Jak na věc


rakouská stavební firma

Základní seznam dokumentace pro stavební...

     - Nový generální ředitel posílí naše aktivity v oblasti výstavby nemovitostí a současně bude pokračovat v přebírání činností od firmy Strauss & Partner Immobilien GmbH
     Michael Junghans, generální ředitel firmy B & C Industrieholding, řekl: “Dlouhodobé budování pověsti firmy PORR jako silné rakouské stavební společnosti, je pro nás zásadně důležité. Naše spolupráce s firmou Ortner Group probíhá přesně v tomto duchu.”


PR servis České tiskové kanceláře

     Karl-Heinz Strauss je developer, který až do svého jmenování do správní rady firmy PORR pracoval jako nezávislý poradce ve firmě Strauss & Partner. Jedním z nejprestižnějších projektů, na kterých se podílel, byl projekt Euro Plaza ve čtvrti Wienerberg, což je největší kancelářský komplex ve Vídni. Až do roku 2000 Strauss pracoval na různých pozicích v bance Raiffeisen Zentralbank, kde se mimo jiné zabýval také nemovitostmi a stavebnictvím. Kromě vzdělání ve stavebnictví na veřejnoprávní vysoké škole, studoval Strauss také na Harvardské univerzitě, Manažerské škole v St. Gallen a také na škole INSEAD Business School, kde absolvoval obor Pokročilý management. Navíc získal na IMADEC University titul MBA. Straussovi je 49 let, je ženatý a má dvě děti.
     Majoritním vlastníkem firmy PORR je sdružení, skládající se ze společností B & C Group a Ortner Group. Klaus Ortner, partner ve firmě Ortner Group, vysvětluje: “Karl-Heinz Strauss má za sebou úspěšnou podnikatelskou kariéru a dlouhá léta úspěšného působení v manažerských pozicích ve stavebních firmách. Navíc je opravdovým expertem na stavebnictví. Nemohli jsme získat lepšího kandidáta na tuto pozici.”


Obsah dokumentace skutečného provedení s...

     Po náročném výběrovém řízení, které se skládalo ze 7 fází, vybrala společnost PORR AG nového generálního ředitele. Ve čtvrtek 15. července 2010, dozorčí rada společnosti jednomyslně schválila Karle-Heinze Strausse pro výkon funkce generálního ředitele společnosti. Pro tuto stavební společnost, kotovanou na burze se jedná o významný krok, který značně ovlivní její budoucnost. Strauss zvítězil díky svým úspěchům v podnikání, strategickým dovednostem, dlouhodobým mezinárodním zkušenostem a také díky své dynamické osobnosti. Strauss se stává generálním ředitelem společnosti s účinností od 13. září 2010.
     Karl-Heinz Strauss ke svému jmenování do funkce generálního ředitele řekl: “Jsem potěšen důvěrou, kterou mi dozorčí rada společnosti prokázala. Jako generální ředitel a akcionář společnosti mám jedinečnou možnost podílet se na utváření budoucího rozvoje jedné z předních rakouských firem.”
     Friedrich Kadrnoska, předseda dozorčí rady společnosti, okomentoval rozhodnutí společnosti následujícími slovy: “V Karl-Heinz Straussovi jsme našli kandidáta, který má jak zkušenosti z našeho oboru, tak zkušenosti podnikatelské. Nyní před ním stojí velká výzva v podobě dalšího růstu a expanze podnikání firmy PORR.”


Zasklení lodžie - stavební povolení

     Skupina PORR Group je jednou z největších rakouských stavebních firem. Společnost má 12 tisíc zaměstnanců a v roce 2009 dosáhla tržeb ve výši 3 miliard Euro. Firma má také silnou pozici na dalších trzích kde působí, mezi které patří například Bulharsko. Bosna a Hercegovina, Česká republika, Švýcarsko, Německo, Francie, Maďarsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Černá hora, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko a Ukrajina.
    Dále se firma zabývá i dalšími stavebními činnostmi (vyzdívky z Ytongu, keramických cihel, zateplené fasády, vnitřní omítky), a to většinou stejně jako u suché výstavby formou subdodávek pro velké stavební firmy.
     Karl-Heinz Strauss se stane současně generálním ředitelem i akcionářem společnosti: díky koupi společnosti Strauss & Partner Immobilien GmbH a převodu jejích aktiv do společnosti PORR, se jeho podíl zvýší ze stávajících 2% na asi 5% s dalším potenciálním zvýšením až na 10% v dlouhodobém měřítku. To znamená, že se do vedení společnosti PORR dostává úspěšný a zkušený podnikatel, což je princip, který se u ostatních velkých stavebních firem velmi osvědčil.


Obsah projektové dokumentace pro provede...

    Stavební firma KADLEC-BAU s.r.o. je mladá a moderní společnost. I když byla založena teprve v roce 2004, je to rychle se rozvíjející firma, která využívá dlouholetých zahraničních zkušeností zakládajícího jednatele společnosti z Německa a Rakouska. Specializuje se na suchou výstavbu, kde se objem prací každým rokem zdvojnásobuje. Jen u suché výstavby skončila firma v roce 2006 s ročním obratem přes dvacet milionů korun, čímž se řadí mezi největší firmy v jihomoravském kraji v oboru sádrokartonových konstrukcí.
     - Od roku 2009 vlastní Karl-Heinz Strauss 2% akcií společnosti PORR a v nadcházejících měsících jeho podíl naroste na asi 5%. V dlouhodobém horizontu pak může jeho podíl dosáhnout až 10%.
    Nevíte do jakého města se vydat? Jak postupovat při hledání nové práce v zahraničí?# Vytvořte si přehledný životopis# Klikněte vlevo na práce v Rakousku a pošlete životopis alespon 20ti zaměstnavatelům.# V případě pozitivní odpovědi vás zaměstnavatel zpravidla pozve na pohovor a budete potřebovat ubytování v místě práce.# V článku o ubytování si můžete porovnat cenu ubytování v jednotlivých městech# V případě jakéhokoliv dotazu se můžete zeptat v našem diskuzním fóru ostatních krajanů.
    Chci projekt domu.cz je jediný poptávkový server orientovaný na realizaci. Zaměřujeme se na všechny poptávky, které jakkoliv souvisí s realizací domu. Od poptávek projektů, materiálů, stavebních firem až po reality.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00