Jak na věc


prepravnik strojů

Který přepravník pro koně vás zajímá?

    Další dva typy slouží k přepravě dvou a více koní: HB 610 k přepravě dvou velmi těžkých koní, tří velkých koní, čtyř huculů a až 5 poníků. Pro přepravu zvláště těžkých koní do celkové váhy až 2100 kg, ale i pro přepravu menších koní a až čtyř poníků slouží přepravník HB 510XL, který není vybaven přední rampou. U obou typů je vnitřní výška 2,30 m a jsou použity jiné pneumatiky.
    Všechny přepravníky na koně jsou brzděné. Počet náprav se různí – nabízíme přepravníky dvěma i třemi nápravami dle zamýšlené celkové hmotnosti přívěsu. Bližší detaily naleznete u jednotlivých produktů.
    K dostání jsou i vleky pro jednoho koně, případně klisny s hříbětem, který je označen HB 403. Tento model není vybaven předním oknem ani přepážkou s mřížkou mezi hlavami.
    Podlahu přepravníku vyrábíme z voděodolné překližky (15 mm) nebo z hliníkových profilů (25 mm). Pro větší pohodlí koně je podlaha pogumovaná (6 mm) – tento typ povrchu účinně tlumí otřesy.
    Novinkou je možnost otevírání zadní rampy do strany ve standardu, důmyslný systém větrání, otevírání předních křídel na obou stranách, širší nabídka příslušenství.
    Od roku 2014 byl na trh uveden nový přepravník – EVENTA, který kombinuje vlek na koně a obytný přívěs. V tomto vleku je možné přepravovat až 3 koně. Vyrábí se ve 2 velikostech a dvou úrovních výbavy obytného prostoru.


Přepravníky na 1 – 2 koně: HB 403, HB 506, HB 511

    Standardně u tohoto modelu najdeme prvky zajišťující pohodlnou a bezpečnou jízdu, jako jsou listová pera, hliníková podlaha, ocelové konstrukce, nebo možnost volby mezi vestavěnou sedlovnou a přední rampou.
    Přívěsy Hradec Králové - zabýváme se prodejem přívěsných vozíků a přepravníků v Hradci Králové a Pardubicích. Naše přívěsné vozíky Vám přivezeme kamkoliv na úzení ČR. Naše přívěsné vozíky se vyznačují zejména kvalitním zpracováním a nízkou cenou. Prohlédněte si katalog přívěsů a vyberte si přívěs či přepravník z nabídky více jak 70ti modelů.
    Přepravníky na koně se dováží nejčastěji ve dvou provedeních: HB 506 pro přepravu dvou lehčích koní a HB 511 pro těžší a větší koně. Oba modely mají stejný design. Liší se šířkou, délkou a hmotností.  Nosnost je stejná. Standardně se dováží s přední rampou na pravé straně, mřížkou mezi hlavami, předním oknem, kterým je dobře vidět na koně za jízdy. Zadní rampu je možné objednat v provedení, aby se otevírala i jako dvoukřídlové dveře. Všechny otevíratelné části jsou zamykatelné.


Technické detaily přívěsů na přepravu koní

    Vnitřní vybavení i příslušenství přepravníku pro koně nejvíce záleží na Vašich přáních. Každý produkt můžeme vybavit doplňky, jako jsou plechové blatníky, barevná překližka, zamykání sedlovny i dalším méně standardním řešením.
    Při přepravě koní musíme zajistit co největší pohodlí zvířete při cestě. Naše přepravníky koní jsou proto navrženy tak, aby stres koně omezily na minimum (mají pogumovanou podlahu, polstrované stěny a příčky atd.). Rádi vám vyrobíme i přepravník koní s úpravami dle vašich přání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00