Jak na věc


projekt odra labe dunaj

Publikace "Hospodaření s dešťovou vodou v ČR"

    K prezentaci našich typových projektů, jsme zde zvolili pro rychlou a přehlednou orientaci formu e-shopu, o které si myslíme , že je pro dnešního klienta nejlépe přijatelná. Neváhejte si proto sjednat jedním kliknutím nezávaznou bezplatnou konzultaci.
    Vítejte na webových stránkách společnosti Modular projekt s.r.o. Tuto společnost jsme založili začátkem roku 2013 za účelem poskytnout našim klientům kompletní projekční servis.
    Stále častěji jsme se setkávali s požadavky našich zákazníků na úpravy projektů při realizaci staveb a my jsme bohužel nebyli schopni na jejich požadavky pružně reagovat. Využívali jsme do té doby pouze služeb externích projektantů.
    Na základě požadavků klientů na vzhled, energetickou náročnost a finanční možnosti se vždy snažíme najít ideální řešení. Specializujeme se zejména na projekty nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s komplexní nabídkou služeb od studie objektu, až po vyřízení stavebního povolení a kolaudaci stavby. Mimo individuálních architektonických návrhů, které bohužel nezveřejňujeme,nabízíme rovněž typové projekty rodinných domů, vyřízení dotací z dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkových dotací.


Hledáme nového kolegu nebo kolegyni

    Název firmy: HBH Projekt spol. s r.o.Sídlo firmy: Kabátníkova 5, 602 00 Brno Tel.: 549 123 411, Fax: 549 123 456 IČ: 449 61 944, DIČ: CZ44961944Datová schránka: e5y9wa6Bankovní spojení: č. ú.: 1557041-621/0100
    V České republice, na Slovensku i v zahraničí pro Vás zajistíme projektovou přípravu staveb včetně inženýrské činnosti a stavebního dozoru investora. Jsme také zkušeným poskytovatelem služeb a poradenství v oblasti ekologie a krajinného inženýrství, městského a dopravního inženýrství a bezpečnosti silniční dopravy.
    Vedle samotné výstavby rodinných domů na klíč, kterou realizujeme prostřednictvím naší kmenové firmy Modular System s.r.o. již téměř dvacet let, nyní vytvoříme projektovou dokumentaci na míru a profesionálně připravíme veškeré projekční podklady pro úspěšnou a bezchybnou realizaci rodinných domů. Nyní se můžeme pochlubit vlastním zázemím zavedené projekční kanceláře, kde produkujeme desítky dobře připravených projektů ročně do celé ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00