Jak na věc


psaní všemi deseti on line

Jets’n’Guns 2 - Rozhovor s Pav...

    Dejte všechny ruce na klávesnici a zkoušejte psát. Palce ale musíte mít na mezerníku. Bude Vám to určitě trvat dlouho ze začátku než něco napíšete, ale konečný výsledek za to stojí. Naučíte se psát všemi deseti a pak už se jen zdokonalujete v rychlosti.
    Jako inspiraci pro toto vše jsem použil Yuhův návod, který mi také pomohl do jisté míry. Najdete tam jak správný prstoklad, tak i jiné zajímavé informace.
    I got what you intend, thankyou for putting up.Woh I am lucky to find this website through google. Being intelligent is not a felony, but most societies evaluate it as at least a misdemeanor. by Lazarus Long. kgdfkecdgade
    Všemi deseti prsty píší opravdoví borci. To jsem si myslel, dokud jsem se to nenaučil. Je to opravdu pohodlné, když se už jen můžete dívat na monitor a kontrolovat chyby. A pokud na nějakou narazíte, vymažete ji a jedete dál. Odpadá tak nutnost dívat se na klávesnici, co píšete. Určitě to ušetří mnoho času a také oči, protože nemusíte přeostřovat na klávesnici a na monitor.


Uživatelé ATF - psaní všemi deseti stahují také:

    Na serveru Sense lang jsou k dispozici informace, pro výuku psaní všemi deseti prsty na počítači, a to vše online. Na serveru najdete ucelený přehled o teorie, který vám vysvětlí, kterými prsty "obhospodařit" kterou část klávesnice, přes lekce, která vám umožní získat a utvrdit si návyky až po informace, jak efektivně psát čísla na numerické klávesnici. Dále server obsahuje hry pro procvičování rychlosti a přesnosti psaní a konečně také test, který vám řekne jak rychle dovedete psát - kolik slov za minutu napíšete.
    Server přináší dobře zpracovaný online kurz psaní všemi deseti na počítači, který vás provede teorií, praxí a ve výsledku vám pomůže se i otestovat. To vše přitom můžete absolvovat pouze s využití libovolného internetového prohlížeče. Nevýhodou je, že stránka je anglicky, ale bez problémů si ji můžete nechat přeložit pomocí překladače. Posledním mínusem je, že kurz není stavěn pro trénování psaní české diakritiky. Jinak má ale pouze pozitiva.
    Tenhle článek je pěkná slátanina. Absolutně nepravdivé psaní jedince, který je mimo realitu a hraje si na chytráka, který si o sobě myslí, že je lepší než všichni kolem něj.
    Vykašlete se na všechny programy datlovací, dejte na klávesnici všechny prsty a pište podle svého. Není přece nadto se pak pochválit, když překonáte počáteční námahu a ten čas a dospějete až k třeba k mistrům v psaní textu na klávesnici.


Programátor, kodér, občasný fotograf a cestovatel

    Jak už to bývá, věřil jsem těmto zázračným programům, které Vás naučí psát jen tím, že dáte deset prstů na klávesnici a budete ťukat tyto písmena. Opak, alespoň tedy u mě. Tyto programy jsem po čase začal nenávidět. A důvod? Po pár minutách začnou nudit a nesplňují účel.
    V průběhu druhého pololetí školního roku 2016/17 stále nabízíme vzdělávací aktivity, které jsou v projektu řešeny atraktivní formou e-learningových on-line kurzů v kombinaci s jednodenními prezenčními...
    Dále si musíte také zapamatovat, kde které písmenko leží. Nejdříve jsem se na klávesnici díval a po nějaké době jsem si písmena na klávesnici zabarvil černou modelářskou barvou. Mám je tak zakryté a nevidím na ně, což mě nenutí dívat se na klávesnici. Určitě existují i jiné postupy, ale mě zrovna vyhovuje tento. Pokud máte svůj, podělte se o něj v diskuzi.
    Tak asi začínal každý z nás, který si poprvé osahával na vlastní palce klávesnici. Začátky jsou tedy tak, že začínáme do klávesnice ťukat dvěma ukazováčky a postupně to rozvíjíme. Pak ale nastávají dvě cesty.


Psaní všemi deseti – základy písemné komunikace

    Kurz je určen jak pro začátečníky, tak i pokročilé pisatele, kteří již něco umí. Hned při první návštěvě si můžete spustit zkušební test a zjistit, jak na tom jste, poté můžete začít s jednotlivými lekcemi. Pokud se zaregistrujete, budou navíc ukládány vaše statistiky a vy tak můžete průběžně sledovat jak se zlepšujete. Svým interaktivním prostředím se kurz Nedatluj hravě vyrovná mnoha drahým výukovým programům pro psaní všemi deseti prsty. A co je na tom nejlepší? Tento kurz je celý zdarma a bez reklam, takže oproti komerčním titulům ušetříte i několik tisíc.
    Rád bych vám představil psaní všemi deseti online  Nedatluj.cz. Psaní všemi deseti prsty je velice užitečná věc a v součtu vám ušetří spoustu času, poněvadž budete umět psát na klávesnici mnohem rychleji a efektivněji, nežli doposud třeba jen ukazováčkem a prsteníčkem. Dále také nebude působit takový nápor tyto vaše dva prsty, ale rozloží se na všechny prsty na rukou. Dneska je umět psát na klávesnici základem veškeré práce s počítačem a rozhodně se tedy vyplatí se v tom neustále zlepšovat.
    Článek obsahuje mnoho nepřesností. Psát všemi deseti prsty jde dvěma způsoby. Jedním je ten, který je doporučen v článku, druhým, ovládání klávesnice hmatovou metodou. Ten druhý používají v článku zmínění borci.
    Psát rychle všemi deseti chce každý z nás. Jak ale na to? Na tuto otázku se Vám snažím odpovědět a říct Vám mé zkušenosti. Chce to ale trochu snahy a hlavně trpělivost. Ostatní už se určitě dostaví samo.


Profesionální program naprosto zadarmo

    Chcete nebo potřebujete psát na počítači rychle? Nebaví Vás hledat písmenka na klávesnici po jednom a chcete zrychlit své psaní a ušetřit si tím čas? S výukovým kurzem Nedatluj to jistě zvládnete.
    Používání hmatové metody neumožňuje pouze přesné a rychlé psaní, ale především plně se soustředit na generování myšlenky do počítače (při psaní nepřemýšlím nad tím, jak psát, ale nad tím co psát). Podrobnější informace můžete najít na: http://bozppo-neu.cz/?page_id=622
    Dalším možností jak začít psát je tento na rozdíl od předchozích částečně placený program, kde si ale můžete po registraci zdarma vyzkoušet prvních deset lekcí kurzu (bez registrace jen 2). Jistá nevýhoda také je, že je tento program se již několik let nevyvíjí, ale pokud vám předchozí projekty z nějakého důvodu nevyhovují, mohou být tyto stránky dobrou alternativou.
    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <strike> <strong>


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Hodně zajímavým projektem pro výuku psaní je web https://www.psani-deseti.cz , který krom 17 lekcí praktického procvičování nabídne i obsáhlou teorii s popisem problematiky. Do stránky si navíc můžete nahrát vlastní text a procvičovat na něm.
    Cvičení typu „df df kj kj“ mají svůj zásadní význam a slouží právě k dosažení cíle ovládání klávesnice hmatovou metodou, tedy k ovládání klávesnice z podvědomí. Učit se zapamatovat si, kde které písmenko leží, jak je uvedeno v článku, je chybou, neboť psaní na klávesnici má být prováděno bez zapojení paměti.
    Online kurz psaní všemi deseti Nedatluj má obrovskou výhodu, že jedná se o online kurz  nemusíte instalovat do počítače žádný program a můžete mít kurz kdykoliv a kdekoliv k dispozici, poněvadž jsou vaše data v kurzu synchronizována na internetu. Online kurz obsahuje mnoho lekcí, díky kterým se naučíte psát všemi deseti A VŠE ZDARMA. Pokud se registrujete budou se vaše úspěchy ukládat na váš účet a vy po dalším přihlášení můžete pokračovat dále tam, kde jste v kurzu skončili.  Kromě údajů o přesnosti psaní písmen si můžete, jako registrovaní uživatelé prohlédnout i detailní statistky vašeho psaní.


Další zajímavé projekty pro psaní všemi deseti

    Od ledna 2017 bude poskytována metodická, odborná poradenská a asistenční činnost (odborné konzultace o formách eLearningu a využití prvků elektronického vzdělávání v praktické výuce na školách, porad...
    Po dokončení lekcí si můžete udělat test, který je stejně, jako lekce ve více variantách obtížnosti.  Základní obtížnost testu obsahuje klávesy střední spodní a horní řady a Pokročilá obtížnost navíc číslice a diakritiku, tedy háčky a čárky.  Test můžete opakovat kolikrát chcete a pokud jste přihlášení vaše výsledky se zase zaznamenávají.
    Nedoufám si odhadnout, ale tipuji, že nadpoloviční většina uživatelů zůstává u psaní dvěma popř. více prsty, ovšem ne všemi deseti. To se bohužel asi nikdy nezjistí, ale jak se tak ptám různých lidí, odpověď slyším ve většině stejnou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00