Jak na věc


recepty prostřeno tento týden

Prostřeno Prima recepty: Pondělí 12. 4. Blanka Štědroňová (47)

    Předposlední den se bude vařit u ostravského podnikatele Lukáše. Jeho menu souhlasí s jeho příjmením, protože je opravdu vybrané. Lukášovo jídlo bude pro ostatní šok, protože čekali něco úplně jiného. Jenže Lukáš je podnikatel s hracími automaty a jako provozní zná prostředí restaurací a ví, jak má vypadat špičkové jídlo. Zatím se u stolu předváděl jako jednoduchý „masožravec“ a milovník zabijaček. Jenže soutěžící si k němu nepřijdou pro nebezpečně vysokou dávku cholesterolu, ale naopak na zdravé ryby, salát a efektně vyhlížející dezert ze švestek. I jeho zábava bude originální. Bude tedy Lukáš jedničkou a vítězem?
    Ať již hledáte první či poslední díl pořadu Prostřeno na televizi iPrima (Prima TV), nebo chcete zdarma a on-line shlédnout všechny díly této soutěže po jednotlivých "týdnech", nemusíte pokaždé brouzdat složitě po internetu, ale přejděte rovnou do archivu pořadů Primy a zvolte pořadovaných díl. Na výše uvedené stránce najdete kromě videoarchivu prostřeno také seznam účastníků pro tento týden, jejich podrobné představení, krátká videa, ale také anketu, kde můžete hlasovat pro svého oblíbence!


Prostřeno na Prima Play + poslední večeře (předposlední díl)

    Nejstarší účastnice Mirka je veselá a optimistická šedesátnice z Ostravy-Zábřehu, která ještě pracuje jako ošetřovatelka v domově důchodců. O své práci říká, že je to nejkrásnější povolání na světě. Mirka je vdova a babička, ale ráda vyráží s přítelem na výlety a za svou maminkou. Mirka má ráda tradici a tradiční bude i její menu. Klasika se tento týden ještě nevařila a na její kachnu se zelím a bramborovými knedlíky se už všem sbíhají sliny. To se ale nedá říct o jejím pracném moučníku, který se jmenuje „ostravská želva“ – nikdo neví, co si má pod tím představit. Všichni si ale myslí, že má Mirka eso v rukávu a tváří se, že neumí do pěti počítat. Jsou obavy soutěžících zbytečné, nebo to cítí správně a Mirka dá všem na frak?
    Vzhledem k vysoké popularitě pořadu Prostřeno najdete na oficiálních webových stránkách této soutěže také další zajímavosti. Kromě shlédnutí posledních či předposledních dílů či celých sérií po jednotlivých týdnech si můžete přečíst také poslední zajímavosti a perličky, které se zalíbili tvůrcům při natáčení, nebo si je oblíbili sami diváci. Na webu dále najdete recepty z jednotlivých dílů soutěže, seznamy aktuálních i předchozích soutěžících, které si můžete vyhledat přímo na stránkách http://www.iprima.cz/prostreno, ale také se můžete aktivně zúčastnit a hlasovat pro svého favorita v nejnovějších dílech - anketách.


Ano, šéfe 2018 (27. 8.) bike bistro U Všech Andělů / Nové Město pod Smrkem

    V úterý diváky přivítá pohodový a sympatický speciální pedagog, který se věnuje handicapovaným dětem. Bydlí v centru Ostravy, své město má rád, i když si uvědomuje, že je plné rozporů. David žije uměním, kulturou, holduje sportovnímu vyžití. Jeho velkým koníčkem je malování. Řemeslné dovednosti a výtvarný i hudební talent uplatňuje i při své práci. Strašně rád vaří a rozhodl se pro masové fondue z několika druhů masa s omáčkami. Uznají ostatní, že jídlo, které si musí každý sám připravit, je to pravé pohoštění do pořadu Prostřeno!? Navíc má David ještě v plánu malovat se svými hosty na hedvábí. A moučník? Tím ženám okolo stolu úplně vyrazil dech! Našli účastníci druhého ostravského týdne už v úterý svého favorita na výhru 25 tisíc korun? [singlepic id=611 w=420]
    Máte rádi pořady o vaření a ještě radši ty, kde jde o společenské vystupování a "šmejdění" a další pikantnosti? Pak by vám neměly ujít všechny díly pořadu Prostřeno, vysílaného na iPrima (TV Prima) a dalších televitních stanicích. V archivu pořadů iPrima.cz najdete prostřeno na tento týden (sada pěti dílů a pěti lidí - účastníků soutěže o výhru), případně sadu dalších dílů prostřeno pro minulý týden (předchozí skupinka soutěžících), ale vyfiltrovat si pro zajímavost můžete také poslední večeři, která byla naposledy odvysílána v televizi a vy jste ji nestihli shlédnout, případně šlo o tak zajímavý díl, že jej chcete vidět ještě jednou.


Výměna manželek X: Kristýna vs Věra (5.9.)

    Uprostřed týdne je ze svých hostů celá nervózní excentrická svobodná maminka Libuše. Má nový třípokojový byt v centru města a vlastní prodejnu s luxusním spodním prádlem. Nemá problém říkat nahlas, co si myslí. Pro své hosty si připravila italské menu s vepřovým masem na italských bylinkách, jako dezert udělá tiramisu, ale po česku. A jaká asi bude její zábava? Libuše je velmi sympatická, umí zapůsobit a Češi milují italskou kuchyni, ať už si pod tím představují cokoliv. Stane se nakonec Libuše hostitelkou týdne?
    [singlepic id=608 w=420] Pořad TV Prima Prostřeno! představí tento týden další recepty 3 žen 2 mužů, kdy se ukáže, že skutečně každý člověk je originál a že se mohou spřátelit i lidé generačně vzdálení. Je zajímavé pozorovat, co si někteří představují pod dobrým jídlem, ale také že to nemusejí být vždy ty nejdražší ingredience, co přesvědčí soutěžící, aby udělili co nejvyšší počet bodů. Atmosféra večera a družná zábava jsou stejně důležité. Opět se bude taktizovat a konec bude hodně překvapivý. To tu ještě nebylo!
    Zdravím Vás milí příznivci pořadu Prostřeno televize Prima. Také Vás baví, jako mě sledovat každý díl Prostřena i když třeba nemáte televizi nebo jste právě na cestách? Proto Vám přináším možnost podívat se zpětně na jednotlivé díly! Vice již v mém článku Prostřeno poslední díl přehrát zdarma
    Videa jsou dostupná na stránkách televize Prima, ale musíte je složitě hledat, níže Vám přináším odkaz přímo do sekce videí, kde snadno a zdarma naleznete poslední díl Prostřena.


Václav Kopta dotančil ještě před začátkem StarDance 2018

    Prosím jděte do pr…… a dejte srozumitelně, jak přehrát poslední díl—-děláte kolem plno keců, co nikoho nezajímá—-většina lidí, co znám také mají problémy s přehráváním—–děláte to pro lidi, nebo pro koho?
     Ten, který kolem roku 2005 měl trochu více času a tak ho napadlo, že spustit si bložínek o reality show, které tehdy začaly vtrhávat do českých i slovenských televizí, bude dobré na ukrácení času. Dopadlo to, jak vidíte. Panáček v reality show žije dodnes, když už to rozhodně není one man show, ale výtvor mnoha autorů, bez kterých by to skutečně nešlo. Chcete mě kontaktovat? Pak sunicko[at]centrum[dot]cz Díky.
    A kdo že tedy bude soutěžit, případně již soutěží v pořadu Prostřeno pro tento týden? Kdo uspěje či naopak vypadne ze soutěže. Co je prakticky jisté je, že se prakticky v každém televizním díle najde někdo, kdo není upřímný, má přemrštěné ego a ostatním zdaleka výhru v soutěži nepřeje. Všechny odvysílané díly v tomto týdnu můžete online a zdarma shlédnout v archivu pořadů iPrima TV.


Prostřeno poslední díl přehrát zdarma

    Zajímají vás aktuální ceny produktů, jejichž recenze a články čtete zde? Pro porovnání nabídek a cen, seznam prodejců, informace o zboží skladem a další info o dostupnosti můžete použít portál heureka.cz, který nabízí srovnání cen a hodnocení produktů internetových obchodů v ČR včetně cen, hodnocení e-shopu, zkušeností.
    Jak již bylo zmíněno, pro online sledování lze využít jak archiv pořadů televize Prima TV, tak server Prima Play (odkaz zde), kde jsou díly chronologicky seřazena a jsou u nich komentáře tvůrců, bonusy a bonusová videa a také diskuse diváků, kteří daný pořad sledují. Pokud vás zajímá poslední večeře pořadu Prostřeno pro tento (aktuální) týden, najdete jej přímo na úvodce play.prima, kde jsou sice někdy nepříliš intuitivně seřazené jednotlivé epizody primáckých pořadů, ale po troše praxe vše pochopíte a naučíte se přehrávání videí nastavit tak, jak vám osobně bude vyhovovat. Kromě posledních večeří jsou zde také předposlední díly Prostřena a vlastně jsou zde i celé série seřazené po týdnech!


Prima Prostřeno poslední díl přehrát zdarma

    Jak už pravidelní diváci pořadu Prostřeno! vědí, v pondělí to nemá nikdo jednoduché, protože společnost není ještě sehraná a neví se, jak vysoko bude nastavená laťka. Milá paní Blanka si to navíc neulehčila, protože servíruje sójové maso a vegetariánské menu. Sama přitom maso jí! Má ale manžela, kterému vaří bezmasou kuchyni, a ten ji přesvědčil, že jeho oblíbená strava je rovnocenná s jakoukoli pečínkou. Blanka bude dokonce podávat polévku s pohankou – tedy další surovinou, která nemá u české populace bůhvíjaký kulinářský zvuk. Však je také na první soutěžící vidět, že je celá nesvá a nervózní! Myslí si, že má její menu šanci ostatní uchvátit natolik, aby získala výhru 25 tisíc korun?
    Včera jsem zahlédla až podávání jídla a vypadalo to moc a moc dobře!! A dát mu 7 bodů za to, že si „musel“ udělat maso ve fondue sám…:-((, upad na hlavičku né…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00