Jak na věc


rampa pro psy

RN07-DN3Z v zabudovaném provedení

    Osvětlovací nástěnná rampa RN07 - DN4 je určena do pokojů intenzivní péče, dospávacích pokojů, ale rovněž do pokojů standardních. Umožňuje umístění vývodů medicinálních plynů a větších slaboproudých instalací vlevo i vpravo od lůžka pacienta / středu rampy. Její předností je snažší instalace vícelůžkových variant na rozvody medicinálních plynů a slaboproudu. Nespornou výhodou této rampy je rozšířený prostor pro vedení medicinálních plynů a slaboproudých instalací.
    Ohnuté hliníkové nájezdové rampy s využitelnou šířkou 21 cm.nosnost: 380 kgrozměry d x š: 150 x 21 cmužitná šířka: 21 cmmateriál: hliníkhmotnost: 6,5 kgbalení: 2 ks
    Všestranně použitelné přenosné rampy s ochranným okrajem. Na spodní straně je příložný úhelník zabraňující sklouzávání a posunu.nosnost: 500 kgrozměry d x š: 200 x 23 cmužitná šířk
    Osvětlovací nástěnná rampa RN07 - DN1 je určena do standardních lůžkových pokojů s potřebou vývodů medicinálních plynů, silnoproudé elektřiny a slaboproudých instalací, lze ji osadit přímým, nepřímým i nočním osvětlením. Na rampu lze umístit medilištu a další volitelné příslušenství.


Zdrojový sloup ZS07L - vertikální

    Nástěnné rampy jsou určeny především pro lůžkové pokoje zdravotnických zařízení a dále tam, kde jsou požadovány vývody medicinálních plynů, silnoproudé elektřiny i slaboproudých rozvodů. Uplatnění najdou nástěnné rampy však i v příjmových centrech, na dospávacích pokojích a jednotkách intenzivní péče. Součástí nástěnných ramp může být přímé a nepřímé noční osvětlení, a to jak zářivkové, tak s LED technologií. Nástěnné rampy společnosti MZ Liberec jsou nezaměnitelné pro svůj design, variabilitu a modulárnost. Jejich provedení může být přizpůsobeno vzhledu celkového interiéru a potřebám zdravotnického personálu.
    Tato nástěnná lůžková rampa je určena do standardních lůžkových pokojů s potřebou vývodů medicinálních plynů, silnoproudé elektrřiny a slaboproudých instalací. Na rampu lze umístit medilištu a další volitelné příslušenství. Její hlavní výhodou je kompaktní ergonomický design, nízká hmotnost a tudíž minimální zatížení nosných konstrukcí.
    Široká nájezdová rampa pro překonávání bariér. Součástí jsou dva otvory pro případné zafixování k povrchu.nosnost: 200 kgrozměry d x š: 80 x 80 cmvýškový rozdíl (+): 36 cmmateriál:
    Osvětlovací nástěnná rampa RN07 - DN0 je určena do standardních lůžkových pokojů bez potřeby vývodů medicinálních plynů. Obsahuje vývody silnoproudé elektřiny a slaboproudých instalací, lze ji osadit přímým, nepřímým i nočním osvětlením. Na rampu lze umístit medilištu a další volitelné příslušenství.


Jednokanálová nástěnná lůžková rampa RN07-DN3

    Nástěnná rampa RN07 - DN3 je určena do pokojů intenzivní péče, dospávacích pokojů, ale rovněž do pokojů standardních. Tato rampa umožňuje umístění vývodů medicinálních plynů a větších slaboproudých instalací vlevo i vpravo od lůžka pacienta / středu rampy. Její předností je snažší instalace vícelůžkových variant na rozvody medicinálních plynů a slaboproudu. Její hlavní výhodou je nízká hloubka, čímž tolik nezasahují do prostoru před rampou.
    Zdrojový sloup je určen pro použití na standardních lůžkových pokojích a dospávacích pokojích s potřebou vývodu medicinálních plynů plynů, silnoproudé elektřiny a slaboproudých instalací. Především pak do prostor, kde není možné instalovat nástěnnou rampu. Standarní použití je např. mezi okny, prosklennými stěnami, nosnými sloupy. V přední části sloupu je instalována tyč sloužící k upevnění přestavitelných, natáčecích polic s medilištami a příslušenství.


Osvětlovací nástěnná rampa RN07 - DN0

    Vážení zákazníci, v této sekci naleznete nájezdové rampy. V naší nabídce naleznete rampy: HOBBY, STANDARD, těžkotonážní a rampy s vedením. Naše nájezdové rampy se vyrábí z hliníku nejlepší kvality (typ 6005A), materiál je pevný, odolný a hlavně trvanlivý, nepodléhá korozi a ani dalším vlivům, které urychlují stárnutí, vyrábí se v nosnostech od minimálního zatížení po 26 000 kg, dodávány vždy v páru (POZOR - nosnost a hmotnost ramp je v tabulkách udávána vždy pro pár, výjimku tvoří údaj o šířce rampy, který platí pro jeden díl), nájezdové rampy jsou certifikovány značkou TUV a jsou vyráběny v systému řízení jakosti ISO 9001:2000. Všechny ostatní pokyny pro užívání rampy naleznete na každé rampě a v návodu k rampě. Pokud máte nějaké dotazy či problémy s výběrem, obraťte se na naše odborníky, kteří Vám rádi a ochotně pomohou.
    Přenosné nájezdové rampy s vysokou nosností a protiskluzovou úpravou.nosnost: 650 kgrozměry d x š: 248,5 x 30 cmmateriál: hliníkhmotnost: 26 kgbalení: 2 ks
    Hliníkové nájezdové rampy s využitelnou šířkou 21 cm.nosnost: 360 kgrozměry d x š: 150 x 21 cmužitná šířka: 21 cmmateriál: hliníkhmotnost: 6,5 kgbalení: 2 ks
    Osvětlovací nástěnná rampa RN07 - DN2 je určena do pokojů intenzivní péče, dospávacích pokojů, ale i do pokojů standardních. Umožňuje umístění vývodů medicinálních plynů a větších slaboproudých instalací vlevo i vpravo od lůžka pacienta / středu rampy. Její předností je snažší instalace vícelůžkových variant na rozvody medicinálních plynů a slaboproudu.
    Nájezdové rampy vhodné pro vozíky, kolečková křesla apod. Možnost složení do poloviční velikosti.nosnost: 2 x 100 kgrozměry d x š: 183 x 25 cmvýškový rozdíl (+): 50 cmmateriál: hli


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00