Jak na věc


protialkoholní léčebny co s dítětem

TOTO Rytmus nepredýcha: Známá Slovenka ho setřela tak, jak ještě nikdo!

    Nový rychlý a efektivní program léčby závislosti na alkoholu. Spojuje kvalitní intenzivní psychoterapeutickou léčbu s příjemným prostředím wellness resortu. Důsledně dbáme na anonymitu a osobní prostor klienta. Program je veden zkušenými psychology a terapeuty. Je koncipován do 28 dní a je postaven na základech individuální a skupinové kognitivně – behaviorální terapie.
    To bylo silných řečí! Josef Rychtář, partner zpěvačky Ivety Bartošové, měl spoustu řečí o tom, jak svoji družku okamžitě po návratu z Itálie pošle do protialkoholní léčebny. Teď ale tvrdí opak! Do léčebny ji nepošle. Prý ji nebude nutit násilím. Proč Rychtář změnil svůj názor?
    Rychtář: Budu to řešit se specialisty, budeme se snažit najít řešení, abychom tento problém vyřešili, protože jde mi o zdraví Ivety a rozhodně nebudu přihlížet tomu, aby před mým zrakem ona se zabíjela, ale je to i na její vůli a jak jsem předeslal, nebudu násilnou formou ji nutit k tomu, co nechce.
    Josef Rychtář a Zdeněk Macura - dva muži, z nichž každý hledá vlastní způsob, jak zastavit její pád. Zatím marně. V neděli 21. července se spolu v přímém přenosu potkají v debatě Speciálu Nočních Televizních novin. Pomocnou ruku se Ivetě rozhodla podat také televize Nova, jak a jestli Iveta šance využije, sledujte tuto neděli ve 22:05. Speciál Nočních Televizních novin bude moderovat Kristina Kloubková.


Nemocenská i za první dny nemoci se komplikuje. Senát ...

    V České republice existuje telefonní linka důvěry pro alkoholiky a jejich rodiny. Jmenuje se AT (alkoholicko-toxická) linka a její telefonní číslo je 724 307 775. Můžete telefonovat každý týden ve čtvrtek mezi 8-22 hod. V poradně pracuje i MUDr. Gita Pekárková z psychiatrické léčebny v Bohnicích a .

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00