Jak na věc


real madrid vs plzeň živé zápas

Delegát/ka autobusového zájezdu

    Společnost FUSEBOX s. r. o. informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování služeb ze strany společnosti spotřebiteli a tyto smlouvy byly uzavřeny mezi společností a spotřebitelem počínaje dnem 1. 2. 2016 a dále (dále jen "spotřebitelský spor“) formou mimosoudního řešení, kdy subjektem, k němuž je spotřebitel oprávněn předložit návrh na mimosoudní vyřešení sporu se společností je Česká obchodní inspekce (případně jiný subjekt, je-li povřen Ministerstvem průmyslu a obchodu). Bližší informace o možnosti mimosoudního řešení spotřebitelského sporu spotřebitel dále nalezne na internetových stránkách ČOI, viz www.coi.cz.
    Zájezdy na Real Madrid jsou většinou třídenní se dvěma noclehy. SportSen vám vše zajistí a vy si pouze vychutnáte Madrid. Máte dostatek času na prohlídku centra nebo stadionu Estadio Santiago Bernabeu (v mimozápasový den). Zájezdy na Stantiago Bernabeu jsou připraveny s veškerými informačními materiály a mapkami, které vám bohatě nahradí živého průvodce.
    Zájezd proběhl v pořádku. Vše díky skvělé organizaci klaplo bez zádrhelu. Zápas a vše kolem jsme si skvěle užili. Díky volnému programu jsme měli čas i na památky. Před zájezdem jsme byli o všem dostatečně informovaní, takže jsme se včas mohli připravit a naplánovat samostatnou cestu na stadion i zpět na letiště. Díky.
    Real Madrid bude začínat novou sezónu se staronovým trenérem Zidanem. Dokáže bílý balet setřást katastrofální sezónu 2018/19 a navázat na minulé úspěchy v Lize Mistrů, kdy ji 3x po sobě dokázali ovládnout?


Zájezdy na zápasy – Real Madrid

    Děkujeme s přítelem CK Sportsen za zážitek na celý život :) Komunikace s kanceláří na jedničku, co se týče zaslaných dokumentů, byly připraveny perfektně, nepotřebovaly jsme se už na nic dalšího ptát. Hotel byl dokonce 4* a hned na lince metra. Příště pojedeme zase s Vámi :)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00