Jak na věc


průkazové fotografie české budějovice

Zhotovujeme fotografie na doklady a na všechna víza

    Na oficiální průkazovou fotografii je kladena řada podmínek a kritérií. Uvádíme je pro ilustraci, neboť jejich dodržení a splnění je již naší poviností, nikoliv Vaší starostí.
    nabízíme zhotovení fotokalendářů A5, A4 a A3 z Vašich fotografií. Máme velký výběr šablon na měsíční a celoroční kalendáře. Kalendář formátu A5 lze zhotovit jak na zeď tak i jako stojací.
    Na portálu Nejfotograf.cz najdete kompletní seznam fotografů České republiky, kteří dělají svatební fotografie, portrétní fotografie, reklamní fotografie a volnou tvorbu. Již od roku 2012 je časopis FOTO partnerem portálu pro fotografy Nejfotograf.cz. Chcete se dozvědět více o fototechnice. Sledujte videopořad F22.
    Fotografické služby jsou v současnosti přes masové rozšíření digipřístrojů vyhledávanou službou. Hezkým dárkem, kterým vždy potěšíte, je foto z ateliéru.
    Provádíme digitalizaci všech kinofilmů a svitků ( barva, čb, dia, aps) Dokumenty scanujeme na rychlém dokumentovém scanneru firmy CANON, na kterém leze nascanovat a následně uložit do formátu pdf třeba i celé Vaše účetnictví. Pro náročné zákazníky nabízíme scanování filmů (kinofil, svitek i planfilm ) ve vysokém rozlišení.


Na jaké doklady mohu fotografie od vás použít?

    chcete-li udělat radost sobě nebo svým blízkým, tak nabízíme velký výběr fotodárků. Potisky Vám zhotovíme z přinesené fotografie, filmu a samozřejmě ze všech digitálních dat.
    Vám zhotovíme na počkání,4 ks foto (3,5x4,5 cm).Samozřejmě uděláme i průkazové fotografie z kinofilmu,svitku a digitálních médií.
    Náš portrétní fotoateliér Vám nabízí své fotografické služby. Působíme v centru Českých Budějovic již řadu let. Sídlíme v 1. patře Domu služeb na Senovážném náměstí. Jsme rádi, že po rozsáhlé rekonstrukci máme výtah a že se k nám již nyní dostanou i maminky s dětmi a staří či nemocní lidé.
    Náš odborně vyškolený personál Vám zhotoví od 4 ks barevných průkazových fotografií na počkání či do druhého dne. Fotografujeme digitální technikou, samozřejmě s výběrem fotografie z několika záběrů. Fotografie vyhotovujeme buď na speciálních termosublimačních tiskárnách s extrémní trvanlivostí fotografie a stálostí barev samozřejmě s certifikací pro průkazové fotografie, nebo pomocí mokré cesty minilabem (jako běžná fotografie).


Iva Mažgútová - svatebni-foceni.cz

    Naše firma, sídlící v Českých Budějovicích, vám nabízí fotografické služby. Zhotovujeme průkazové foto, zajišťujeme svatební, dětské a rodinné focení. Provádíme také následné úpravy fotografií, nabízíme fotokoláže, fotoobrazy a podobně. Věříme, že budete spokojeni.
    Standardní průkazové fotografie 3.5 x 4.5 cm je možné použít jak na občanské průkazy, tak na řidičské průkazy, jízdní a jiné nejrůznější legitimace a na vízové doklady do většiny zemí. U víz do USA a některých dalších zemí je třeba předložit fotografie atypického rozměru 5 x 5 cm, které Vám vyhotoví naše vybrané prodejny. Fotografie nelze použít na pasový doklad. Na tento doklad budete vyfoceni přímo na úřadě při jeho pořizování.
    zpracováváme na digitálním minilabu Fuji Frontier ve formátech 9 x 13 cm – 20 x 30 cm. Pro naše zákazníky máme připraven samoobslužný kiosek Fuji, na kterém si sami vyberou fotografie z přinesených médií a následně odešlou ke zpracování na minilab, kde fotografie zhotovíme do hodiny nebo do druhého dne. Pro toho, kdo si chce své fotografie odnést hned, tak odešle fotografie na tisk do termosublimační tiskárny, kde je foto hotové za pár minut.


Fotografické služby České Budějovice, fotografie, foto

    tiskneme velkoformátové fotografie a fotoplátna do šíře 110 cm na 12-ti barevném plotru firmy Canon. Pro naše zákazníky máme připraven povrch glossy, semi mat a plátno Art Canvas. Pro náročné pak nabídku Art papírů a pláten. Fotoplátna napínáme na rám a fotografie Vám nalepíme na podložku kapa a přelaminujeme. Nabízíme též zarámování fotografií do rámů od firmy Nielsen.
    Fotografie pořizujeme v ateliéru, k výběru předkládáme několik záběrů a zvolený ihned zpracujeme a vytiskneme. Průkazové foto zhotovíme v libovolném formátu a počtu kusů a záběr archivujeme. Fotografii můžeme digitálně zaslat k použití na Váš nový občanský průkaz či pas!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00