Jak na věc


růžové vlasy

Obří dárková kazeta World Of Color od Elizabeth Arden vám vyrazí dech!

    Velká Británie se dlouhodobě potýká s problémy poškozování životního prostředí. Za značnou část z toho je bohužel zodpovědný módní průmysl, britští poslanci se proto rozhodli konat a varovat společnost před dlouhodobými dopady.
    No co - hlavně by neměla být nuda. A to ani s vlasy. Ale abychom uvedly okolnosti na pravou míru. Nemluvíme o Barbie růžové, která bude zářit přes polovinu města. Ta není ta, která se teď nosí. Řeč je o světlé pastelové růžové. Jemné. Nenucené. Dívčí.
    Vášnivě růžové vlasy s keratinem (50 cm) ocení každá žena, která chce mít krásně husté a dlouhé vlasy každý den. Kadeřník vám je totiž připevní kleštěmi, a vy se tak o ně nestaráte několik dlouhých měsíců! Spoje nejsou na pohled vůbec znatelné. Po 25 pramenech prodáváme kvalitní lidské vlasy Evropského původu kvality REMY původem z Asie. Delší vlasy s keratinem (60 cm) naleznete zde.
    Maraton společenské zábavy je v plném proudu. Ve vašem šatníku jsou jedny krásnější šaty vedle druhých, ale nevíte, jaký k nim zvolit účes? Nechte se inspirovat!
    Rozzářené oči plné neutuchajícího nadšení čekají na všechny, kteří objeví nálož kvalitní kosmetiky Elizabeth Arden v jejich ohromující dárkové kazetě World Of Color.


Jak vypadá výroba luxusních hodinek? Litry potu a roky vytrvalé práce

    Zdobíte si rádi zápěstí hodinkami, kvůli kterým klidně saháte hlouběji do kapsy? A víte vůbec, jak se takové hodinky vyrábí? Na vaší ruku vede delší cesta, než si možná myslíte.
    Ve čtvrtek jsme se zúčastnili Slavnostního vyhlášení vítězů cen Gentlemen's Barber Clubu, přehlídky šperků i vystoupení zpěváka Jana Kopečného. Být v tomto klubu se pánům rozhodně vyplatí.
    Již dvanáct let se hair stylistka Lucie Bugnerová věnuje prodlužování a zahušťování vlasů na nejvyšší úrovni a s maximální individuální péčí ve svém salonu Lussi Bugner v Brně. 
    Přírodní produkty dokážou zázraky. Mohou se vám po nich nádherně lesknout vlasy, zesílit a dokonce vyvolat růst. Jak na to, vám poradí staré ověřené metody!


Kendall Jenner je novou tváří vlasových produktů Formawell

    Clip-Vlasy.cz. All rights reserved.Dlouhé vlasy za 5 minut v pohodlí Vašeho domova. | Vlasy k prodloužení metodou clip in, keratin, tape in a micro ring. | Vlasové příčesky za bezkonkurenční ceny. | S našou clip in sadou ušetríte čas aj peniaze. | Clip in vlasy za akčné ceny. | Sady na modeláž gelových nehtů skladem. | Luxusní dlouhé vlasy k prodloužení všemi metodami. | Blesková proměna vzhledu s clip in příčesky. | 100% lidské vlasy evropského typu v remy kvalitě. | Největší výběr špionážní techniky za extra nízké ceny. | Add length, volume, texture and color in minutes with clip in hair extensions. | Clip vlasy, culíky, pásy a jiné příčesky pro rychlou změnu účesu. | Clip in sada z pravých vlasov v najvyššej kvalite REMY. | Prodloužení vlasů snadno, rychle a levně. | Vlasy na keratin i další metody jako: Micro Ring nebo Tape IN vlasy | Extend your hair easily by clip in. | The largest selection of hair extensions. | Clip-In-Pferdeschwanz/Haarteil aus echtem Haar zum unschlagbaren Pr
    Růžové vlasy si nevybírají jen příznivci anarchie jako projev nezávislosti Růžová je totiž aktuálně vysoce módní barvou, kterou můžeme vidět na známých celebritách, modelkách i oblíbených blogerkách. Je to stejná vlna jako přišla před pěti lety s ombré efektem a kdo ví, co ji dříve či později nahradí. Za těch pár týdnů, co ji patří TOP pozice v žebříčku oblíbenosti, si ale dokázala získat pořádnou oblibu. Možná je to právě tím, že na rozdíl od častokrát drastických vlasových trendů, je pastelová růžová velmi jemná a nenásilná. Sluší i světlým i tmavým typům a to je její další plus!


Jak se učesat na společenskou akci?

     Trend růžových a fialkových vlasů vznikl z trendu, který mu předcházel. To byl ten, kdy se blonďaté a veškeré do žluta laděné barvy začaly vymývat až téměř do šedé. Na ulicích jsme tak potkávali mladé krásné slečny s dlouhými i krátce střiženými vlasy v tak světlé blonďaté, že to upoutalo pozornost hned na první pohled. Móda to byla zvláštní, ale kdo by si pomyslel, že nevydrží ani půl roku a nahradí ji mnohem bizardnější trend.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00