Jak na věc


pujcovna obleků praha

Běžecké lyžování a kolečkové lyže

    Slevy se sčítají. Vybavení označené nápisem TEST - pokud si u nás zapůjčíte vybavení a do deseti dní od skončení zápůjčky si zakoupíte v naší prodejně zboží stejného druhu, odečteme vám z kupní ceny 50% zaplacené částky za zapůjčení.
    Jestliže si vybavení vypůjčíte první den odpoledne a vrátíte vybavení poslední den dopoledne, tak se první a poslední den neúčtují! Příklad: Vybavení si vypůjčíte v pátek odpoledne a vrátíte v pondělí dopoledne, tak se účtují dva dny zápůjčky..''
    Prodávající si vyhrazuje právo změnit kupní cenu oproti ceně uvedené v tištěném ceníku, reklamních materiálech nebo na webových stránkách, a to v případě, že se změní vstupní podmínky pro tvorbu cen, zejména ceny stanovené dodavateli nebo výše měnových kurzů.
    Najdete nás na Cihelní ulici, na levé straně (mezi budovou autoskla a autobazaru) asi 100metrů od sjezdu z Mariánskohorské. Slevy na půjčovném máme již od 2. dne. Doprava zdarma pro stálé zákazníky. Ke každému půjčenému stroji pivo grátis. Nabíme spojovací materiál pro dřevo, kov i beton v profi kvalitě za bezkonkurenční ceny.


Půjčovna nářadí, stavební a manipulační techniky

    Prodávající na sebe nebere odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu reklamních materiálů a webových stránek. Prodávající si vyhrazuje právo kdykoli měnit zveřejněné informace, a to i bez oznámení.
    U nás si můžete půjčit bourací a sekací kladivo, řezací a brousicí techniku, vrtačky, stavební míchačku či lešení. Dále jsou zde pro vás odvlhčovače a vysoušeče zdiva. Kalová čerpadla jsou užitečnými pomocníky při silných deštích a záplavách.
    Zde najdete jen kvalitní profesionální stroje, které jsou vždy v perfektním stavu připraveny k použití.Nabídka strojů se neustále rozšiřuje dle Vašich požadavků. Půjčovna s nejdelší otvírací dobou která se přizpůsobí Vašim potřebám.
    Mrzne až praští! Tak tohle si ještě nějakou chvíli neřekneme, ale štěstí přeje připraveným, a tak se podíváme na takový osobní test termosek, které nám pomohou se na to připravit a které naleznete jak u nás v kamenné prodejně, tak v e-shopu.
    Vadí vám vysoký porost trávy na vaší zahradě? Pak není třeba se dlouze rozmýšlet a vypůjčte si u nás křovinořez či motorovou kosu, která slouží k vyžínání a sekání vysoké trávy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00