Jak na věc


psací stůl třešen

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

    Psací stůl Embro je vyrobený z masivní borovice v odstínu třešeň. Je rovný a po obou stranách jsou 4 šuplíky s kovovými kulatými úchyty. Stůl Embro je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.
    Pokud by vám nepasoval nabízený odstín, máme pro vás další variantu stolu Embro v bílém provedení z MDF materiálu. Společně s dalšími prvky ji naleznete v souvisejícím zboží.
    Z kolekce Embro můžete objednávat různé varianty komod, šatních skříní, které nabízí praktické prostory pro uložení oděvů a jiných osobních potřeb. Nábytek v přírodním provedení domácnost provoní, zútulní, prohřeje a hlavně má dlouhou životnost.
    Kolekce Embro je rustikálním nábytkem, který je vhodný pro vybavení obývacích pokojů, pracoven nebo jiných prostorů domácnosti. Jde o produkt dánského výrobce, který je známý kvalitním provedením nábytku. Psací stůl Embro je vyrobený z borovice v atraktivním odstínu třešeň. Jeho součástí je 8 šuplíků (na každé straně 4 šuplíky), které nabízí dostatek úložného prostoru. Úchytky jsou kulaté, nerezové. Sokl šuplíkové části je obloukovitě vytvarovaný a vzdušný. Stůl Embro je možné využít jako toaletní stolek do ložnic nebo jako psací stůl do pracoven.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00