Jak na věc


pronájem penzionu na śumavě

Chalupa na Šumavě, Šumava - pronájem

    V přízemí objektu se nachází kuchyňský kout se společenskou místností, dvojlůžkový pokoj s rozkladacím gaučem, koupelna se sprchovým koutem a WC a další velká společenská místnost s krbem až pro 20 osob.
    Možnost stravování je v hospůdce která je asi 200 metrů od penzionku, nebo v obci Čkyně. Penzion je plně vybaven pro Vaší kulinářskou pohodu, takže si zde můžete sami navařit co máte nejraději.
    Nově renovovaná chalupa z 18. století se nachází na úpatí Mářského vrchu nedaleko šumavské perly - Boubínského pralesa, proto nejvyšší devízou tohoto rodinného penzionu je nádherná šumavská příroda, zdravý vzduch a spousta krásných a tajemných míst, která čekají jen na Vaši návštšvu.
    Poloha penzionu přímo vybízí k celodenním výletům. Doporučujeme Vám udělat si čas na výlet do Boubínského pralesa, na vrch Svatou Máří, Malý i Velký Bobík.
    Vaše zimní pobyty v našem šumavském penzionu si můžete zkrášlit návštěvou největších šumavských zimních středisek na Zadově a Javorníku, kde se nacházejí po celou sezónu upravené sjezdové tratě, či běžecké stopy, na kterých jste ještě před nedávnem mohli potkat naší nejúspěšnější běžkyni Kateřinu Neumanovou.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8151
cache: 0024:00:00