Jak na věc


rekvalifikační kurzy praha

Konání rekvalifikačních masérských kurzů

    S jakýmikoli dotazy týkajícími se žádosti o proplacení některého z našich kurzů Úřadem práce nás můžete kontaktovat také na tel. č.: 222 365 819 nebo e-mailem: acz@aczprace.cz.
    Kurz byl pro mě plnohodnotný, získala jsem nové informace prospěšné pro můj životní styl a také jakým pracovním směrem se v životě vydat. Poznala jsem tu fajn lidi.Markéta M., prosinec 2016
    V nabídce máme celkem 11 rekvalifikačních kurzů akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy nebo Ministerstvem práce a sociálních věcí. 
    Účastněte se našeho rekvalifikačního kurzu a získejte zaměstnavateli velmi žádanou profesní kvalifikaci Asistent/ka, Sekretář/ka. V tomto  kurzu získáte znalosti a dovednosti potřebné pro samostatné vedení kanceláře a můžete pracovat jako kvalifikovaný administrativní pracovník nebo Office Manager.


Rekvalifikace Asistent/ka, Sekretář/ka

    Absolvování tohoto rekvalifikačního programu Vám umožní okamžité podnikání v oblasti masérských, regeneračních a rekondičních služeb. Akreditace MŠMT k provádění kvalifikace pro odbornou způsobilost "Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví" byla našemu zařízení udělena pod č.j. 071/2016-50. Platnost akreditace do 23.6.2019. Na základě Osvědčení o vykonání zkoušky z profesní kvalifikace obdržíte na příslušném Živnostenském úřadu oprávnění k provozování živnosti. Zkouška probíhá podlle jednotného kvalifikačního standartu před zkušební komisí složenou ze dvou autorizovaných osob. Rekvalifikační kurz i zkouška probíhají v našem zařízení.
    Pro školní rok 2017/2018 je cena rekvalifikačního kurzu 5.990,- Kč. Cena autorizované zkoušky je 1.500,- Kč. Zkoušku je nutné uhradit nejpozději 7 dní před konáním.
    Celkový dojem kurzu pro mne byl velice pozitivní. Přátelské přijetí, trpělivost a porozumění paní lektorky. Mohu jen doporučit. Odcházela jsem s dobrým pocitem.Miluše H., srpen 2014
    Kurzu se mohou zúčastnit i uchazeči s nedokončeným středoškolským vzděláním. V případě zájmu si prosím domluvte osobní pohovor. Po úspěšném složení zkoušky z profesní kvalifikace můžete zažádat o vydání ŽL nebo se dále vzdělávat. Na příslušné škole vykonat závěrečné zkoušky a získat výuční list v oboru "Rekondiční a sportovní masér" a tudíž středoškolské vzdělání bez předchozího studia.


Fotografie z rekvalifikačního kurzu

    Rekvalifikační kurz jsem obdržela jako vánoční dárek. Byla jsem absolutní laik. Musím ale říct, že jsem se již od úvodní lekce cítila příjemně, ráda jsem kurz navštěvovala. Byl pro mne jednoznačně přínosem. Navíc zde byl pohodový a příjemný kolektiv.Markéta Š., březen 2014
    Rekvalifikační kurz mohou osoby evidované na úřadě práce absolvovat zcela zdarma.  Rekvalifikační kurz, který si uchazeč či zájemce sám vybere, tzv. zvolenou rekvalifikaci, může úřad práce proplatit. Podmínkou pro schválení kurzu je jeho akreditace. I všechny naše rekvalifikační kurzy vám může tedy proplatit Úřad práce ČR. 
    Tento rekvalifikační kurz, má za cíl absolventa připravit na zkoušky odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace osoby vykonávající činnost ostraha majetku (strážný). Po ukončení kurzu a složení profesní zkoušky bude mít absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace podle Národní soustavy kvalifikací.
    V případě závažné překážky bránící nastoupení na kurz, Vám bude navráceno plné kurzovné. Za závažnou překážku považujeme náhlé vážné zdravotní důvody podložené lékařskou zprávou.


Možnost kurzu zdarma: Zvolená rekvalifikace

    Spolupracujeme s úřady práce ČR. Uchazeči vedení v evidenci ÚP mohou požádat o úhradu kurzovného. V roce 2011 jsme zahájili spolupráci v zabezpečování vzdělávach aktivit s MO ČR. Dále spolupracujeme s lázeňskými institucemi a wellnes studii v západočeském a jihočeském regionu.
    V kurzu jsem se naučila vše potřebné. Vyhovovalo mě neustálé procvičování masážních technik a masérské teorie, takže závěrečné zkoušky jsme všichni zvládli bez problémů. Díky za velmi individuální přístup ke každému z nás.Veronika P., leden 2011
    ... ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za celkovou organizaci a strávený čas s námi... pro mne to byl příjemně strávený podzimní čas s dobrým pocitem, že něco užitečného dělám v partě bezva naladěných lidiček! Už dneska vím, že mi tenhle kolektiv bude chybět a už se těším na 12. ledna. Přeji krásné Vánoce a zdravíčko v novém roce... Jindřiška K., prosinec 2018 - e-mailová reference
    Vstupní předpoklady - minimální vzdělání střední 1-2 roky studia (viz stupnice MŠMT), věk nad 18 let, dobrý celkový zdravotní stav bez funkčních poruch pohybového aparátu. Nekonfliktní a pozitivní osobnost.


Rekvalifikace Základy podnikání

    Získejte novou profesní kvalifikaci v oboru personalistika. V kurzu získáte veškeré znalosti potřebné pro samostatné vedení personalistiky i podrobná výuková skripta. Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Personalista. Součástí kurzu je akreditovaná profesní zkouška Personalista. Profesní zkouška i výuková skripta jsou v ceně kurzu!
    Musím vyjádřit naprostou spokojenost s průběhem celého kurzu. Příjemné prostředí, skvělí lidé, trpělivé a usměvavé lektorky. Kurz byl pro mne velkým přínosem do života, i když zatím nechci profesionálně masírovat. Děkuji.Marie S., září 2010
    Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Strážný (kód 68-008-E) pod číslem jednacím  MSMT-15796/2016-1/419.
    Dobrý den, p. lektorko. Chtěla jsem Vám sdělit, že jsem na Vaše doporučení kontaktovala SOU a budu se dále vzdělávat a příští rok mi bez problémů umožní získání výučního listu z oboru masér. Děkuji za vše.Jana M., duben 2014 (sms reference)


Rekvalifikace Obsluha osobního počítače

    Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Kurz se skládá z obecné části v celkovém počtu 48 hodin a ze zvláštní části v rozsahu 102 hodin. Tento kurz nabízíme ve třech variantách: víkendové, dopolední či odpolední. V rámci kurzu je stanovena odborná praxe v celkovém rozsahu 54 hodin.
    Výuka byla organizačně dobře plánovaná, jasně srozumitelně podávaná s dostatečným praktickým procvičením. Kladně hodnotím i poznatky z praxe, se kterými se můžeme setkat.Dana B., srpen 2014
    Jsem ráda, že jsem se naučila masírovat, protože je to skvělá zkušenost a budu jedině ráda, když to někomu pomůže. Co se týče paní lektorky, tak jsem spokojená, vše dobře vysvětlila a byla příjemná. Dáša K., červenec 2016
    V tomto rekvalifikačním kurzu získáte potřebné pedagogické a prezentační dovednosti, seznámíte se s moderními vyučovacími metodami a naučíte se používat hravou a zábavnou formu výuky. Absolventi rekvalifikace budou umět vytvářet výukové materiály a vyhodnocovat testy. Součástí rekvalifikačního kurzu je výuka počítačového programu PowerPoint. Naši profesionální lektoři z Vás udělají také profesionály!
    Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Asistent/ka, Sekretář/ka (kód 62-008-M) pod číslem jednacím  MSMT-26052/2018-1/316.


Masérské rekvalifikační kurzy pro sportovní a rekondiční masáže

    S kurzem jsem byla velmi spokojena, masáž mě nadchla, oživila jsem si a rozšířila znalosti ze zdravovědy. Paní lektorka je pozitiní, milá a profesionální.Jana H., duben 2015
    Kurz je ukončen zkouškou z profesní kvalifikace 69-037-01 Sportovní masáž. Kurz tvoří 70% praktická výuka a 30% teorie, celkem 150 hodin. Masážní techniky si účastníci kurzu procvičují mezi sebou navzájem.
    Na kurz se přihlásíte odesláním přihlášky a současném složení rezervační zálohy 1000,- Kč na č. účtu 2382169379/0800 (do zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení, jako VS - začátek konání kurzu např. 1122011). Zálohu prosím zaplaťte co nejdříve po zaslání přihlášky. Doplatek kurzovného uhraďte prosím nejpozději týden před zahájením kurzu. Přihláška je závazná. Prosíme o zasílání přihlášek pouze vážné zájemce.
    Naše kurzy jsou určeny zejména pro uchazeče, kteří preferují výuku v malém počtu studentů. Výuka probíhá v pohodovém téměř rodinném prostředí našeho masážního salonu. Z naší strany Vám nabízíme individuální, osobní a přátelský přístup s cílem Vás co nejlépe připravit na případnou podnikatelskou kariéru.


Rekvalifikace Pracovník v sociálních službách

    Rekvalifikace Obsluha osobního počítače navazuje na základní počítačové znalosti účastníků a rozšiřuje je o pokročilejší dovednosti a znalost dalších počítačových programů.Vstupním předpokladem účastníka rekvalifikace je ukončené základní vzdělání. Rekvalifikace je určena pro všechny, kteří se chtějí naučit lépe ovládat počítač.
    Protože nám velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb, seznamujeme naše účastníky, nejen s výukou technik sportovní a rekondiční masáže, ale také s dalšími technikami např. klasické nebo segmentové masáže.
    Celkový dojem z kurzu je velice dobrý. Přístup lektora výborný. Výuka srozumitelná. Doporučila bych toto vzdělávací zařízení dalším zájemcům o vzdělání maséra.Ivana Z., prosinec 2016

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00