Jak na věc


radka fišarová měštanská beseda plzeň vstupenky

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Přituhuje! Jak na smazání videa s párkovou výzvou zareaguje Jana?

    Marcela stále nemůže přijít Rozině a Janě na jméno kvůli Brunovi, o kterého zřejmě definitivně přišla. S Rozinou se od výstupu v kavárně neviděla. Jaké je jejich nové shledání? Co Marcela nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.
    U Radky a Josef je zase pořádně dusno kvůli Janě a jejím videím. Rozina to žehlí, jak jen může, ale u Jany nečekaně narazí. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.
    Pro Radku to byla obrovská rána, když jí syn prozradil, že se bude rozvádět. Jenže ono je to mnohem horší, než tušila. Jaká jobovka s ní hodně zamává? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.
    U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.
    Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.


CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

    Jana srší hned po ránu energií, která je hlavně pro Radku dost nakažlivá. Pro Josefa už to tak příjemné není, zvláště když si na něj Jana vymyslí překvapení ještě před snídaní. Jaké? A co na to Rozina a Radka? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.
    Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.
    Jana a Rozina byly rády, když jim Radka nabídla azyl u ní doma. Má to ale svá úskalí, na která není nikdo připraven a která mohou být zdrojem velkých trapasů. Jaká například? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.
    Jana si to ani neuvědomuje, ale zahrává si už hodně dlouho. Josef je na ni stále naštvaný kvůli zesměšnění na sociálních sítích. Teď mu s konečnou platností povolí nervy. Co udělá? A jaké to má následky? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.


UKÁZKA z páteční Ulice: Jana v šoku: Jaký háček má nové bydlení?

    Jen co si Jana začne myslet, že se na ni usmálo štěstí a našla ideální bydlení, Ota ji rychle vyvede z omylu. Má své podmínky ohledně nájmu, jež Janu pořádně zaskočí. Navíc si kvůli nim i docela zavaří. Čím? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.
    Radka je za Janu a Rozinu ráda, Josefovi ale dává společné soužití s impulsivní Janou docela zabrat. Už brzy u nich opět hodně zhoustne atmosféra. Co se stane? Který z nich to víc přežene? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.
    Jana se v pátek po incidentu s dědou Josefem spakovala a odešla z bytu. Od té doby o ní Rozina, děda ani Radka neslyšeli. Nyní Rozina náhodou odhalí její tajemství. Čím ji šokuje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00