Jak na věc


psč rybná nad zdobnicí

Mapová sada obsahuje regiony a body PSČ. Tato sada umožňuje vytvářet nejrůznější geografické analýzy dat, které mají nějaký vztah k regionu se stejným poštovním směrovacím číslem - PSČ. Poštovní směrovací číslo je v současnosti zpravidla nejrozšířenější geografická informace v České republice, na Slovensku i v dalších zemích. Proto může být snadno použita k analýze databází, které PSČ obsahují.

    Vektorová mapa PSČ slouží pro použití v GIS softwarech. Obsahuje hranice regionů PSČ a bodovou vrstvu pošt. Součástí datové sady České republiky jsou také P.O. Boxy a PSČ organizací s vlastním směrovacím číslem.
    Rozsáhlý souhrn údajů o struktuře obyvatelstva, domech a bytech ze Sčítání lidu v administrativních jednotkách sloužící jako podklad pro územní plánování.
    Jednoduše pomocí myši naklikejte postupně číslice PSČ města, obce nebo pošty, kterou hledáte. Po výběru prvních třech čísel, se Vám zobrazí dostupná směrovací čísla.
    Z důvodu velké poptávky ze strany našich zákazníků, kteří nemají MapInfo Pro a nemohou tedy použít vektorovou mapu PSČ, jsme vytvořili mapy PSČ ve formátu PDF připravené k tisku. Kromě ploch PSČ jsou v mapách pro orientaci také hranice krajů, sídla, silnice a další prvky. Mapy jsou vytvořeny ve dvou verzích. K dispozici je mapa celé České republiky, nebo detailní mapa Prahy.
    Vyhledávač poštovních směrovacích čísel (PSČ) měst a obcí nebo ulic a vyhledávání pošt České republiky je navržen pro maximálně jednoduché ovládání. K hledané poště nebo směrovacímu číslu se dostanete během několika kliknutí myší. Údaje v databázi PSČ jsou aktualizovány jednou za 3 měsíce.


V naší "Databázi PSČ" Vám nabízíme možnost rychlého vyhledání všech PSČ České republiky. Databáze PSČ je seřazena dle abecedy názvů příslušných okresů. Po kliknutí na příslušný PSČ okres, se Vám ukáže tabulka se seznamem všech obcí, jejich PSČ a název příslušné pošty. Věříme, že Vám naší přehlednou databází PSČ usnadníme vyhledání PSČ a pomůžeme tak najít koncového adresáta Vaší zásilky.

    Z důvodu velké poptávky ze strany našich zákazníků, kteří nemají MapInfo Pro a nemohou tedy použít vektorovou mapu PSČ, jsme vytvořili mapy PSČ ve formátu PDF připravené k tisku. Kromě ploch PSČ jsou v mapách pro orientaci také hranice krajů, sídla, silnice a další prvky. Mapa také obsahuje detailní pohled na Bratislavu a okolí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00