Jak na věc


prask.cz patricie solaříková

Patricie Solaříková jako modelka a návrhářka: Hvězdě Ulice to v nové roli moc slušelo! VIDEO

    Roztály i ty poslední zbytky sněhu a pomalu nastává čas, kdy čekáme, až se náš trávník opět zazelená. Jen co trávník proschne – abychom jej procházením nepoškodili – vydáme se na důkladnou prohlídku. Zjistíme, v jakém stavu se nachází a jakou péči před sezonou potřebuje.
    Nejlépe chmury zaháním na vyjížďkách na koních, to je ještě o jeden level lepší než procházka se psem, směje se. Mám koně v pronájmu. Funguje to tak, že jedna holčina má koně, nemá čas ho jezdit často, takže já si platím měsíčně a můžu jít jezdit, kdykoli chci.
    O Vánocích jsme pro vás připravili soutěž o nádherné charitativní kalendáře Psí život 2019, jejichž dobrou duší je představitelka Terezy Kučerové Patricie Solaříková. Komu zpříjemní tyto nástěnné kalendáře vykročení do nového roku? Jména výherců najdete v článku.
    Oblíbená herečka Patricie Solaříková se předvedla ve zcela nové roli – nejen jako modelka, ale i jako návrhářka! Na kterou část navrhovaných modelů je nejvíce pyšná?


Patricie Solaříková neboli Terezka Jordánová z Ulice miluje zvířata. Psy, kočky, koně...

    Kluci mě vlastně drželi, takže se po každé ostré ptali: „Hele, seš v pohodě?“ A protože jsem měla trošku otlačené ruce, hned se starali: „Nedržíme tě moc?“ „Ne, v pohodě, to musíte,“ říkala jsem jim. Protože my jsme se tam opravdu prali. Kdybysme to dělali jenom jako, aby mě kluci náhodou neškrábli, tak by to nebylo ono, nebylo by to tak věrohodný. Takže oni mě opravdu drželi fest a já jsem se s nima opravdu fest rvala. Nakonec to bylo náročný i v tom fyzickým slova smyslu.
    Nééé, to určitě ne. Oni s tím byli obeznámení. Řekla jsem jim o tom vlastně hned, jak jsem dostala do ruky scénář. Četla jsem ho tehdy spolu s mámou, která jen poznamenala: „Nóóó, tak to se máš na co těšit!“ Ale nebrali to tak, že by mě do Ulice už nechtěli pouštět. To určitě ne. :-)
    V úterý 29.1. bude vzhledem k odstávce vody školní jídelna mimořádně vařit pouze jedno jídlo. V provozu nebudou 13-15 ani toalety a umývárny. Z toho důvodu končí vyučování v 12,35. Školní družina bude mít zajištěn náhradní program mimo budovu. Bohužel vzhledem k dlouhotrvajícím opravám se tato situace může opakovat i v budoucnu. 


TIP Patricie Solaříkové: Jak dobít energii a utřídit si myšlenky? Zkuste to také, úspěch zaručen!

    Bylo prostě nepříjemný. V reálu to musí být strašný zážitek. I když jsme pokus o znásilnění točili jenom jako, bylo to hrozný. Když jsme s Davidem Vobořilem, který Jeřábka hrál, tehdy dotočili, tak jsme se oba úplně klepali a vzájemně se ujišťovali: „Seš v pohodě?“ „Seš v pohodě?“ „Jo, jo…“ „Jo, dobrý…“ Bylo fajn, že jsme se s Davidem dobře znali. Měli jsme spolu dobrý vztah, takže jsme to díky tomu asi oba líp snášeli. Ale i tak… Představa, že někdo má nad vámi takovou nadvládu a vy nemůžete vůbec nic dělat, je hrozná.
    A prozradila nám o lásce k pejskům a dalším mazlíčkům podrobnosti: Nejsem nesoudná pejskařka, pes se mnou nespí v posteli - nebo že bych mu kupovala svetříky a bačkůrky, to ne. Jsem normální člověk, který má rád zvířata. Mám ráda kočky, mám ráda psy, miluju koně, jsem zvířecí typ obecně a strašně špatně snáším týrání zvířat, říká půvabná brunetka. Já bych ty lidi střílela, týrání dětí a zvířat je nejodpornější věc, jaká může existovat, podotýká Patricie Solaříková.
    Protože při natáčení mejdanů vždycky dlouho zkoušíme a pak ty scény i několikrát jedeme, takže člověk je už potom i trochu otrávený. Když už točíte třeba poosmý, jak je tam obrovská zábava, jak jsou všichni opilí, tak je to spíš i trochu vopruz a vlastně i trochu šílený. Všem už z toho potom hrabe.


Žít, snít a zářit... jako Dara!

    Máme pro vás další zkažené klapky, které vás na konci roku stoprocentně rozesmějí. Co nastane, když si scenáristé vymyslí menší jazykolam pro herce? A jak to vypadá, když si herci ne a ne vzpomenout na to správné slovo? Pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.
    Terezu a Davida čeká velká životní změna. Včera odjel do Rakouska David, dnes odjíždí i Tereza. Jak to bylo s jejich odjezdem? A co nyní plánují jejich představitelé Patricie Solaříková a Matouš Ruml? Který z nich se už těší na miminko?
    Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.


Vášnivá pejskařka Patricie Solaříková z Ulice - Doma.cz - magazín pro Váš úspěšný den

    To bylo taky docela náročný natáčení. Pro mě hlavně proto, že se točilo v noci. Měli jsme frekvenci od šesti do šesti a opravdu jsme tam byli asi do pěti do rána. Ale bylo to strašně zajímavý. Osm kamer, hodně lidí, kaskadéři… Úplně jiný zážitek než normální natáčení, proto jsem se na to moc těšila. Když se točil záběr, jak s náma auto smýká ze strany na stranu, tak jsme v něm i doopravdy seděli, což bylo super.
    Vůbec, protože mi bylo jasný, že ten kaskadér ví, co dělá, že to dělal tisíckrát. Spíš jsem si říkala, že by mohlo být zajímavý vyzkoušet si s ním i ten náraz. Sama jsem už nějakou bouračku zažila, takže…
    Rodinné fence je osm let: Už je jí osm já si moc nepamatuju ty začátky. Bydlíme v baráčku a se ségrou jsme vždycky moc chtěly psa, vypráví herečka. Ale nebylo to nejdřív dovoleno, táta nechtěl, dědeček nechtěl... Nicméně pes je stejně v podstatě maminky, nejlíp ji poslouchá. Ale já s ním ráda chodím, teď začíná být hezky, dneska jsem byla na hodinu na procházce, je to úžasný, člověk se vyvětrá, chválí si mladá herečka procházky s psicí.
    Přesně po něčem takovém totiž s maminkou léta toužily. Trvalo nám strašně dlouho, než jsme se toho pustily, jezdím pět let. Navíc jezdím třetím rokem do jižních Čech do Štětic, tam jsou letní dětské táboty, jezdím tak jako pomocný instruktor, říká herečka.


Herci z Ulice promluvili o pauze v seriálu. Kdy se Tereza s Davidem vrátí?

    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Pokus o znásilnění, bouračka, mejdany, rozchod rodičů, sex… Tereza Jordánová si v Ulici prošla už lecčíms. Jak její představitelka Patricie Solaříková vzpomíná na natáčení těchto scén? Kdy si musela dát po poslední klapce panáka? A co všechno z toho zažila na vlastní kůži?
    Jednoznačně Jeřábkův pokus o znásilnění. To bylo dost drsný. Vůbec se mi do toho nechtělo. Pak bylo hodně zajímavý taky natáčení bouračky, ale na to jsem byla zvědavá a taky se i těšila, protože pro mě nebylo nějak zvlášť těžký. Naopak. Dost mě bavilo.
    Nééééé!!! To jsme pokaždé jen hráli! :-) Ale když se to jede třeba poosmý a poosmý musíte dělat blebleblebleble, tak je to už trošku vyčerpávající. :-) Člověk si pak už opravdu připadá trochu připitý. :-) 
    Patricie Solaříková si dává po více než třinácti letech pauzu od role Terezy. Spolu s Matoušem Rumlem, jejím seriálovým manželem Davidem, odjíždí Tereza do Rakouska. Jak náročné je pro Patricii loučení se seriálem po tak dlouhé době?


Nejnáročnější natáčení pro štáb? Aneta Krejčíková prozradila, kdy bylo na place Ulice nejvíce veselo

    To je tak neuvěřitelný relax! Fyzická práce mě baví, uklízet boxy, kydat hnůj, to všechno mě baví, je tam bezvadná parta lidí, vždycky si tam bezvadně vyčistím hlavu, v létě tam zas stoprocentně pojedu, má o svých prázdninách Patricie jasnou představu...
    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!
    Aneta Krejčíková patří neodmyslitelně k seriálu Ulice už od úplného začátku. Nyní se však naplno věnuje mateřským povinnostem, a tak se na čas musela se seriálem rozloučit. Jak se jí žilo 13 let s postavou Gábiny?
    Patricie Solaříková hraje v seriálu Ulice už od samotného začátku. S postavou Terezy toho tedy zažila již opravdu hodně – okamžiky štěstí i smutku, lásku i nenávist. Nyní se Tereza vdala a spolu se svým manželem Davidem odjíždí do Rakouska. Vše ale mohlo být jinak!
    Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.


Jak sdílet naše videa a články s vašimi přáteli?

    Jo, ten náraz je… Prostě každý, kdo jednou zažil bouračku, tak mu ta rána, ten náraz, zůstane v hlavě. Mně se o tom pak i zdálo – znovu ta rána, zvuk mačkaných plechů… Je to strašný. Ale naštěstí jsem z toho neměla žádný trauma a vůbec mi nevadilo, že to pak musím i točit.  
    Svatba Davida a Terezy se pomalu ale jistě blíží! Jak se Patricie Solaříková připravuje na roli nevěsty? Prozradila, že je to úplně poprvé, co před kamerou oblékla svatební šaty, už brzy ji ale čeká další svatba…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00