Jak na věc


prpgram na úpravu videí v češtině stáhnout zdarma

Podpora činnosti záchranných stanic pro handicapované živočichy

    Pro: Pokud se věnujete střihu videa, tak zjistíte, že pro kvalitnější střihové programy (Vegas, Premiere) je program nezbytný. Snadno přehraje neobvyklé formáty, ale i formáty klasické. Neměl jsem problém přehrát i 2K rozlišení.
    Pro: Antivir Emsisoft Antimalware je výborný! Podívejte se na hodnocení https://www.virusbtn.com/vb100/rap-index.xml , stahujte zdarma zde http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_5608412


Dotační program na podporu aktivit v oblasti životního postředí a zemědělství 2018

    Ubytování při pernštejnských slavnostech v termínech od 29.6. do 6.7. a 6.7. až 13.7.2019.Na hradě Pernštejně bude pro vás po celé tři dny, připraven celodenní program. Na všech nádvořích se setkáte se šermíři a vojáky z různých staletí, s katem či řemeslníky a trhovci, nabídkou nejrůznějších typů občerstvení, k němuž kromě výstřelů z děl zazní i stará hudba. Zájemci si mohou zhotovit vlastní výrobek v řemeslné dílně nebo dílničkách pro šikovné ruce či se zúčastnit různých soutěží. V areálu U rybníka v měatečku Nedvědice se odehrají o víkendu dětská dopoledne, koncerty , chybět nebude ani ohňostroj...Ke slavnostem se tradičně připojují i další obce v okolí - konají se výstavy, ptřednášky, prohlídky kostelů a kaplí i hrobky hrabat Mittrowských ( posledních majitelů hradu Pernštejna a přilehlých panství) v Doubravníku - některé z nich potrvají až do 13.července. Jakmile bude znám aktuální detailní prpgram pro letošní slavnosti, rovněž jej na našich stránkách zveřejníme. 
    Pro: Jediný přehrávač, který přehraje video z foťáku .MOV zaslané z USA v přirozené poloze !!! Ostatní přehrávače video přehrají lépe, ale pouze otočené o 90° !!!! KLPlayer dokonce jen bez zvuku.
    Od 1. 9. 2015 jsme rozšířili naše služby o dětsky facepainting, malování na obličej. Používáme specilální, dermatologicky testované barvy, které jsou snadno omývatelné mýdlovou vodou. Pro dokonalý efekt používáme různé třpytky a ozdobné kamínky. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00