Jak na věc


pronájem penzionu na śumavě

Chalupa na Šumavě, Šumava - pronájem

    Poloha penzionu přímo vybízí k celodenním výletům. Doporučujeme Vám udělat si čas na výlet do Boubínského pralesa, na vrch Svatou Máří, Malý i Velký Bobík.
    Možnost stravování je v hospůdce která je asi 200 metrů od penzionku, nebo v obci Čkyně. Penzion je plně vybaven pro Vaší kulinářskou pohodu, takže si zde můžete sami navařit co máte nejraději.
    Nově renovovaná chalupa z 18. století se nachází na úpatí Mářského vrchu nedaleko šumavské perly - Boubínského pralesa, proto nejvyšší devízou tohoto rodinného penzionu je nádherná šumavská příroda, zdravý vzduch a spousta krásných a tajemných míst, která čekají jen na Vaši návštšvu.
    Pronájem je možné dohodnout prostřednictvím formuláře, na který se dostanete pomocí tlačítka níže, budeme Vás kontaktovat nazpět a podáme Vám aktuální informaci o ceně a zda je Vámi požadovaný termín volný.
    V přízemí objektu se nachází kuchyňský kout se společenskou místností, dvojlůžkový pokoj s rozkladacím gaučem, koupelna se sprchovým koutem a WC a další velká společenská místnost s krbem až pro 20 osob.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00