Jak na věc


proměny žen

Máte dotaz nebo se chcete objednat? Napište nám.

    Vítejte v KLUBU TEAM PROMĚNY- je to náš věrnostní program, který přináší výhody zákazníkům, jako jste Vy.
    Kurz je určen ženám a dívkám, které si neví rady s líčením, touží vkusně sladit make-up s typem pleti, tvarem obličeje, barvou vlasů a očí.
    5-ti hodinový zcela individuální kurz image konzultace, rozdělený do několika bloků, které klientka postupně absolvuje.
    Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.
    Čtyři lidé, kteří spolu nemají nic společného. Čtyři osudy, které jsou svedeny dohromady. Čtyři životy, které se mají změnit. Distribuční film České televize (2009). Hrají: D. Zábranská, P. Hřebíčková, P. Jeništa, J. Zadražil, A. Ambrová, N. Lichý, J. Plouhar a další. Scénář, kamera a režie T. Řehořek


Nemůžete se rozhodnout, zda změnit svou vizáž a jaký typ proměny by pro vás byl nejvhodnější?

    Nabízíme několik typů proměn od základního balíčku až po celkovou proměnu s možností nafocení profi fotografií. Bližší informace k fotografování poskytneme na vyžádání.
    Den plný hýčkání, kde se o Vás bude starat tým profesionálů našeho studia, jehož cílem je Váše maximální relaxace.
    Jednodenní sobotní kurz,spojený s fotografií. Kde se naučíte vytvořit si skvěle vypadající make-up pro každou příležitost, vždy s ohledem na vaší individualitu.
    Rekvalifikační kurz ,,VIZÁŽISTKA" KOMPLET je speciálně sestaveným, nejdelším a nejobsáhlejším kurzem určeným pro všechny, kteří se chtějí stát profesionály v oboru vizážistiky.
    ... spojený s harmonií těla, duše i mysli. Nabízíme relaxační den plný krásy, pozitivního myšlení a duševní očisty.
    ◄ zpět                            ▲ Nahoru
    Je kompletní poradenský servis mnoha odborníků - barvového typologa, vizážistky, kadeřnice, stylisty, vše ve spolupráci s profesionálním fotografem s mnohaletou praxí v reklamní a umělecké fotografii.


První návštěva proměny image

    Cena se odvíjí od délky vlasů a spotřeby materiálu při tvorbě nového účesu. Dále je podstatné, zda vás vizážistka navštíví doma, aby si osobně prohlédla váš šatník, nebo zda přivezete s sebou své oblíbené oblečení, např. 3 - 5 kombinací.
    Máte pocit, že by vaše vlasy potřebovaly nový střih i barvu? Nejste si jistá líčením? Chcete poradit se stylem oblečení, který by slušel vašemu typu postavy a barevnému typu? Nebo jen prostě cítíte, že potřebujete změnu? Naši vizážisti vám poradí v každém ohledu vaší image.
    Jeden víkend s týmem a ezoterikou stačí k tomu, aby jste se stala někým jiným. Perfektní líčení a dokonalý účes navrhne a vytvoří vizážista s kadeřnicí, skvěle padnoucí oblečení vybere stylista. Kosmetička svou péčí a poradenstvím, pomůže k zdravé pleti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00