Jak na věc


prodej přívěsného vozíku

Dotaz/objednávka přívěsného vozíku

    Vedle výroby a půjčovny přívěsů – přívěsných vozíků taktéž přívěsy vykupujeme, přijímáme přívěsné vozíky do komise (bazar). Mimo to prodáváme autopřepravníky, přepravníky pro koně a  půjčujeme nákladní přívěsy. K našim činnostem patří také servis přívěsných vozíků a přívěsové techniky, pojištění přívěsů, reklamní popisy, financování-úvěry a leasing na přívěsy – přívěsné vozíky.
    Centrum přívěsů a přívěsných vozíků Brno se specializuje především na výrobu a prodej kvalitních přívěsů, přívěsných vozíků. Provozujeme taktéž půjčovnu přívěsů – přívěsných vozíků a přívěsů pro každého, kdo potřebuje levně pronajmout přívěs – přívěsný vozík a nemá možnost si ho přímo koupit. Provozovna centrum přívěsů – přívěsných vozíků sídlí v Brně.
    Dále dodáváme a montujeme závěsná zařízení značek AutoHAK, Brink a Hook. Mimo jiné se zabýváme prodejem veškerého motoristického zboží - pneumatiky, náhradní díly na osobní a nákladní vozy a autopříslušenství včetně jejich montáže a servisu. Působíme regionálně na tanvaldsku ale i celorepublikově formou zasilatelství.


Montáž a přihlášení tažného zařízení

    Kromě prodeje přívěsných vozíků se věnujeme i dodávkám autodílů nebo provozujeme půjčovnu přívěsných vozíků za auto a střešních boxů. Prostě jen zavoláte a objednáte si přívěsný vozík na jeden den nebo na víkend. Převezete si, co potřebujete, a když to nestihnete, nic se neděje. Vozík si můžete pronajmout se slevou třeba i na více než 10 dnů.
    Máme široký výběr nákladních přívěsů, náhradních dílů a doplňků k nákladním přívěsům i přívěsným vozíkům. Provádíme opravy přívěsů -přívěsných vozíků včetně generálních oprav přívěsů.
    V půjčovně PŘÍVĚSŮ – přívěsných vozíků a nákladních přívěsů je možno zapůjčit přívěsy širokého využití s celkovou hmotností 750 – 3500kg. S případným výběrem vhodného přívěsu – přívěsného vozíku Vám rádi poradíme. Půjčovna přívěsů a vozíků také zde: http://www.privesyvbrne.cz/pujcovna-privesu
    Půjčit si můžete vozík Agados VZ-21 N1 pro maximální hmotnost nákladu 590 kg s předním otevíracím čelem nebo NP-26 N1 včetně plachty s konstrukcí, sklopnou ložnou plochou a hmotností nákladu do 570 kg. Nebo přepravník motocyklů s ližinami pro jejich uchycení.


PŘÍVĚS PRO PŘEPRAVU 2 AUTOMOBILŮ L35G80

    Přívěsy Hradec Králové - zabýváme se prodejem přívěsných vozíků a přepravníků v Hradci Králové a Pardubicích. Naše přívěsné vozíky Vám přivezeme kamkoliv na úzení ČR. Naše přívěsné vozíky se vyznačují zejména kvalitním zpracováním a nízkou cenou. Prohlédněte si katalog přívěsů a vyberte si přívěs či přepravník z nabídky více jak 70ti modelů.
    Samozřejmostí je prodej náhradních dílů a příslušenství k přívěsným vozíkům, jako jsou svítidla, překrývací plachty nebo kabelové sady. Provádíme záruční a pozáruční servis, garanční prohlídky a díky rychlé dostupnosti náhradních dílů i bezodkladné opravy elektroinstalace či mechanického poškození částí konstrukce a podvozku.
    Přívěsný vozík s pevnými a voděodolnými bočnicemi, konstrukce s plachtou nebo ližiny pro uchycení motocyklu. Lepší nabídku z prodejny či půjčovny přívěsných vozíků v Kroměříži nedostanete. Využijte až 15procentní slevu při půjčení na více dnů. Objednat si můžete i špičkové autodíly a doplňky.


Vyzkoušejte spolehlivou půjčovnu přívěsných vozíků. Kdykoli

    Sháníte přívěsný vozík na stavbu, pro firmu nebo na chalupu? Vyberte si z naší nabídky vozíků Agados nebo Martz o celkové hmotnosti od 300 do 3500 kg. Před samotnou koupí si ho můžete vyzkoušet díky naší půjčovně přívěsných vozíků. A když Vám padne do oka, ihned si ho odvezete nebo Vám ho dopravíme do 15 kilometrů od Kroměříže gratis. Objednat si ho můžete i přes náš internetový obchod. Záleží pouze na tom, zda se Vám více hodí jednonápravový nebo dvounápravový vozík, nebrzděný či brzděný, popřípadě v provedení s plachtou nebo plastovým víkem. A co takhle koupě přívěsného vozíku v akci? Projděte si naši aktuální nabídku a vyberte si kompletní vozík třeba o 15 procent levnější.
    Vážení zakazníci, od 1.1.2014 jsme přebrali všechny obchodní aktivity v prodeji přívěsných vozíků od firmy VAPOL.CZ Stali jsme se tak  přímím dovozcem a prodejcem polské přepravní techniky WIOLA do České republiky.
    Prodáváme náhradní díly pro přívěsy – přívěsné vozíky a nákladní přívěsy. Disponujeme širokým výběrem náhradních dílů, montujeme brzdné systémy AL-KO , KNOTT.
    Přívěsy a přívěsné vozíky vyrábíme také na zakázku dle vašich individuálních potřeb. Patříme k předním moravským firmám, které umí vyrobit kvalitní přívěsný vozík různých parametrů přímo na míru požadavkům zákazníka. Na přívěsu – přívěsném vozíku z naší produkce oceníte především dostupnou cenu a kvalitu provedení, která zaručuje, že váš přívěsný vozík vydrží být funkční mnoho let!


Půjčovna přívěsných vozíků Frýdek-Místek

    Vyrábíme, prodáváme a půjčujeme nebrzděné a brzděné nákladní přívěsy vybavené masivním žárově zinkovaným rámem s bočnicemi z pozinkovaného plechu, vodovzdorné překližky nebo ALU profilů. U nákladních přívěsů máte možnost využít široký sortiment nástaveb a skříní. Sortiment také zde: http://www.privesyvbrne.cz/privesy-750-3500-kg

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00