Jak na věc


proroctví slepého mládence

500 let staré proroctví: Až bude 2 dny sněžit, svět skončí! Už sněží

    Máme tu nový rok 2018. Jaký bude? Podívejte se s námi na nejzajímavější předpovědi a proroctví, které se objevily z různých zdrojů. Podle mnohých proroků bude příští rok zlomový a odehraje se v jeho průběhu řada událostí, které zasáhnou celou civilizaci.
    Irlmaier však slibuje, že po skončení této strašlivé války, kdy na zemi nezůstane mnoho z původních obyvatel, nastanou pro lidstvo konečně lepší časy. Ti, co přežili, budou zpočátku trpět hladem, ale pak budou všichni nasyceni
    Vanga také tvrdila, že do roku 2043 Evropu muslimové zcela ovládnou. Jestli se tak stane ukáže až čas, podle statistik Eurostatu se ale do tohoto roku očekává, že do Evropy dorazí další miliony muslimských migrantů.
    Ještě než Varga 11. srpna 1996 zemřela, zanechala Evropě děsivý vzkaz: Rok 2016 je počátek zkázy celé Evropy. Do roku 2043 bude Evropa zcela muslimská.


Biblická proroctví - Daniel 2 - Přehled dějin světa

    Historie se v příštím roce nebude psát jenom na Zemi, ale i ve vesmíru. Vanga předpověděla, že v roce 2018 lidstvo objeví na Venuši novou a velmi zvláštní formu energie. Je snad na naší sousedské planetě život? Těžko říct, jestli se v tomto případě Vanga nesekla, protože v příštím roce se žádná výzkumná sonda na Venuši podívat nemá. Jedna nicméně vyrazí zkoumat Slunce, a tak je klidně možné, že po cestě něco zachytí.
    Baba Vanga také předpověděla, že kolem roku 2130 budou lidé žít pod mořskou hladinou díky technologiím, které přinesou mimozemské civilizace. V roce 3005 dojde na Marsu k velké válce. Život na Zemi prý zanikne kolem roku 3797, ale to už lidé budou kolonizovat jiné solární systémy.
    Francouzský akademik a expert na islám Gilles Kepel minulý rok vyslovil podobnou predikci a varoval, že vzestup radikálního islámu mezi mladými muslimy v Evropě by mohl celý kontinent uvrhnout do občanského konfliktu velkého rozsahu.
    Belgický historik David Engels tvrdí, že v příštích 30 letech vypukne občanská válka. Poukazuje přitom na paralely mezi Evropou a pádem římské republiky.


Návrat kobylek - Steve Wohlberg

    Britský věštec Craig Hamilton-Parker se do podvědomí lidí zapsal svými proroctvími, které se na rozdíl od Nostradama nebo Baby Vangy plní. Předpověděl například výhru Donalda Trumpa v prezidentských volbách ve Spojených státech, odchod Velké Británie z Evropské unie nebo sérii teroristických útoků v západní části Evropy. Teď přichází s dalšími věštbami na příští rok.
    Podle něj také dojde k prvním roztržkám mezi Ruskem a USA. "Myslím, že v Sýrii budeme mít vážné problémy, ale tentokrát to bude konflikt mezi Ruskem a Amerikou. Nemyslím si, že půjde o plný vojenský konflikt, ale že se bude postupně rozšiřovat a světu přinese spoustu problémů a budeme se hodně bát," dodal.
    S blížícím se koncem roku se britská média opět obrátila na věštce Hamilton-Parkera, o němž se říká, že se jeho předpovědi plní. Podobně jako v minulých letech, i tentokrát na příští rok prorokuje řadu katastrof.
    Vědma a věštkyně Baba Vanga sice zahynula už před 21 lety, přesto stále zásobuje svět svými vizemi. A nadcházející rok 2018 rozhodně není žádnou výjimkou. Žena, které se přezdívá Nostradamus z Balkánu, totiž předpověděla nejméně dvě zásadní události.


Video - Hledání - Daniel 7 - proroctví 4 zvířat

    Nostradamo proroctví se podle jeho vyznavačů ale týká i ozbrojených konfliktů. Server Daily Star uvádí, že nejděsivější předpovědí je „horká válka“, která má vzniknout kvůli globálnímu oteplování a klesajícím zdrojům. Největší hrozbu by měl představovat terorismus a biologické zbraně.
    Východní mocnost si zřejmě vytvoří hlavní základnu pro invazi do Evropy na Kypru. Bude vedena po severním a jižním křídle. Kromě náboženství bude hrát velkou roli i závist chudšího východního světa vůči životnímu stylu západní Evropy. Z moře bude obsazeno celé severoafrické pobřeží, břehy Španělska a invaze bude pokračovat do Francie. Budou chtít svrhnout celoevropské správní zřízení. „Až poté jejich dětská republika padne, zjistí, že pravda mocí dušena bývá zbaběle.“ „Dětská republika“ svádí ke srovnání s Evropskou unií.


Pražský orloj se na několik měsíců zastaví. Naplní se proroctví?

    Další věštby pochází od slepé bulharské věštkyně přezdívané Baba Vanga, nebo také Nostradamus Evropy. Ta v minulosti předpověděla například Stalinův konec, smrt princezny Diany, 11. září, ale i uprchlickou invazi a brexit. Podle jejího proroctví bude prezident Barack Obama posledním americkým prezidentem. Nebo alespoň hlavou Spojených států tak, jak je známe dnes. Co přesně se za jejími slový skrývá je záhadou, ale vzhledem k tomu, že předpověď o pádu USA se dosud nenaplnila , je možné, že počátek příštího roku přinese nemilé překvapení.
    Slepá věštkyně Baba Vanga zemřela už v roce 1996, ale její proroctví sahají ještě několik desítek let do budoucnosti. Pořádně znepokojivé ale jsou už její předpovědi na příští rok. Podle Nostradama z Balkánu, jak se snad nejslavnější věštkyni dnešní doby přezdívá, se máme připravit na dvě zcela převratné události.
    Podle 500 let starého proroctví italského filozofa Mattea Tafuriho má přijít konec světa, až bude v italském resortu Salento po dva dny sněžit. To se nyní vyplnilo. Jindy teplé klima na jihu Itálie vystřídaly mrazy a tlustá sněhová pokrývka. Je to snad opravdu další znamení, že se blíží apokalypsa?


Velký horoskop na rok 2019! Příští rok přinese velké životní změny

    Asi nejobávanější proroctví pro současníky je to, ve kterém Nostradamus předpovídá, co se stane na počátku 21. století: „Muslimského vládce svět spatří zrak, v zemi přešťastné, v Arábii.“ Podle Lemesuriera může mít Nostradamus na mysli celé muslimské území, které se táhne ze severní Afriky do Střední Asie. Vykreslované vojenské úspěchy nového vůdce vypadají velmi znepokojivě: „Dlouho čekán, nikdy nepřijde zpět, v Asii, Evropě bouři začne… Pošpiněn vraždami a zločiny, všem lidem stane se nepřítelem.“
    Možná to někomu bude znít jako úplný nesmysl, ale je fakt, že se to hodně blíží realitě. Třetí světovou válku totiž předpověděl i Nostradamus. Tak uvidíme, co se stane během roku 2018. Doufejme, že je to jen jedno z mylných proroctví nějakého jasnovidce.
    Hopiové, žijící na území státu Arizona, patřili před objevením Ameriky mezi nejvyspělejší usedlé zemědělce. Fascinující je jejich náboženství: Hopiové věří na střídání světů, které jsou vždy zničeny katastrofou. Současný svět je podle nich v pořadí čtvrtý. Důležitými postavami v mytologii Hopiů je stvořitel Taiowa, ztracený Bílý Bratr Pahana a Pavoučí žena. Proroctví, která jsou zakořeněna v jejich pověstech, nasvědčují tomu, že konec čtvrtého světa je na spadnutí.


Video - Hledání - Zjevení 13 - Kdo je šelma a její znamení

    Hopiové říkají, že po tomto světě přijdou ještě dva další. „Šestý věk“, který bude „Světem proroctví a Zjevení“, a „Sedmý věk“, který bude „Světem Sjednocení“. Doufejme tedy, že se lidstvo polepší, protože detaily, které proroctví popisuje, až hrůzostrašně odpovídají současné situaci.
    Snad nejznámějším prorokem všech časů byl Nostradamus. Ve svých předpovědích vycházel z dlouhodobých astrologických výpočtů a ze svých jasnovidných schopností.. A co je nejzajímavější, historie dává Nostradamovi za pravdu!
    Jednou z největších světových změn bude podle věštce snaha o impeachment prezidenta Trumpa. Kdo se ho pokusí z jeho křesla v Oválné pracovně sesadit není jasné, nakonec ale bude Trump prý i obžalován.
    Existuje devět důležitých proroctví kmene Hopi, která souvisejí se stvořením devíti světů: tři předchozí světy, na nichž jsme žili, současný čtvrtý svět, tři budoucí světy, které ještě vzniknou, a svět Taiowy, Stvořitele, a jeho synovce, Sotuknanga. Hopiové říkají našemu věku „Čtvrtý věk člověka“. Podle nich byl tedy svět již třikrát zničen. Nejdříve ohněm, pak ledem a mrazem a poté povodní – přibližně před 12 000 lety. Někteří ale věří, že skutečné datum povodně bylo 5. června 8498 před naším letopočtem.


Slovanské zvyky a obyčeje ve vánočním čase s Věrou Ovečkovou

    Předvídá například válku na Blízkém východě, pokus o sesazení amerického prezidenta Donalda Trumpa a tvrdý brexit, tedy odchod Velké Británie z Evropské unie bez jakékoliv schůdné dohody.
    S mírně odlišnou předpovědí přišel před časem německý židovský rabín Judah Ben Samuel. Ten údajně vypočítal, že v roce 2017 sestoupí na zem Mesiáš, kterým bude druhý Ježíš. Tím šokoval řadu Židů, kteří Ježíše jako Mesiáše neuznávají.
    Když se ocitl v blízkosti vodního zdroje, tak mu začaly vibrovat prsty a proutek, který držel v ruce, se dal sám do pohybu. K této mimořádné schopnosti přibyla ještě další – schopnost předvídat události. Osvědčil ji hlavně za druhé světové války, kdy varoval obyvatele svého rodného města před britskými nálety, několik hodin před tím, než bombardéry vzlétly k obloze. Dokázal předem lokalizovat místa bombových útoků a poradit lidem bezpečná místa k úkrytu. Věděl, které domy budou úplně zničeny, které jen částečně a které naopak zůstanou téměř nebo zcela nedotčeny.


Co nás čeká příští rok? Baba Vanga předpověděla velké věci!

    Podle Irlmaiera všechno odstartuje na Blízkém východě, kde vzplane nové ohnisko války. Poté se ve Středozemním moři shromáždí velké námořní síly a situace bude velmi napjatá. Světový konflikt spustí atentát na vysokého státního činitele, k němuž dojde někde na Balkáně. “Ale tato jiskra je vhozená do sudu se střelným prachem na Balkáně. Vidím "Velkého" padat, krvavá dýka je položena vedle,” popisuje Irlmaier.Následuje jedna rána za druhou. “Východem slunce přichází válka a jde to strašně rychle,” pokračuje Irlmaier. Kolony vojsk pronikají v několika proudech od východu do Evropy a míří k Německu. Přeženou se i naším územím. “Rusové táhnou den a noc, jejich cílem je Porýní, kde se nachází mnoho vysokých pecí a stojí hodně komínů,” upřesňuje Irlmaier. Obyvatelstvo bude v divoké panice utíkat směrem na západ. “Mnoho aut ucpe ulice, když obyvatelé přece jen zůstali doma, nebo utekli polními cestami! Co na dálnicích a rychlostních komunikacích překáží pancéřovým jednotkám, je převálcováno ta
    Podle něj by měla 3. světová válka vypuknout už během roku 1918!. Prý k tomu dospěl na základě svých bádání a studií. Jenže vše odstartuje falešná zpráva. V hlavní roli bude Donald Trump, Rusko, Severní Korea a Čína! Mezi prvními konflikty bude Sýrie a Severní Korea, což už se vlastně stalo.
    Islámští bojovníci se tedy dočkají charismatického vůdce – sjednotitele, který nastolí muslimský pořádek a povede invazi západním směrem. Není sporu o tom, že bude mít na svědomí dosud nejstrašnější světový konflikt. Nostradamus předvídá, že začne kvůli náboženství. Proti sobě se postaví dvě víry a nad nimi bude stát Bůh. Podle výkladu Lemesuriera prorok uvádí, že bychom mohutnou invazi muslimů měli očekávat z Asie.
    Rok 2019 už je za dveřmi a všichni jsme v očekávání, jaké změny nám v životě přinese. Astroložka Ambra proto přichází s velkým horoskopem, který odhaluje, co jednotlivá znamení v příštím roce čeká.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Předpověděl migrační krizi, hyperinflaci, finanční krach, revoluci, občanské války i třetí světovou válku. Někdy kolem roku 1950 viděl, jak lidé v budoucnu používají smartphony. Alois Irlmaier není tak známým věštcem jako třeba Nostradamus, Edgar Casey nebo baba Vanga, ale svými předpověďmi se mnohokrát trefil už za svého života.
    Mayské proroctví 2012 jsme přežili ve zdraví, to však ještě neznamená, že máme po starostech. Konec světa předpověděli desítky jasnovidců, a to velmi důvěryhodně. Podívejte se s námi, co nás čeká v blízké a vzdálené budoucnosti podle Nostradama a dalších slavných věštců!
    Zatímco astronomové se nemohou pátečního zatmění Měsíce dočkat, náboženští kazatelé varují před apokalypsou. Podle nich byla tato událost popsána už v Bibli. A že něco není v pořádku, ukázala podle nich příroda už v minulých dnech.
    Očekávám občanskou válku, která si vynutí zásadní sociální a politické reformace v Evropě, ať se nám to líbí nebo ne, podle příkladu rozpadající se římské republiky v prvním století před naším letopočtem," řekl. Podle Engelse jsou faktory, které vedly k pádu římské republiky, přítomny i v dnešní Evropě. Těmito faktory podle něj jsou úpadek rodiny, individualismus, úpadek tradiční kultury, globalizace, fundamentalismus a nekontrolovatelná kriminalita.


Rok 2017 podle Nostradama: Co spustí III. světovou válku?

    Tahleta Země má takový zvláštní způsob. Ona může resetovat systém života, který na ní je. Dinosauři můžou skončit. Ona to může udělat. Ona má v sobě možnost, jak se resetovat.
    Věštec také tvrdí, že Trump příští rok onemocní, o co konkrétně půjde ale nedodal. "Nemyslím si, že to bude život ohrožující, zdálo se mi, že to bude něco jako perforované střevo? Něco vážného, co ho nezabije, ale nebude nějakou dobu schopen svou práci vykonat," řekl britským médiím věštec.
    Kmenoví vůdci kmene Hopi předpovídají, že příchod bílého muže spolu s podivnými, bizonu podobnými zvířaty, která udusávají zemi (dobytek), jsou předzvěstí konce světa. Podle věštby bude před koncem světa země křižována železnými hady a kamennými řekami (železnice a dálnice), země bude protkána obří pavučinou (elektrické vedení, internet) a moře zčerná (ropné skvrny). Je také předpovězeno, že „obrovský příbytek na nebesích“ havaruje a spadne na zem.


Nový rok přinese zatmění a krvavý Měsíc. Má přinést apokalypsu

    Pomocí jakéhosi nebeského ohně se budou nájezdníci snažit ovládnout i Británii, která ale invazi na poslední chvíli odrazí. Teprve pak se pomalu válečné štěstí přehoupne na druhou stranu. Především díky Británii, jejíž armáda začne vytlačovat následníky z Francie. Evropa se konečně spojí a přichystá nájezdníkům odvetný útok. Boje budou dlouhé. Sjednocená armáda Evropanů pak bude vítězně postupovat na Východ. Spojenci použijí chemické a biologické zbraně a na domovinu muslimů dopadne mocná střela. Snad atomová bomba?
    Že nastane válka se zatím nedomnívá, dojde ale prý k přesunu vojáků do zemí jako je Izrael nebo Saúdská Arábie. Blízký východ tak podle něj sehraje v příštím roce důležitou roli.
    Lidstvo prý bude natolik zaujato válečným stavem, že si až příliš pozdě všimne, že se k zemi řítí asteroid. Jeho dopad odstartuje vlnu zemětřesení, která údajně zabije více než miliardu lidí.
    Konec čtvrtého světa (tzv. Tuwaqachi) popisuje Frank Waters ve své knize o mytologii Hopiů. Podle nich bude vynalezena tykev plná popela, která, když spadne z nebe, uvede do varu oceány a spálí zemi, takže na ní po mnoho let nic neporoste (atomová bomba).
    Peruánský prorok a pastor Ricardo Salazar například tvrdí, že v roce 2018 svět postihne řada katastrof. Podle serveru Express začnou ve chvíli, kdy Evropa zavře hranice migrantům. Následně dojde k válečným konfliktům, do kterých se zapojí Čína, Japonsko, Rusko a USA, a vznikne z toho třetí světová válka.


Biblická proroctví - Kdo je Antikrist? - Daniel 7 kapitola

    Nutno dodat, že předpovědi Baby Vangy jsou podle konspirátorů přené, realita ale ukazuje opak. Věštkyně tvrdila, že Evropa se začne v roce 2016 rozpadat a z rozvojových zemí přijdou muslimové, kteří začnou vést válku. Ačkoliv migranti skutečně přicházejí, k rozpadu Evropy zatím nedošlo. Lze za něj sice považovat odchod Velké Británie z Evropské unie, ale brexit minimálně v tomto roce velké změny v evropském uspořádání nepřinesl.
    První svět prý skončil, když vybuchly všechny sopky světa a vše zachvacující oheň pohltil a zničil první svět. Zkáza druhého světa nastala, když došlo k přepólování Země a vše se pokrylo ledem. Hory se staly součástí oceánů a moří. Třetímu světu se stalo osudným, když jej zaplavila voda. Velké kontinenty se potopily a rozpadly na malé ostrůvky
    Začátek nového roku přinese na nebi dva spojené úkazy. V lednu dojde k úplnému zatmění Měsíce, zároveň bude možné pozorovat i tzv. "krvavý Měsíc". Někteří konspirační teoretici a vykladači Bible tvrdí, že krvavý Měsíc souvisí s proroctvím a že je znamením konce světa.


Video - Hledání naděje - proroctví Daniele

    Podle Vangy převezme Čína žezlo největší světové velmoci a po dlouhých letech tak odsune Spojené státy na druhou kolej. Astronomický růst nejenom v oblasti ekonomiky je pro říši středu příznačný již dlouhá léta. Zatímco v roce 1970 zastupovala země pouhá čtyři procenta světového hospodářství, v roce 2015 už to bylo patnáct procent. Spojené státy mají oproti Číně sestupnou tendenci a z aktuálních šestnácti procent se podle časopisu Forbes do roku 2025 dostanou na čtrnáct.
    Obyvatelé Spojených států si zvykají na nastupující prezidenta Donalda Trumpa, který po novém roce nahradí v čele nejmocnější země světa Baracka Obamu. Jenže jak to tak vypadá, plavovlasý byznysmen si Bílého domu příliš neužije! Věštkyně Baba Vanga před svou smrtí totiž prorokovala, že Barack Obama bude tím posledním, kdo Spojené státy povede.
    „Její předpovědi v tomto směru nejsou nikterak pěkné. Podle jejího názoru v roce 2016 začne velká islámská válka přílivem extremistů do Evropy. Skončí až v roce 2043, a to porážkou křesťansko-ateistické většiny a vyhlášením chalífátu s hlavním městem v Římě,
    Už v noci z neděle na pondělí budou moci lidé v České republice sledovat na obloze netradiční podívanou – krvavý vlčí superměsíc. Nad ránem se Měsíc, který bude v úplňku, ponoří do stínu Země. Bude to poslední zatmění Měsíce v tomto desetiletí. S krvavým měsícem je spojeno hned několik proroctví.


Výzva k Božímu lidu - studujte prorocká písma

    Bilancování budování kapitalismu.Humor - Vánoční svátkyDeprese a úzkostZáhady -Tajemný světZajímavosti - Známé omylyZpravodaj -strana 3Stránka věnovaná výstroji ČSLAHumor z DIKOBRAZUDružstevní zpravodaj
    Na rozdíl od jiných jasnovidců jsou její proroctví naprosto přesně formulované, včetně jmen a dat. Zkázu ponorky Kursk předpověděla slovy: „Kursk zatopí voda a nikdo nepřežije.“ Skeptici se jí vysmívali, protože nikoho nenapadlo, že nepůjde o město Kursk, nýbrž o ponorku.
    Irlmaier si předpověděl i svou smrt v červenci roku 1959. Jeho poslední slova byla: “Jsem rád, že mohu odejít, protože nemusím zažít, co vidím.” Není divu, jeho vize budoucnosti jsou opravdu chmurné, ne-li přímo děsivé.
    Další proroctví předpovídá nové příměří mezi Ruskem a Ukrajinou, kterému budou USA oponovat, ale které bude mít podporu ze strany EU. Spojené státy se ale mohou stát nekompetentními, což může či nemusí souviset s nástupem Donalda Trumpa do funkce prezidenta.


Trump v nebezpečí! Do Bílého domu ani neusedne, hrozí věštba

    Existuje mnoho proroctví různých proroků a věštců, ale žádné se na rozdíl od Biblických proroctví neplní s naprostou přesností. Zanamenáno je ve dvou prorockých knihách Bible - kniha Daniel a kniha Zjevení Jana, které se na rozdíl od jiných proroctvích přesně plní a to do detailů. Více o proroctví uložených v Bibli, zde.
    Jasnovides Horacio Villegas tvrdí, že vidí do budoucnosti a je boží prostředník. Tudíž přesně ví, co se bude dít. Nyní přišel se šokujícím proroctvím. Brzy vypukne třetí světová válka a on zná to datum, kdy to vše začne!
    Pražský orloj bude několik měsíců mimo provoz, čeká ho totiž rozsáhlá oprava. Ta začne na jaře příštího roku, hotovo by mělo být v červnu 2018. Pověsti ale říkají, že pokud se orloj zastaví, čekají Česko zlé časy.
    Francouzský filosof a prorok Nostradamus sice žil už v 16. století, jeho předpovědi ale sahají až do dnešní doby. Co se podle Nostradama stane v roce 2017?


Rudý Měsíc přinese apokalypsu! Příroda dává jasná znamení

    Baba Vanga, jak se slepé jasnovidce přezdívalo, se jmenovala Vangelija Pandeva Dimitrova a narodila se v roce 1911 ve vesnici Strumice na území dnešní Makedonie. To, že má tato žena věštecké schopnosti, začali lidé brát na vědomí během druhé světové války. Chodili za ní a ptali se jí, zda jejich blízcí ještě žijí a jestli se z fronty vrátí zpátky domů. Předpovědi slepé věštkyně byly až neuvěřitelně přesné. Údajně předpověděla Stalinovu smrt, pád Sovětského svazu i celého východního bloku, smrt princezny Diany, černobylskou katastrofu.
    Velká Británie se rozhodla opustit Evropskou unii a Evropané šílí. Hodnota libry padá, dochází k politickým konfliktům a chaos se pomalu stupňuje. Píše se rok 2016, o němž nevidomá vědma Bulharka Baba Vanga předpověděla, že bude začátkem konce Evropy. Odstartoval všechno brexit? V roce 2066 se strhne válka mezi Evropou a Spojenými státy. Američané použijí nějaký nový druh ničivé zbraně a Evropská populace bude zcela vyhlazena.
    Největším strašákem pro naši generaci je předpověď třetí světové války. Narážky na ni lze najít na různých místech jeho předpovědí. Klíčovým by prý měl být boj mezi křesťany a muslimy. Více informací o Nostadamovi a jeho proctví, lze najít v knihách různých autorů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00