Jak na věc


pvc kg tvarovky

PVC - také by Vás mohlo zajímat

    Více informací se lze dočíst na stránce PVC podlahy, která je umístěna na našem novějším webu Podlahy Praha.Pokud Vás zajimájí informace na téma údržba plovoucí podlahy, tak naštivte náš web určený na renovace podlah Praha.
    Podlahové krytiny z PVC se značí podobně jako lamináty, podle třídy poznáme pro jaké prostředí a namáhání je krytina určená. Cena PVC závisí zejména na kvalitě, na tloušťce nášlapné vrstvy, počtu vyztužujících vrstev. Na trhu jsou rovněž vysoce odolné krytiny s mikročásticemi v povrchové vrstvě a krytiny s plastickou strukturou povrchu napodobující dřevo nebo kámen. Tuto kategorii podlahovin z PVC rozdělujeme na dvě podskupiny
    V prostředí, kde je třeba udržovat vysoký hygienický a bezpečnostní standard podlahy, se dobře uplatní krytiny z PVC. Můžete vybírat z takřka nepřeberné škály barev, dezénů a provedení, stejně jako z různých kvalitativních variant, lišících se  podle způsobu výroby a složení jednotlivých vrstev.
    tento materiál je vhodný i do silně namáhaných prostor. Nejčastěji se používá ve zdravotnictví, školách a na úřadech. Velmi dobře tepelně a zvukově izoluje. Zaručuje zdravé a čisté prostředí, chrání před alergeny a roztoči.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7911
cache: 0024:00:00