Jak na věc


rejuvenace intimních partií diskuze

Laser centrum Brno - MUDr. Markéta Lorencová

    Pomocí elektromagnetického radiofrekvenčního vlnění aplikovaného na pokožku prostupuje vytvořená energie přes epidermis do škáry (hloubka cca 2 – 6 mm), která obsahuje velké množství kolagenu. Urychluje se buněčný metabolismus, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýší se krevní mikrocirkulace. Tato reakce způsobuje vypnutí ochablé pleti a zjemnění vrásek. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Celkovým výsledkem je mimo jiné i dokonalejší tvar obličeje.
    Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii.
    Rejuvenace pleti je neinvazivní laserový zákrok, který se používá k omlazení pleti, redukci jemných vrásek , stažení rozšířených pórů a k léčbě akné.  Zákrok je výborný i k ošetření jiných partií, jako je například dekolt, oblast krku, kolen, nebo například také hřbetů rukou.  Při zákroku dochází k prohřívání podkoží laserovým paprskem, tím se začnou stahovat kolagenní  vlákna a tak dojde k jejich regeneraci a postupné tvorbě nových vláken.
    Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.


Rejuvenace pulsním barvivovým laserem Vbeam Perfecta CANDELA

    U tohoto ošetření  je nutné absolvovat  4 až 6 ošetření  v rozmezí  3 až 4 týdnů. Při léčbě akné se doporučují 2 týdenní rozestupy. Výsledkem pak bude tvorba nového kolagenu, stimulace podkožního vaziva, dlouhodobá tonizace pleti , vyhlazení pleti a omezení produkce mazových žláz. Ošetření  diodovým laserem Epilia RF s dvojím chlazením je oproti jiným laserům šetrnější k pokožce a zaručuje celkové zlepšení stavu pokožky.
    Nejčastějšími důvody k ošetření pleti rejuvenací jsou vrásky v obličeji, zhrubělá kožní kresba, rozšířené cévky, jizvy po akné, nepravidelné pigmentace, rozšířené póry, snížený kožní tonus a prevence stárnutí pleti.
    Zákrok je bezbolestný a bezpečný. V závislosti na stavu pokožky se doporučuje cca 3-4 ošetření v intenzitě 1 x za 7 – 10 dní. Při horším stavu pokožky (velmi vrásčitá či povadlá pleť) či větším podbradku doporučujeme více ošetření. Výsledky jsou okamžité, ihned po opuštění ordinace se budete cítit mladší a krásnější. Jednoduchá následná péče vyžaduje pouze aplikaci hydratačního krému s vyšším ochranným SPF faktorem. Po ošetření se nedoporučuje intenzivnější slunění a sauna.


Vyhlazení vrásek a podpora tvorby kolagenu

    Cena operace: Cena za operaci se pohybuje v rozmezí 30.000 Kč až 50.000 Kč bez DPH v závislosti na rozsahu operace. Rozsah operace je klientovi upřesněn na základě konzultace s operatérem. Kromě ceny operace hradí klient ještě poplatek za anestezii (3.000 Kč) a hospitalizaci. Hospitalizaci klient hradí dle typu vybraného pokoje (jednolůžkový 2.500 Kč/noc , dvojlůžkový 1.500 Kč/noc, čtyřlůžkový 600 Kč/noc). Předoperační vyšetření včetně laboratoře stojí 2.450 Kč, za předoperační vyšetření včetně laboratoře a internisty zaplatíte 3.500 Kč.
    Ve většině případů není nutné používat znecitlivění. Při ošetření je pociťován mírně "palčivý" pocit. Na vyžádání, nebo u větších rozsahů je samozřejmě možné aplikovat znecitlivující krém. Není vhodné ošetřovat výrazně opálenou pleť.
    Průběh operace: Termín zákroku je volen na období po skončení menstruace, z důvodů zajištění optimálních podmínek pro hygienu genitálu během hojení. Zákrok probíhá za sterilních podmínek na operačním sále, v celkové anestézii, s nezbytným předoperačním laboratorním vyšetřením.
    Rekonvalescence se vztahuje k typu zákroku a použité energii a je velmi individuální. Doba hojení 2–4 týdny. Bezprostředně po ošetření laserem je nutné se vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory 40–100. Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělí lékař.


Radiofrekvenční mezoterapie s kyselinou hyaluronovou

    Omlazení oblasti obličeje trvá zhruba 15 minut, pokud se ošetřují i další oblasti trvá o pár minut déle. Nejdříve se pleť  očistí, nanese se gel na celý obličej mimo pohyblivé části nad okem a po té se přikládá hlavice laseru na ošetřované části, z níž vychází laserový paprsek. Tyto paprsky následně prostupují do podkoží, kdy ošetřovaný bude pociťovat mírné zahřátí. Laserové paprsky začnou okamžitě měnit prostředí podkoží, čímž započne proces tvorby nových kolagenních vláken, následnou elasticitu pleti a pevnost. U zákroku nehrozí  infekce, vznik jizev  ani zranění, pleť zůstává zcela neporušena. Laserové ošetření může způsobit mírné začervenání, které však rychle bledne. Proces obnovení kolagenu je déletrvající a proto jsou výsledky patrné pár týdnů po zákroku.
    Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt
    Několik dní může přetrvávat lehké zarudnutí. Zákrok je nebolestivý, není třeba žádné znecitlivění. Ošetření je vhodné opakovat alespoň 4x po 4–6 týdnech. Výsledkem je oživení a vyhlazení povrchu pleti, zlepšení textury pleti a její větší pružnost a elasticita.
    Pro omlazení pokožky se využívá kyselina hyaluronová, která se masáží aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu. Velice oblíbenou a efektivní metodou rejuvenace pleti je zapracování kyseliny hyaluronové do střední vrstvy kůže pomocí radiofrekvenčních vln. Tato aplikace je výrazně účinnější a má rychlejší a lepší výsledky.


Objednání on-line

    Jedná se o šetrné zahřívání vazivové složky kůže nízkými dávkami světelné energie laserového paprsku pulsního barvivového laseru vedoucí k novotvorbě vazivových kolagenních a elastických vláken. Ta představují nosnou složku kůže a jsou zodpovědná za pevnost a pružnost kožní tkáně.
    Dermatologická ambulance má smluvní vztah na základě Smlouvy o poskytování a úhradě zdravotní péče se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou České republiky.
    Před aplikací radiofrekvence by neměl být minimálně jeden měsíc užíván chemický peeling, šest měsíců před výkonem orální retinoidy a povrchové retinoidy jeden měsíc před.
    Rekonvalescence: Doba prac. neschopnosti minimálně 14 dnů. Po 6ti týdnech úplné zahojení. 3 noci hospitalizace na klinice.
    Při ošetření obličeje radiofrekvencí se využívá radiových vln k liftingu kůže, obličeje, krku, dekoltu, povislé brady, redukci tukové tkáně v obličeji – modelaci obličeje a také k redukci podbradku!
    Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.


URL: http://www.laser-centrum-brno.cz//nase-sluzby/rejuvenace/

    Pulsní barvivový laser Vbeam Perfecta CANDELA pracuje na vlnové délce 595 nm. Používá se k léčbě cév a metliček až do průměru 1,5–2,0 mm na nohou i v obličeji, pigmentových lézí, rosacei, nevus flammeus, hemangiomů, bradavic, vrásek, jizev, strií, akné, psoriázy, na rejuvenaci (omlazení) pleti. Součástí přístroje je patentovaný systém dynamického chlazení kůže DCD pro tepelnou ochranu pokožky při zákroku a větší komfort pacienta.
    Rejuvenace – neinvazivní omlazení pleti pulsním barvivovým laserem Vbeam Perfecta CANDELA, alexandritovým laserem GentleLASE CANDELA nebo pulsním diodovým laserem Smoothbeam CANDELA.
    Kyselina hayluronová nevyvolává alergické reakce a v kosmetice je často nazývána elixírem mládí. Po aplikaci dochází k markantnímu zvýšení elasticity pleti. Kyselina hyaluronová obnovuje původní vlastnosti pleti tím, že regeneruje vrstvu kolagenu a tím potlačuje proces stárnutí pleti, výrazně hydratuje. Mimo jiné také urychluje proces hojení a zamezuje vzniku jizev.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00