Jak na věc


prodej náhradních dílu na pračky

2 - tlačítko do pračky Whirlpool 481241029582

       Opravy domácích spotřebičů provádíme v regionu, ale pokud jsou dojezdové vzdálenosti nerentabilní a troufáte si sami na opravu přístroje nebo potřebujete příslušenství k Vašemu spotřebiči, neváhejte nás kontaktovat. Náhradní díly nebo příslušenství zasíláme přepravní službou PPL po celé České republice. Pro poptávku náhradního dílu můžete využít formulář, nebo napište na kontaktní email. Pro dohledání ND budeme však potřebovat přesně identifikovat výrobek, nejlépe je opsat výrobní štítek na kterém jsou podstatné údaje jako je Výrobce, Model výrobku a Výrobní číslo. Základní identifikační údaje spotřebiče jsou nezbytně nutné pro každou komunikaci s naším servisem, ať se jedná o určení náhradního dílu nebo o objednání opravy. Pokud tyto údaje o přístroji nemáte k dispozici, tak Vám bohužel nebudeme schopni poradit nebo dohledat potřebný náhradní díl. Návod k hledání výrobního štítku pračky, myčky, chladničky a pod. nalezenete na našich stránkách v sekci Opravujeme
     Tento poptávkový formulář není závazná forma objednávky. Slouží pouze pro poptání náhradního dílu a následné domluvě o nákupu poptávaného náhradního dílu.
    K velkým domácím spotřebičům konkrétně k pračkám nabízíme některé druhy náhradních dílů. Z vybraných náhradních dílů si můžete pořídit novou přívodní či vypouštěcí univerzální hadici k pračce nebo nové topné těleso.
     značka spotřebiče Amica, SamsungArdoAriston, IndesitBekoBosch, SiemensBrandt, SangiorgioFagor, Edesa, AspesGorenjeLGMapsMieleOstatní sortimentPhilcoPolarPračka TatramatSiltalThomsonVestelWhirpoolZanussi, AEG, ElektroluxZerowat, Candy
       Prodej náhradních dílů i nových domácích spotřebičů je jednou z našich služeb zákazníkům. Více informací Vám poskytneme na tel. 465 322 747 nebo využijte online formulář na webu.


Topné těleso 1700W do pračky Ariston-Indesit 066285

    Abychom bezchybně dodali Vámi požadovaný náhradní díl je ovšem bezpodmínečně nutné znát přesné údaje o výrobku z výrobního štítku Vaší chladničky, mrazničky. Tento identifikační štítek je umístěn většinou ve vnitřní spodní části výrobku.
    Na internetu je k dispozici mnoho katalogů s náhradními díly. Pokud však není člověk profesionálem v daném oboru, nemůže si být nikdy zcela jistý, zda objednává přesně tu součástku, kterou k opravě své pračky, myčky, sporáku a podobných elektrických domácích spotřebičů skutečně potřebuje. Proto na základě mnoha Vašich žádostí jsme rozšířili činnost naši firmy o prodej náhradních dílů, který je spojen s naši odbornou poradenskou činností. Pomůžeme Vám proto nejen identifikovat a přesně vybrat součástky, které skutečně potřebujete, ale poradíme Vám i s vlastní opravou Vašeho elektrospotřebiče.
    Fagor, Whirlpool, Bauknecht, Ariston, Indesit, Mora, Gorenje, LG , Faber, Sharp, Beko, Electrolux, AEG, Zanussi, DZD Dražice, Tatramat a ostatní značky
    V naší nabídce naleznete veškeré náhradní díly na Vaše pračky. Mimo jiné čerpadla, filtry, ložiska, motory, programátory, klínové řemeny, topné tělesa, uhlíky a mnohé další.


Termostat DZD Dražice kód: 95081

    Máteli zájem o náhradní díl, který jste v databázi nanešli nezoufejte. Určitě ho prodáváme a jsme schopni Vám ho zajistit. Stačí jen vyplňt poptávkový formulář. Po přijetí poptávky na náhradní díl se s Vámi spojí náš operátor a dohodne s vámi postup a podrobnosti prodeje náhradního dílu.
       V některých případech se po zjištění závady naším technikem rozhodnete, že oprava je pro Vás nerentabilní a raději zvolíte nákup nového přístroje. V takovém případě Vám při nákupu nového výrobku nabízíme možnost odečtení "zjištění závady" z pořizovací ceny. Aktuální nabídku praček, myček a chladniček k dodání obratem naleznete zde.
    Dostáváme mnoho žádostí na zajištění náhradních dílů pro pračky, myčky, sporáky, pečící trouby, varné desky a další domácí elektrické spotřebiče. Skoro ve všech případech se nám podařilo vyhovět přání našich zákazníků a dodat jim potřebný náhradní díl. Máme radost, když můžeme pomoci s výběrem vhodné součástky a současně poradit, jak nový náhradní díl správně namontovat, aby byl elektrický domácí spotřebič opět funkční a bezporuchový.
                                          (u Mělníka)


2 - tlačítko do pračky Whirlpool 481241029503

                                          (u Mělníka)
    pračky, sušičky, myčky nádobí, chladničky,sporáky,trouby,varné desky,odsavače par,mikrovlnné trouby, drobné spotřebiče, ohřívače vody
    Pokud budete potřebovat konkrétní náhradní díl do Vaší chladničky nebo mrazničky, neváhejte nás kontaktovat na kontaktní formulář . Police do dveří, madla, skla, rošty, těsnění,dveře aj. Vám můžeme zaslat na dobírku, nebo si je můžete vyzvednout přímo u nás na prodejně.
    Z důvodu, že jsme v současné době zcela vytíženi prováděním servisu a oprav domácích elektrických spotřebičů, pozastavujeme prodej náhradních dílů na pračky, myčky, sporáky a další elektrospotřebiče. Níže uvedený text je proto momentálně neaktuální.
    AEG, ELECTROLUX, ZANUSSI, CANDY, ROMO, BRANDT, SAN GIORGIO, BLOMBERG, INDESIT, BOSCH, SIEMENS, BEKO, ROMO MINI/KOMBI, ROMO ZEROWATT, GORENJE, PHILCO, CROSLEY, TATRAMAT, ARDO, EUROTECH, WHIRLPOOL, THOMSON, IGNIS, LG, FRYMETA, WM 66, ELECTROLUX, PRIMUS, IPSO, PFAFF, ROMO-PAC 8, KOVO BELUŠA, CR, FAGOR, ARISTON A DALŠÍ.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00