Jak na věc


psí jména pro fenky velká plemena

Psí boudy - luxusní domov pro Vaše miláčky

    Do naší nabídky jsme zařadili další doplněk ke psí boudě. Jedná se o dřevěné misky ke psí boudě ve třech velikostech. Náš sortiment doplňků se tak znovu rozšířil. Nový doplněk najdete v sekci Doplňky psí boudy.
    Do Fotogalerie jsme přidali několik nových fotek realizovaných zakázek. Přídána reference od našeho spokojeného zákazníka do sekce Reference - psí boudy.
    Sjednotili jsme ceny dopravy. Můžeme Vám nyní poslat psí boudy po celé ČR za velmi výhodné ceny. Doprava psí boudy Large a Medium stojí nyní 980 Kč.  Doprava psí boudy Small stojí 590 Kč.
    Do Útulku v Třebíči jsme dodali zdarma psí boudu Medium z naší nabídky. Stali jsem se tak partnerem Útulku v Třebíči. Doufáme, že naše bouda bude dlouho sloužit  a pomůže opuštěným pejskům.
    Do nabídky jsme zařadili psí boudy typu Bungalov. Tato psí bouda má valbovou střechu a čtvercový půdorys. Naše nabídka se tedy dále rozšiřuje. Naši zákazníci si tak mohou vybrat již ze dvou typů zateplené psí boudy - Klasik nebo Bungalov. Naše zateplené psí boudy si můžete prohlednout zde.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00