Jak na věc


produkt zvětrávání hornin

Laserový promítač na okno Star Shower

    Epilátor Velform Smooth okamžitě a bezbolestně odstraňuje chloupky nad horním rtem, na bradě či tvářích. Odstraňuje i jemné chloupky na skráních, takže můžete vypadat dokonale.
    Upozorňujeme zákazníky na rozvoz našich výrobků koncem roku 2018: 21.12. rozvážíme naposledy, 22.12. - 26.12. výrobna zavřena, 27.12. a  28.12.2018 rozvoz dle objednávek. V novém roce začneme rozvážet až od 3.1.2019. Děkujeme za pochopení.
    Epilátor Velform Smooth Velform Smooth je skvělý kosmetický přístroj, který posouvá odstraňování chloupků na obličeji na vyšší úroveň. Tento nástroj elegantního a jemného vzhledu, inspirovaného klasickou rtěnkou, mohou ženy používat kdykoli a kdekoli, aniž by musely čekat, až chloupky dorostou určité velikosti.
    V naší nabídce produktů najdete bagety, tortilly, pletenky, hamburgery, sendviče, chlebíčky a obložené mísy, řízky, hotová jídla teplé kuchyně a lahůdky. Veškeré pečivo je vždy čerstvé z naší vlastní pekárny. Vyrábíme také bagety do automatů na jídlo.
    Epilátor pracuje natolik jemně, že ho můžete používat každý den – nemusíte čekat, až chloupky povyrostou. Je hypoalergenní a dermatologové ho doporučují.


Multifunkční 5v1 stojan a mísa na...

    Epilátor Velform Smooth okamžitě a bezbolestně odstraňuje chloupky, a to bez podráždění, které obvykle provází jejich trhání, odstraňování voskem či jiné způsoby depilace. Je diskrétní a je založen na nejmodernější technologii mikroskopického odstraňování chloupků. Díky holicí hlavě pozlacené 18karátovým zlatem je hypoalergenní a jemný vůči všem typům pleti – neobjevují se žádná poškrábaná, popálená či jinak podrážděná místa!
    Pomocí našich výrobků nastartujete nejen své tělo, ale načerpáte nové síly i do každodenního života.
    Přinášíme Vám proto šikovné pomůcky, aby ste letošní úklid zvládli bez zbytečných stresů a těžké námahy.
    KM PRODUKT- FOOD s.r.o. je ryze českou firmou. Naším cílem je splňovat nejvyšší požadavky na vždy čerstvé a chutné rychlé občerstvení. Své produkty dodáváme do prodejen po ČR.
    Díky tomuto epilátoru na obličej s holicí hlavou pozlacenou 18karátovým zlatem a se zabudovaným světlem, které umožňuje odhalit i ty nejjemnější chloupky, můžete vypadat naprosto dokonale!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00