Jak na věc


r. d. vít martin červenka

VRUTY RAPI-TEC PRO TERASY A FASÁDY + PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Provádíme servis návěsů a přívěsů SCHMITZ, KÖGEL a PANAV včetně záručních oprav.
    Je nutné kontrolovat diodu na OBU jednotce. Pokud svítí zeleně, je vše v pořádku a přístroj je zcela funkční. V případě červené LED přístroj nefunguje a poplatky neodečítá.
    Novinka pro rok 2017 - Vruty RAPI-TEC® SK PLUS představují novou generaci vrutů, která přináší ve srovnání s běžnými vruty uživatelský komfort a lepší užitné vlastnosti.


VRUTY RAPI-TEC BSP (s vrtací špičkou)

    Více než šedesátiletá tradice v oblasti výroby vstřikovacích forem a výlisků z termoplastů s využitím v různých oblastech průmyslu (automobilový, elektrotechnický, farmaceutický, zahradní technika, bílá technika, elektronika, aj.) umožňuje společnosti PF PLASTY CZ výrobu náročných forem a výlisků využívajících technologii více komponentního vstřikování, výrobu reflexních a optických dílců včetně forem, dále výrobu velkých světelných pouzder s následnými montážemi a mnohé další. Společnost disponuje moderní nástrojárnou, vybavenou nejmodernějšími CNC stroji, s vlastním konstrukčním a technologickým oddělením, využívajícím pokrokové technologie, mimo jiné i 3D tiskárny a 3D scanneru.
    Toll Collect spustil aktualizaci softwaru v OBU jedntokách. Přístroj již nebude tónem signalizovat sjezdy, nebude vypisovat částku v EUR a jednotlivé sjezdy na displeji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00