Jak na věc


registrační pokladny

Testovací prostředí softwarů k EET bylo spuštěno

    Jak jsme Vás informovali v předešlém příspěvku, Finanční správa zveřejnila technickou specifikaci k elektronické evidenci tržeb, podle které jsme my – vývojáři pokladních systémů a systémů do registračních pokladen – mohli zahájit jejich úpravy.
    Reagujeme na četné požadavky zákazníků a nabízíme kompletně přepracovanou řadu rámečků B. Nabízí nestandartní rozměry, jednoduchou montáž i na zkosené části nárazníků, bezpečnostní šrouby a celonerezo...
    Přehledné vedení většího restauračního provozu (např. penzionu s restaurací a vinárnou) je bez pokladního systému napojeného na výkonné skladové hospodářství v dnešní době již nemyslitelné.
    Registrační pokladny Fec • Registrační pokladny Lynx • Skenery • Registrační pokladny Cube • wearables • Registrační pokladny ELO • Registrační pokladny Dotykačka • Kopírky • Tonery
    Značka je vedena na majitele, nikoliv na auto. Tzn. lze značku prodat novému majiteli s vozem nebo prodáte pouze vůz a při přeregistraci na nového majitele mu bude přidělena nová registrační značka. Vaši značku na přání převedete na nový vůz nebo po dobu třech měsíců je možné ji odevzdat do depozitu. Po 3 měsících značka propadá úřadu a vy přicházíte o vloženou částku.


Pravidla pro registrační značku (SPZ) na přání

    Stejně jako lze získat duplikát Vaší značky, je možné si nechat vyrobit tzv. tabulku s registrační značkou na nosič kola nebo "boudu na lyže" za autobus, která stojí rovněž 650,- . K vydání je třeba TP+ORV a žádost a do 15 dnů Vám bude vydána tabulka s registrační značkou, která má v místě známek na známky TK+ME dvě hvězdičky pod sebou. Tuto tabulku lze vydat pouze jednou pro konkrétní registrační značku.
    Poškozenou značku na přání lze za částku 650,- si nechat vyměnit za novou, ale při vyřízení nové značky musíte odevzdat původní tabulku, což má za následek, že s vozidlem po dobu řízení správního úkonu nemůžete jezdit. Tohle bylo opět trochu nedomyšlené.
    POS NET je počítačová pokladna nové generace provozovaná na pokladních terminálech, nebo na standardním počítači. Díky modernímu řešení bude vynikajícím pomocníkem v obchodě i restauraci. Lze použít jako váhopokladna, samoobslužná pokladna nebo mobilní číšnický terminál.
    11. května 2016 Finanční správa zveřejnila dlouho očekávané technické specifikace k elektronické evidenci tržeb, která bude uvedena do ostrého provozu v prosinci letošního roku. Technická specifikace se více, než samotných podnikatelů, …


Levné registrační pokladny pro EET na HLEDEJCENY.cz

    Specifickou oblast představují provozy zabývající se bouráním a expedicí masa a masných výrobků. Systém LUPA NET disponuje modulem Rozvozy, který je vyvinut právě k těmto účelům. Prostřednictvím uživatelsky velmi příjemného a intuitivního prostředí jsou pracovníci …
    Pokud značku ztratíte nebo Vám bude odcizena (i jedna ze dvou tabulek) přicházíte o značky na přání a také vaše osobitý text či číselná kombinace je jednou pro vždy vyřazena pro další možnost použití.
    Dodáváme moderní výkonné obchodní a restaurační registrační pokladny s integrovaným fiskálním modulem nebo připravené pro vložení fiskálního modulu vhodné jak pro malé a střední obchody, butiky, apod., tak pro vysoce náročné provozy. V naší nabídce nechybí ani přenosné fiskální registrační pokladny vhodné pro stánkový prodej (STAR BINGO 2200, EURO 500T handy).
    Klasickým řešením pokladního systému pro malé restaurace a bistra je použití vhodné pokladny (POSu) spojené s počítačem se skladovým hospodářstvím v zázemí provozu. Tento systém umožní pohotovou a jednoduchou přípravu pokladny pro prodej a snadné …
    Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.


Snímač čárového kódu Argox AS 8000

    Povinné znaky na registrační značce (SPZ) musí být v rozložení 3+5. Značka musí obsahovat minimálně jedno číslo. Nepovolené písmena (nejsou v zákoně) jsou G, CH, O, Q a W. Náhradou lze písmeno O nahradit číslem 0 a také písmeno CH nahradit složením písmen C a H. Cena za jednu tabulku je 5 000,- Kč, tzn. na osobní auto stojí 10 000,- Kč. Formát značek si můžete zvolit libovolný, dle stávajících typů a atypů . Při požádání je nutné mít na úřadě s sebou TP od vozidla.
    K vybraných pokladnám může být dodán zdarma také programovací software Opticash s implementovaným jednoduchým skladem. Programovací software je v češtině, umožňuje uživateli měnit a doplňovat položky dle vlastní potřeby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00