Jak na věc


protiskluzové pásky na boty jihlava

ROLL-protiskluzné pásky, Zelená 50mm x 18m

    B) Protiskluzová páska s hrubým zrnem - tyto protiskluizové pásky se používají především v exteriéru zakrytým nebo v průmyslových halách a všude tam kde je vyšší frekvence chůze. Povrch protiskluzové pásky je abrazivní (drsný).
    C) Protiskluzná páska - AQUA SAFE - pásky s jemným plastickým povrchem, určené pro místa, kde je předpoklad chůze na boso (sprchy, koupelny, sauny, toalety, bazény). Tyto pásky protiskluzové se dodávají v různé délce, šířce barevné škále.
    D) Protiskluzová páska fotoluminiscenční - Fotoluminiscenční protiskluzové pásky pro zvýraznění povrchu za snížené viditelnosti se zachováním stejné protiskluzové funkce jako u běžných pásek.
    Protiskluzové pásky jsou výborným pomocníkem pro zajištění vyšší ochrany před uklouznutím a pádem. Tyto abrazivní protiskluzové pásky s korundovým zrnem jsou vhodné zejména na schody, nášlapy, stupátka, žebříky, ke vstupu budov, na kluzké podlahy a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Každý z produktů protiskluzových pásek dodáváme v široké škále barevných kombinací, které si můžete zvolit v detailu produktu. Protiskluzové pásky dodáváme v rolích nebo ve formě nálepek o různé velikosti.


Protiskluzová páska černá PERMAFIX ALU vysoce abrasivní - 18mx50mm

    A) Protiskluzová páska s jemným zrnem do interiéru: tyto protiskluzové pásky se používají především do interiéru.  Pásky se dělají v různé délce, šířce a barevné škále.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8523
cache: 0024:00:00