Jak na věc


prodejny elektrowordu zlín

VÝHODY PRÁCE V PRODEJNÁCH PEPCO

    Spoléháme na schopnosti a potenciál, které neustále rozvíjíme. Prostřednictvím systému školení poskytujeme zaměstnancům nezbytné znalosti a dovednosti potřebné pro plnění důležitých úkolů. Při organizaci školení dbáme na to, aby se školení konala blízko pracoviště a nevyžadovala dlouhé dojíždění.
    Podporuje prodej prostřednictvím zákaznických služeb, vystavení zboží, stará se o image prodejny, podporuje vedoucího při každodenním provozu prodejny.
    V našich prodejnách pracují lidé s dlouholetými zkušenostmi. Někteří jsou s námi již mnoho let, jiní svou profesionální kariéru začínají právě u nás. Mnozí zaměstnanci, kteří začali v PEPCO jako stážisté nebo brigádníci, jsou u nás dodnes jako stálí členové týmu.
    Jen v samotném Polsku se každý týden otevírá 5–6 nových poboček PEPCO. Máte-li zájem o práci v naší prodejně, určitě najdete pro vás vhodnou lokalitu. Naše aktuální inzeráty se nachází v záložce PRACOVNÍ NABÍDKY. Můžete také podat žádost přímo v lokalitě, která vás zajímá – jednoduše přijďte k pokladně a ponechte dokumenty u vedoucího prodejny.
    Během náboru spolupracujeme s místními úřady a organizujeme veletrhy pracovních příležitostí. Dále využíváme také místní sdělovací prostředky, kde najdete naše oznámení o volných pracovních místech.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8181
cache: 0024:00:00