Jak na věc


průzkum veřejného mínění

Kniha rekonstrukce domu Vás naučí:

    Podle nejnovějšího předvolebního modelu agentury Median by volby do Poslanecké sněmovny nyní vyhrálo hnutí ANO s necelými 27 procenty hlasů. Druhá je sociální demokracie, třetí komunisté.
    Pokud by se volby konaly v květnu, s velkým náskokem by je vyhrálo hnutí ANO. Nic na tom nezměnila ani vládní krize. Po té ale výrazně posílila současná pravicová opozice, vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Průzkum volebního potenciálu zveřejnila v pátek i agentura SANEP.
    Do Poslanecké sněmovny by se podle průzkumu dostalo sedm nebo osm stran. Vítěz minulých voleb, sociální demokracie, by spadla na třetí místo za komunisty. Přes pět procent by měli ještě ODS, SPD, Piráti a lidovci. Na hranici balancuje TOP 09 Miroslava Kalouska, která by aktuálně získala 4,9 %.
    Agentury STEM a STEM/MARK provedly pro TV Nova exkluzivní průzkum, který skončil jen pár hodin před otevřením volebních místností. Volby by podle něj mělo vyhrát hnutí ANO. O druhé místo budou bojovat KSČM a SPD. Do Sněmovny by se mělo dostat osm stran.


Zvyšují se úroky hypoték i půjček, na běžném účtu v bance je ale úrok nula.

    Propad preferencí sociálních demokratů se podle nejaktuálnějšího předvolebního průzkumu agentury STEM zastavil. Zatímco po vládní krizi na začátku června by ČSSD volilo jen 11,4 % voličů, na konci měsíce nejsilnější vládní straně vyjádřilo podporu 13,3 %. Volby by s přehledem vyhrálo hnutí ANO.
    Všechna školení a programy Než zazvoní jsou akreditována Ministerstvem školství v rámci systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) jako vzdělávací program pod č.j. MSMT-16498/2016-1-526, MSMT-29167/2017-1-1148 a MSMT-33041/2018-1-934.
    Než zazvoní díky spolupráci se základními školami z celé České republiky realizovalo těsně po podání přihlášek na střední školy průzkum mezi 1604 respondenty z řad letošních deváťáků. Tentokrát bylo naším cílem zjistit, co vedlo deváťáky ke konečnému rozhodnutí o volbě školy či co je na nové škole láká a čeho se naopak obávají.
    Koalice lidovců a Starostů nebyl projekt odsouzený k neúspěchu, ukázal průzkum agentury Median provedený předtím, než KDU-ČSL z koalice vycouvala. K překročení desetiprocentní hranice chybělo společné kandidátce jen půl procenta. Podle Medianu měla koalice volební potenciál až 14 %. Volby by i v červenci vyhrálo drtivě hnutí ANO.


EXKLUZIVNÍ PRŮZKUM: Takhle by dopadly volby! Šanci má 8 stran

    Podle volebního modelu agentury Median by ve Sněmovně mohlo zasednou osm stran. Devátým Starostům potom k proniknutí do Sněmovny chybí jedno procento. S přehledem by volby vyhrálo hnutí ANO.
    Než zazvoní díky spolupráci se základními školami z celé České republiky realizovalo v průběhu května průzkum mezi 2231 respondenty z řad letošních deváťáků. Tentokrát bylo naším cílem zjistit, co vedlo deváťáky ke konečnému rozhodnutí o volbě školy, zda si jsou svým rozhodnutím jistí či jak vnímají povinné přijímací zkoušky. 
    Podle nejnovějšího předvolebního průzkumu, který ve čtvrtek zveřejnilo Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) při Akademii věd, by v prosinci vyhrálo volby hnutí ANO. Oproti listopadu posílilo 4 %. Do sněmovny by se místo stávajících devíti dostalo jen pět stran.
    Až jedenáct stran má volební potenciál vyšší než 5 % potřebných k proniknutí do Poslanecké sněmovny. Odhalil to aktuální průzkum agentury SANEP. V tom s velkým náskokem vede hnutí ANO. Velká část voličů ale ještě není rozhodnutá, koho za pět týdnů u voleb podpoří.


Průzkum: Velké strany ztrácejí, do Sněmovny by se dostalo 8 partají

    Necelý týden před volbami dál posilují preference hnutí ANO. Raketový nárůst zaznamenala SPD. Rostou také Piráti. Naopak ostatní strany ztrácejí. Největší propad postihl ČSSD, která se propadla pod 10 % a skončila by až na 4. místě.
    Než zazvoní díky spolupráci se školami z celé České republiky realizovalo během minulého týdne bleskový průzkum mezi 1035 respondenty z řad žáků druhých ročníků středních škol. Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za pomoc se zprostředkování vyplnění dotazníků Vašimi žáky. Průzkum byl vyhodnocen a naleznete jej na níže zmíněném odkaze. Hlavní zjištění celorepublikového průzkumu: Většina dotazovaných je ve škole … Pokračovat na článek
    Než zazvoní díky pomoci základních škol z celé České republiky uskutečnilo na přelomu března a dubna průzkum mezi 2936 žáky devátých tříd. Tentokrát bylo naším cílem zjistit, co vedlo deváťáky ke konečnému rozhodnutí o volbě školy, zda mají opravdu v plánu nastoupit na školu, kam podali přihlášku, co je na … Pokračovat na článek


Koalice lidovců a STAN měla šanci, ukázal průzkum. Vede ANO

    Než zazvoní díky spolupráci se základními školami z celé České republiky realizovalo v průběhu ledna 2019 průzkum mezi 2278 respondenty z řad letošních deváťáků, kterým za měsíc uplyne lhůta pro podání přihlášek na střední školy. Zjistili jsme, zda jsou již zcela rozhodnuti o volbě školy a co je pro ně … Pokračovat na článek
    Než zazvoní díky pomoci zástupců středních škol ze všech krajů České republiky realizovalo počátkem března bleskový průzkum spokojenosti středních škol s počtem obdržených přihlášek. Dozvěděli jsme se tak, zda jsou respondenti letos s výsledkem spokojeni, co považují za nejvýznamnější příčiny svého letošního úspěchu či neúspěchu, nebo zda by uvítali ve školství více kvalifikovaných … Pokračovat na článek
    Než zazvoní díky spolupráci se základními školami z celé České republiky realizovalo v průběhu října průzkum mezi 1654 respondenty z řad letošních deváťáků. Tentokrát jsme se zaměřili na roli internetu, webových stránek a sociálních sítí při rozhodování o volbě střední školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00