Jak na věc


procházka s gepardem

Modrý Portugal rosé, Procházka

    Nabízíme možnost dopravy, přepravy a spedice. Zabýváme se jak vnitrostátní dopravou, tak i dopravou mezinárodní (Belgie, Nizozemí, Španělsko, Slovenská republika). Sídlíme ve Zdicích nedaleko Berouna a Prahy. 
    Profesionální průvodce vás zavede do míst, která jsou opředena starým tajemstvím. Po cestě se samozřejmě seznámíte i s nejznámějšími pamětihodnostmi starého Města. Trasa vede od Prašné brány přes Ovocný trh a Ungelt na Staroměstské náměstí. Poté projdeme křivolakými uličkami Starého Města až ke Karlovu mostu. Tuto dobrodružnou výpravu si báječně užijí všichni, včetně těch nejmenších. Bude vás to bavit!
    Cena dárkového certifikátu je 1 800 Kč. Voucher vám vytiskneme na ruční papír, originálně zabalíme a doručíme na vámi udanou adresu. Poštovné je v ceně. Dárkový poukaz je platný pro skupinu max 6 osob, každá další osoba za příplatek 100 Kč (možno doplatit u průvodce). Platnost dárkového poukazu je 1 rok.
    Darujte některou z exkurzí ve formě dárkového certifikátu. Takovým dárkem překvapíte a potěšíte! Průvodce se bude věnovat jen a jen vám. Tempo, trasa a náplň vycházky tak může být přizpůsobena zcela vašim individuálním představám a požadavkům.


Ryzlink vlašský, Procházka

    Stavebně technické průzkumy provádím ve spolupráci s kolegy ze spolupracující firmy www.stepro.eu. Stavebně technické průzkumy jsou široká oblast činností mezi které patří:
    Nabízíme: doprava písku a štěrku, doprava stavebních materiálů, odvoz suti a manipulace s hydraulickou rukou. Také vám můžeme přivézt, dopravit nakoupený stavební materiál.
    Firma Vinařství Procházka Valtice vznikla v roce 2000, předtím vyráběla vína pro úzký okruh přátel a kamarádů, taktéž pro vlastní spotřebu. Do roku 2005 jsme hospodařili na 6,5 ha vinic, k dnešnímu dni na výměře 24 ha vinic. Vinařství Procházka Valtice produkuje většinou jakostní a přívlastková vína. Vinice se nacházejí v okolí města Valtice. Většina vín je zpracovávána klasickými technologiemi a tudíž nejsou tzv. uniformní. Každé vyrobené víno je nádherně specifické. Firma Vinařství Procházka Valtice je malé vinařství a výrobou vína se zabývá přímo majitel firmy.
    Jahody pěstoval v období první republiky, na Kolínsku v Červených Pečkách. Prodával je v Praze na Senovážném náměstí, kde měl obchod s ovocem a zeleninou. Jeho syn Evžen Procházka pěstoval jahody v době socialismu v malém v Červených Pečkách.


Procházka strašidelnou Prahou (B)

    V roce 2000 vysázel jahody v Kouřimi okolo Lechova kamene pro syna Radka Procházku. V současné době pěstuje jahody Radek Procházka na výměře 6ha. Zaměřuje se především na tradiční českou velkoplodou sladkou odrůdu Karmen.
    Autodoprava Zemní a výkopové práce Odvoz odpadních vod Odvoz suti Pronájem kontejnerů Prodej štěrků a písků Doprava stavebního materiálu Demoliční práce Odvoz odpadu Stavba plotů Zámková dlažba Základové desky Inženýrské sítě Septiky Domácí čistírny odpadních vod Úpravy parků a zahrad Bazény a koupací jezírka
    Poznejte Staré Město pražské zcela netradičně při napínavém putování po stopách strašidel, zjevení a duchů. Uslyšíte celou řadu pražských legend, jak dobře známých, tak i těch méně známých. V našem vyprávění nebude chybět Turek z Ungeltu, mistr Hanuš a jeho světoznámý Orloj, Golem ani kat Mydlář. Ale zavítáme i za žebravým kostlivcem z Ovocného trhu, zlodějem od Jakuba, bezhlavým Templářem a mnoha mnoha dalšími.


Autodoprava ♦ Firma Lukáš Procházka

    Stavební sutí se rozumí beton, cihly, střešní tašky, dlaždice a podobné materiály. Doprava stavebních materiálů, písku a štěrku na místo určení probíhá po předchozí domluvě se zákazníkem. K dispozici máme vozidla:  Avia 75 kontejner a Volkswagen Caravella. Veškerý dopravený materiál samozřejmě také vyložíme. V případě požadavku zajistíme naložení a vyložení nákladu prostřednictvím hydraulické ruky.
    Na základě řádně provedeného (v rozsahu odpovídajícímu velikosti objektu a zamýšlenému záměru) stavebně technického průzkumu je možné určit skutečně potřebný rozsah zásahů do stávajících konstrukcí a možnost jejich dalšího využití. Tím investor předchází případným nedorozuměním a nedodržení termínů.
    Zaujala Vás naše nabídka nebo potřebujete více informací? Zavolejte na telefonní číslo +420 603 713 800 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře a my se Vám obratem ozveme.
    AutodopravaZemní a výkopové práceProdej štěrků a pískůOdvoz odpadních vod (fekálií)Pronájem kontejnerůDoprava stavebního materiáluOdvoz sutiDemoliční práceOdvoz odpaduStavba plotůZámková dlažbaZákladové deskyInženýrské sítěSeptikyDomácí čistírny odpadních vodúpravy parků a zahradBazény a koupací jezírkaJinéNeplatný vstup
    Zakázky na autodopravu realizujeme v širokém okolí naší firmy. Mnichovo Hradiště, Turnov, Jičín, Semily, Mladá Boleslav, Liberec jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.


Modrý Portugal rosé 2015 ps, Procházka

    Jsme schopni realizovat zakázky i ve stísněném nebo jinak problematickém prostředí. Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi - firmě i jednotlivci, který pro svůj odpad hledá zajištění v podobě přepravy a likvidace odpadů.
     Seřadit podle: --Od nejnižší cenyOd nejvyšší cenyPodle jména: od A do ZPodle jména: od Z do ANejdříve zboží sklademPodle kódu od nejnižšíhoPodle kódu od nejvyššího

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00