navíc dal Jirka ze sebe víc než co je v popisu jeho práce - skvělý profesionální přístup, osobní rady z praxe a vysokou empatii vůči žákům. Děkuji touto cestou jemu i Vám.
    Masérský rekvalifikační kurz byl dobrý, splnil moje očekávání. Lektoři (Lenka a několikrát suplující Slávek) dělali co mohli, aby látku zvládli všichni. Jejich nasazení bylo poctivé. Dobré bylo i prostředí.


Osobní průkaz maséra EduSpa College:

    Máme za sebou 8 krásných, prochechtaných víkendů s nejlepší partou, jakou jsem si mohla přát - v Plzni, pod profesionálním, laskavým a nekonečně trpělivým vedením Petra Kovacse. Kurz jsem si vybrala na základě skvělých referencí a musím říct, že takhle nadšená jsem nebyla léta. Přes maximální vytížení v práci jsem si na víkendových kurzech úžasně odpočinula, načerpala energii a dobrou náladu. Všem z kurzu patří můj velký dík.Ale ten úplně největší je pro Petra, skvělý člověk :-).
    Musím ještě pochválit výborný přístup lektora Jana Kneiffela v Českých Budějovicích, který nás připravoval na rekvalifikační kurz od 13.3.2016. Takhle dobře naladěného, pozitivního člověka snad už nikde nepotkám. Má skvělé, výborné znalosti a dává do toho srdce. Neváhejte a doporučuju!!! :-)
    Dobrý den, absolvovala jsem víkendový rekvalifikační kurz 12.3.-24.4.2016 v Plzni. Touto cestou bych ještě jednou moc ráda poděkovala za trpělivost, ochotu vše dokola a znovu vysvětlovat a ukazovat. Velké díky patří hlavně Petru Kovacsovi. Je to profesionál na svém místě. Určitě budu ve vzdělání u Edu Spa College pokračovat.
    30.7. jsem úspěšně zakončila Rekvalifikační kurz víkendový od EduSpa a mám krásný zážitek. Velké díky Marcelce Gaždové za trpělivé vysvětlování, za odpovědi na všechny dotazy, za její příjemný přístup k nám žákům. Také skupina, se kterou jsem tyto víkendy trávila, byla skvělá a humorných situací nespočet, tak zase někdy v Edu Spa na kurzu. AHOOOJ a mějte se krásně.


Masérský rekvalifikační kurz - cena:  

    Rekvalifikační masérský kurz v Českých Budějovicích byl jeden z nejlepších kurzů, kterým jsem kdy prošla. Kromě příjemné party a profesionálního výkladu látky jsem byla spokojená s praktickou stránkou celého kurzu. Rozložení kurzu na teorii a praxi bylo ideální. Tento kurz mě mnohé naučil. Totéž musím podotknout i o kurzu kineziotapingu. Mimo jiné oceňuji zájem kantorů, i po kurzu jsou ochotní se vším poradit.
    Kurz patří mezi významné křižovatky života a nikomu nepřikazuje, kterou cestou se dál vydat. Jedna z nich je cesta osobního poznání a nekonečné touhy jít dál, hlouběji a úžasného pocitu z toho, jak dokázat pomoci druhému. Jsem velmi štastný, že jsem dostal tu šanci vydat se tímhle směrem. Díky super lektorovi Honzovi z rekvalifikačního kurzu v Českých Budějovicích, že nám nedal nic zadarmo. Právě to nás možná tak nadchlo.
    Ahoj. 3.6. jsem úspěšně absolvoval víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Co se dá říci - Jitka je někdo, je to profesionál jak má být! Smekám. Schází mi naše parta, tak snad někdy se sejdem u dalších kurzů Eduspa. Děkuji Jituš.


Masérský rekvalifikační kurz - rozsah, začátek, místo konání:    

    Roky jsem odkládala ze strachu, že se nikdy nemohu naučit lidské tělo, rekvalifikační kurz na maséra. Zpětně mě to velmi mrzí, protože kurz byl úžasný, seznámila jsem se s novými lidmi a inspirovalo a motivovalo mě to natolik, že jsem už absolvovala další kurzy, které byly skvělé a mohu jen doporučit. Nejen samotné masáže jsou skvělé, ale líbí se mi i prostředí, které se lektoři snaží vytvořit a když na kurzu je člověk, který už nějaký kurz také absolvoval, je to velmi znát, protože je přátelský a otevřený. V závěru je to pocit, jako kdyby se člověku rozšiřoval nejen okruh nových znalostí, ale i rodiny. :-)
    Měli jsme víkendový kurz 2.9.- 22.10. pod vedením paní Marcely Gaždové. Byla rázná a trpělivě vysvětlovala naše všetečné otázky, a že jich bylo. Dosti jsme se nasmáli a naučili. Takže doporučuji a dle slov naší lektorky NEEXISTUJE HLOUPÁ OTÁZKA :-). Neváhejte, vyzkoušejte a vítejte maséři :-D
    Zúčastnil jsem se víkendového rekvalifikačního masérského kurzu v Brně, který začínal 5.9.2015. Byla to paráda, díky Tome. Skvělá parta, Tomáš Vymětal skvělý lektor. Taky dík za ty výlety do jiných kurzů ;-)
    Ahoj lidičky. Ráda bych vám všem poděkovala za skvělý rekvalifikační kurz v Hradci Králové od 13.4 ... se skvělým lektorem Petrem. Je to člověk s velkými zkušenostmi, velkou trpělivostí a velkou láskou k jeho poslání :-) Petře, moc ti děkuji za krásných 15 dní a za tvůj přístup k nám všem ... budu se těšit na další setkání.


Maserske-kurzy.cz - regenerace těla i duše

    Spirální stabilizace, SM systém II.                  Kraniosakrální terapie          Trigger points              Manuální lifting obličeje       Masáž proti celulitidě a formování postavy                Dornova metoda     Kineziotaping I.         Kineziotaping II.            Manuální lymfodrenáž těla    Havajská masáž              Masáž lávovými kameny      Indická masáž hlavy          Breussova masáž                   Reflexologie nohy       Reflexologie ruky           Moxování                      Čínská masáž Tuina,zdravá záda                          Baňkování               Energetické dráhy (Meridiány)                  Diagnostika podle jazyka   Masáž horkými mušlemi        Lymfotaping                  Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu       Čokoládová masáž          Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci              Thajská tradiční masáž         Ayurvédská masáž I.            Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny       Masáž drahými kameny  Thajská t
    Dne 18.11. jsem dokončila víkendový rekvalifikační kurz vedený úžasnou a jedinečnou lektorkou Evičkou Juřenovou. Vše probíhalo v báječné uvolněné atmosféře a za to všichni vděčíme naší Evičce.
    17.2. jsem ukončila masérský kurs ve vaší firmě. Chci touto cestou nejen poděkovat za úžasné chvíle, informace a sdílení praktického umění masérství, ale zároveň i za neocenitelné nadstandardní dary pro rozvoj osobnosti. Vám všem za to, že jste a hlavně našemu lektorovi Petrovi.
    Právě jsem zdárně ukončil víkendový masérský rekvalifikační kurz v Plzni pod vedením Petra. Skvělý přístup Petra, který dělal vše možné a někdy snad i nemožné, aby nám to vysvětlil a do té hlavy nasoukal. Smekám před jeho vlohy učit a před jeho trpělivostí a klidem (což muselo být někdy docela těžké). Děkuji moc a děkuji i svým spolužákům za příjemnou atmosféru kurzu. Doporučuji.


! STUDUJTE ZA VÝHODNOU CENU S BONUSY !

    Zdravím, chtěla bych poděkovat za víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Veškerá teoretická i praktická látka byla podávaná srozumitelnou formou obohacená i informacemi nad rámec. Velice chválím Petrův přátelský, vstřícný a velmi trpělivý přístup. Díky opětovnému vysvětlování a opakování nás dobře připravil na závěrečnou zkoušku. Zároveň děkuji jak Petrovi, tak všem zúčastněným za příjemnou atmosféru po celou dobu kurzu. Zájemcům určitě doporučuji.
    Absolvovala jsem rekvalifikační víkendový kurz od 10.9. do 30.10.2016 v Praze s výbornou partou 20 lidí, na které jistě už nikdy nezapomenu. Nedá se zapomenout ani na výbornou lektorku Lenku Mistríkovou, která nás naučila nejen odborné věci, ale zcela určitě nás posunula i v životě svými názory. Neznám človíčka, který by se na víkend plný novinek netěšil. Přijali jsme i nové heslo, kterým se budeme zřídit při své masérské praxi: "Lenka říkala..." Děkujeme.
    Ahoj všem, kdo se právě rozhoduje přihlásit na rekvalifikaci Maséra v EduSpa College, tak to určitě udělej hned, moc doporučuji! Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorce Zuzce víkendového kurzu 31.10 -13.12.2015 v Hradci Králové za skvělou přípravu celé třídy na závěrečnou zkoušku. Dále pak lektorovi Tomášovi za skvělý víkend v kurzu Medová masáž.


Osvědčení o rekvalifikaci a autorizační zkouška:

    Absolvovala jsem rekvalifikaci v Brně pod vedením Tomáše. Naprosto skvělý, profesionální přístup. Je to člověk na svém místě. Díky za vše. Již se těším na další kurzy a setkání s lektory EduSpa!
    Chci podekovat celemu tymu z eduspa, protoze nejen ze maji skvele lektory, ale cely koncept skoly se mi libi... Osobni dekuji patri Petrovi Kovacsovi, ktery vedl nas kurz v Plzni s milym pozitivnim usmevem po celou dobu a na profesionalni urovni, jeho vyklad byl zajimavy a doplneny hezkymi "story", takze i kdo nechtel si vzdy neco zapamatoval :) Dekuji i zlatym lidickam, kteri byli na kursu, protoze vsichni dohromady jsme tam vycarovali uzasnou atmosferu plnou pohody a smichu...:) Po vikendu v Praze dekuji i Jitce Bohuslavove za super profesionalni pristup, doplneny i o zdravotnicky vyklad urcitych dotazu, za tu harmonii, kterou tam vnesla a extra DEKUJI Jitus za tvoji namahu ohledne tahaku na tabuli, ktere nam pomohli u masirovani, abychom nemuseli jeste listovat v knize a umastit si ji :) Jste vsichni super lidicky se srdickem na spravnem miste :)


Masérský rekvalifikační kurz - co si vzít s sebou:

    Děkuji skvělé lektorce, masérce, kosmetičce ... snad jsem nic nezapomněl, Lence, za super vedení během rekvalifikačního masérského kurzu 16.1-28.2.2016, taktéž dík Robertovi za výtečné provedení Dornovou metodou. Brzy naviděnou :-)
    Chci aspoň touto formou poděkovat Marcelce Gaždové, která vedla rekvalifikační kurz 21.1.-5.3.v Hradci Králové. Byl to pro mě zážitek a nikdy na tento kurz nezapomenu. Milá Marcelko z celého srdíčka Ti děkuji za všechno, co jsi mě naučila a že jsi mně dobře připravila na zkoušky, i když jsem o tom pochybovala.
    Vážení příznivci masáží, chtěl bych touto cestou velmi poděkovat týmu EduSpa College za profesionální a lidský přístup na kurzu od 12.3 do 24.4.2016, rsp.30.4.2016, kdy proběhly profesní zkoušky. Tým ES C, zejména pak Petr Kovács a Jitka Bohuslavová, ale i celá zkušební komise jsou profesionálové, odborníci, ale hlavně lidé, kteří rozumí nejen své práci, ale i lidem, kteří se u nich učí a naučí se díky nim nové profesi. Za to jim moc děkuji a přeji všem štěstí a pohodu v další jejich záslužné práci.


5 500 Kč  (sleva: při vyřízení objednávky on-line a platby do zahájení kurzu)

    Krásný den. Zúčastnila jsem se rekvalifikačního masérského kurzu (1.9.-14.10) v Hradci Králové. Moc bych tímto chtěla poděkovat skvělé lektorce Marcelce Gaždové, díky které jsme všichni prožili mnoho příjemných, často i veselých víkendů. Učení v rukou Marcelky bylo opravdu hrou. I lenocha, jako jsem já, co se na učení moc nepodívá, perfektně připravila na zkoušku. Často jsem chyběla kvůli časově náročné práci a Marcelka mi vždy vše ráda zopakovala nebo ukázala. Jednoduše přátelský a skvělý přístup! Také děkuji naší skupince, se kterou se do budoucna ráda vždy uvidím. Díky kurzu jsem získala znalosti, certifikát, ale i přátele.
    Víkendový rekvalifikační masérský kurz v Brně pod vedením lektora Jirky byl moc báječný. A protože ;-) chvály není nikdy dost, ráda bych touto cestou poděkovala lektorovi Jirkovi za skvěle vykonanou práci. Když nám rozdal manuály, tak jsme se vrhli do studia svalů, kloubů, kostí a masážních technik. Jirka nás s velkou trpělivostí krůček po krůčku učil o sobotách a nedělích. Dělil se s námi o své poznatky, zkušenosti, vědomosti a dával nám tolik, tolik cenné informace. Také jsem tam poznala upřímné lidičky a krásné dušičky :-)
    Rád bych touto cestou poděkoval Tomáši (víkendový kurz 5.5.-17.6.-České Budějovice). Vybaven širokými znalostmi, dobrou metodikou a nekonečnou trpělivostí nás připravil na vstup do klubu masérů. Máme základy, na kterých se dá vystavět dobrá masérská praxe. Rád kurz pod jeho vedením doporučuji dalším. J.


Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví

    Srdečně zdravím! Absolvovala jsem u EduSpa víkendový rekvalifikační kurz od října 2016 - prosince 2016 pod vedením senzačního lektora Tomáše V. Patří mu velké díky za vše co do nás za celou dobu vložil. Je maximálně vstřícný i ke všem nynějším dotazům a radám, které na něj často máme :) Sešli jsme se skvělá parta a tímto děkuji i jim, že má cesta za mým vysněným cílem byla právě s těmito příjemnými lidmi a pod vedením skvělého lektora. Děkuji i EduSpa, kterou ráda doporučím a jsem ráda, že jsem se po dlouhém rozhodování mezi jinými konkurenty rozhodla právě pro EduSpa.
    Absolvovala jsem víkendový rekvalifikační masérský kurz s Filipem a musím říct, že to byly jedny z nejlépe prožitých víkendů. Na kurzu se sešla skvělá parta a díky ní i Filipovi panovala pokaždé výborná nálada. Filip nám byl skvělým lektorem, po celý kurz byl neskutečně trpělivý a ochotný vše 100x znovu vysvětlit a ukázat. Tímto bych mu chtěla ještě jednou poděkovat a především ho doporučit dál :)
    V neděli 14.10. jsem úspěšně :-) zakončila víkendový rekvalifikační kurz v Plzni. Chtěla bych poděkovat za příjemných sedm víkendů, perfektní, profesionální přístup lektorů a hlavně báječnou atmosféru, která celý kurz provázela. Těším se na setkání v dalších kurzech.
    Před nedávnem jsem zde absolvovala víkendový rekvalifikační masérský kurz v Praze pod vedením Lenky M. Bylo to skvělé! Vřele doporučuji a přeji spoustu spokojených studentů.


Masérský rekvalifikační kurz  Masér pro sportovní a rekondiční masáže - obsah výuky:

    Absolvovala jsem víkendový kurz rekvalifikační v Hradci Králové a můžu jenom doporučit. Výborná lektorka - Marcelka Gaždová. Díky ní, jsem se naučila nejenom skvěle masírovat, ale také myslet více pozitivně a mít lepší pohled na život. Jsem velmi spokojená a určitě to není poslední kurz, který jsem u této školy absolvovala. Těším se na mnoho dalších. Super prostředí, super lidi. Jsem velmi nadšená. A mockrát děkuji.
    Rekvalifikační kurz víkendový 1.9.- 14.10. Hradec Králové. Bylo to super. 7 krásně prožitých víkendů s báječnými lidmi (přáteli) a hlavně se skvělou lektorkou Marcelkou Gaždovou. Človíček s velkým srdcem, porozuměním a skvělým přístupem. Báječně nás připravila na zkoušky a dala nám do života další zkušenosti a poznatky. Marcelko jsi skvělá a patří ti velký DÍK!!!
    Chci poděkovat za krásné víkendy strávené se skvělou lektorkou Lenkou Mistríkovou a bezva kolegy maséry na rekvalifikačním kurzu v Praze. Lenka (a také Slávek Merta) nás velmi poutavě naučili základy anatomie, masérské hmaty, neocenitelné byly jejich poznatky z praxe. Užili jsme si spoustu legrace a zároveň se toho mnoho naučili. Ještě jednou velké díky!


Akreditováno MŠMT ČR: Sportovní masáž pod č.j.: 083/2018-50

    Masérský rekvalifikační kurz víkendový 1.9. až 14.10.2018 Hradec Králové: Zažil jsem krásné období se skvělým kolektivem budoucích masérek a masérů a výbornou lektorkou Marcelkou Gaždovou, která nás bravurně provedla úskalím anatomie, masérských hmatů a dalších dovedností a dala nám mnoho užitečných rad do dalšího nejenom profesního života. Marcelko ještě jednou díky!
    Chtěl bych poděkovat Marcelce - skvělé lektorce rekvalifikace v Hradci. Nejen, že byla a pro EduSpa určitě zůstává skvělou lektorkou, ale také za to, že umí povzbudit a podpořit chtění se naučit. MARCELKO DĚKUJI.
    14.10. 2012 jsem dokončil (úspěšně) Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáže v Hradci Králové. Bylo to úžasné a opravdu si odnáším poznatky a zkušenosti. Chtěl bych poděkovat škole EduSpa za super kurzy. Lektor Petr v HK si zaslouží největší pochvalu a obrovský dík, protože s lidským přístupem umí opravdu naučit jak anatomii, tak i vysvětlit věci spojené s masérskou činností. Opravdu doporučuji všem.
    Zdravím všechny, v EduSpa College v Praze jsem absolvovala rekvalifikační víkendový masérský kurz. Byly to úžasné dva měsíce, ve výborné společnosti jak nových kolegů, tak skvělé, vtipné a profi lektorky Lenky. Takže, humorně, patce, špetce, zdar!!!


Vstupní předpoklady pro přijetí účastníka do rekvalifikačního kurzu:

    Rekvalifikační kurz květen a červen 2015 v Plzni mě mile překvapil. Petrova výuka byla velice příjemná, nabitá informacemi, názornými ukázkami, prezentacemi s obrázky a videm. Petr dokázal na kurzu navodit přátelskou, příjemnou atmosféru. Díky kurzu jsem pochopila, jak fungují v těle konkrétní pohyby, co se děje, když příliš dlouho sedíme nebo stojíme. Jaké svaly máme posilovat a jaké protahovat. Při cvičení si uvědomuji, které svaly zabírají při jednotlivých cvicích. Kurzu jsem se účastnila s přítelem, vždycky jsem si přála mít přítele, který bude mít masážní kurz a bude umět masírovat, tak se mi to splnilo :-). Na kurzu jsme se sešli v příjemném kolektivu a doufám, že se ještě někdy setkáme.
    Přeji krásný den, tímto bych velmi ráda poděkovala za sedm úžasných podzimních víkendů, kdy jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu v Hradci Králové pod vedením Marcelky Gaždové. Lektorka s velkým "L", profesionální, přátelský, lidský přístup, moudrá slova, která mě obohatila na zbytek života. Báječný kolektiv, který mi vytvořil o víkendech "náhradní" rodinu. Děkuji všem a kurz vřele doporučuji.
    Po absolovování brněnského rekvalifikačního víkendového kurzu v termínu 21.1.- 10.3.2017 mně nezbývá nic jiného, než se hluboce poklonit a smeknout před lektorem Tomášem Vymětalem. Jeho široké znalosti, rozhled, ale i nadhled jsou opravdu obdivuhodné. Jeho trpělivost zřejmě také nemá mezí, i když to se zvídavými a stále dokola se ptajícími a rušícími studenty neměl jednoduché :-) Na zkoušky nás se svým stálým "kosterním pomocníkem" připravil výborně! Tomáši, děkuji!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
30734
cache: 0024:00:00