Jak na věc


prosek nové byty

Nemáme uzavřeny smlouvy se zdravotními pojišťovnami:

    Autobusem ze stanice metra Střížkov Cestu ze stanice Střížkov si můžete zkrátit pomocí krátké jízdy autobusem. Autobusy 155, 166, 182 a 201 staví přímo u stanice metra. Svezete se pouze jednu zastávku na Polikliniku Prosek a odtud budete pokračovat pěšky. Pěší cesta ze zastávky trvá přibližně 5 min.
    Upozorňujeme, že veškeré služby našeho zařízení včetně komunikace (mluvené i písemné) s pacienty a jejich zákonnými zástupci probíhá výhradně v českém jazyce. Seznam logopedických pracovišť poskytující logopedickou péči i v jiném jazyce naleznete na stránce Asociace klinických logopedů – zde.
    Jedním z cílu Das WeltAuto je poskytnout našim zákazníkům jistotu maximálního komfortu a flexibility v případě neočekávaných situací spojených s provozem jejich vozu.
    Autobusem z Vysočan Přímé spojení existuje i z Vysočanské, lince 181 cesta trvá jen 11 minut. Vystoupíte na zastávce Poliklinika Prosek a během pěti minut budete v cíli.
    Autobusem z Letňan Z Letňan k nám dopravou přiletíte během chvilky. Cesta autobusem 201 ze zastávky Letňany na Polikliniku Prosek trvá jen 6 minut, odtud potom za pět minut dorazíte k nám do studia.
    Autobusem z Holešovic Přímý spoj z Nádraží Holešovice, autobus 201 vás na Polikliniku Prosek zaveze za 14 minut. Pro cestu z Holešovic můžete využít i metro C.


Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)

    Pěšky ze stanice metra Střížkov Linkou C dojeďte do stanice Střížkov, vystupte a vydejte se směrem k Poliklinice Prosek, kterou uvidíte přímo z vestibulu metra. Pokračujte dále ulicí Lovosická, za velkým parkovištěm odbočte doleva do Zásadské. Na jejím konci se ulice kříží s Desenskou, ve které najdete i naše studio. Pěší cesta trvá asi 10 minut, absolventi běžeckého tréningu to zvládnou ještě rychleji.
    Autem Naše studio na Proseku je skvěle dostupné autem, nachází se v blízkosti Městského okruhu i Kbelské silnice. V blízkém okolí zaparkujete bez problému a zdarma.
    V případě zájmu o vstupní logopedické vyšetření se registrujte on-line pomocí formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko „registrace“. Nejpozději do týdne se Vám telefonicky ozveme a domluvíme s Vámi termín vstupního vyšetření.  Prosíme, abyste respektovali toto vyjádření a ohledně registrace nových pacientů nás nekontaktovali telefonicky – dochází pak ke zbytečnému narušování logopedických terapií i provozu celé ambulance. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00