Jak na věc


pujčovna vozíků za kolo

Dětské sportovní vozíky za kolo

    U nás si můžete půjčit bourací a sekací kladivo, řezací a brousicí techniku, vrtačky, stavební míchačku či lešení. Dále jsou zde pro vás odvlhčovače a vysoušeče zdiva. Kalová čerpadla jsou užitečnými pomocníky při silných deštích a záplavách.
    Slevy se sčítají. Vybavení označené nápisem TEST - pokud si u nás zapůjčíte vybavení a do deseti dní od skončení zápůjčky si zakoupíte v naší prodejně zboží stejného druhu, odečteme vám z kupní ceny 50% zaplacené částky za zapůjčení.
    Jestliže si vybavení vypůjčíte první den odpoledne a vrátíte vybavení poslední den dopoledne, tak se první a poslední den neúčtují! Příklad: Vybavení si vypůjčíte v pátek odpoledne a vrátíte v pondělí dopoledne, tak se účtují dva dny zápůjčky..''
    Vadí vám vysoký porost trávy na vaší zahradě? Pak není třeba se dlouze rozmýšlet a vypůjčte si u nás křovinořez či motorovou kosu, která slouží k vyžínání a sekání vysoké trávy.
    Mrzne až praští! Tak tohle si ještě nějakou chvíli neřekneme, ale štěstí přeje připraveným, a tak se podíváme na takový osobní test termosek, které nám pomohou se na to připravit a které naleznete jak u nás v kamenné prodejně, tak v e-shopu.


Půjčovna nářadí, stavební a manipulační techniky

    Zde najdete jen kvalitní profesionální stroje, které jsou vždy v perfektním stavu připraveny k použití.Nabídka strojů se neustále rozšiřuje dle Vašich požadavků. Půjčovna s nejdelší otvírací dobou která se přizpůsobí Vašim potřebám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00