Jak na věc


ppt vznik svaté říše římské národa německého

Navigační Pohár Petra Tučka 2017 Výsledky

    Teplovodní kotelny zásobují obytné domy s cca 100 bytovými jednotkami teplem pro vytápění a ohřev TV. Původní tepelné zdroje na tuhá paliva a jedna výměníková stanice pára-voda byly v roce 1998 kompletně nahrazeny novými zdroji na zemní plyn, včetně centrální přípravy TV.
    Plynové kotelny slouží k zásobování celkem cca 645 BJ v obytných domech jednotlivých sídlišť. Tepelné hospodářství tvoří plynové kotelny se strojovnami, rozvody jsou čtyřtrubkové s centrální přípravou TV. Původní tepelné zdroje byly v roce 1999 kompletně nahrazeny novými zdroji na zemní plyn.
    Tepelné hospodářství tvoří centrální plynová kotelna se strojovnou na sídlišti Drahenická, rozvody jsou dvoutrubkové.. Plynová teplovodní kotelna v Březnici zásobuje cca 100 bytových jednotek + kulturní dům. Původní tepelný zdroj na tuhá paliva o výkonu byl v roce 2000 kompletně nahrazen novým zdrojem na zemní plyn.


PPT POTRUBNÍ TECHNIKA s.r.o.

    Tepelné hospodářství tvoří centrální plynová kotelna se strojovnou na sídlišti Pod Makovým vrchem, rozvody jsou dvoutrubkové s domovními předávacími stanicemi. Plynová teplovodní kotelna v Holýšově zásobuje cca 602 bytových jednotek + vybavenost teplem pro vytápění a ohřev TUV. Původní tepelný zdroj na tuhá paliva o výkonu 7, 5 MW byl v roce 1997 kompletně nahrazen novým zdrojem na zemní plyn.
    Společnost PPT Potrubní technika s.r.o. byla založena 16.září 1996. Její původní název byl PREUSSAG Potrubní technika s.r.o. Dne 20.11.2000 byla provedena změna názvu na PPT Potrubní technika s.r.o. Jedná se o společnost s ručením omezeným.
    Plynové kotelny slouží k zásobování celkem 300 BJ v obytných domech jednotlivých sídlišť. Tepelné hospodářství tvoří plynové kotelny se strojovnami, rozvody jsou čtyřtrubkové s centrální přípravou TV. Původní tepelné zdroje na tuhá paliva a jedna výměníková stanice pára - voda byly v roce 1999 kompletně nahrazeny novými zdroji na zemní plyn, včetně centrální přípravy TV.
    Tepelné hospodářství tvoří centrální plynová kotelna se strojovnou na sídlišti U Sokolovny, rozvody jsou dvoutrubkové s domovními předávacími stanicemi. Plynová teplovodní kotelna v Březnici zásobuje cca 269 bytových jednotek. Původní tepelný zdroj na tuhá paliva o výkonu byl v roce 2000 kompletně nahrazen novým zdrojem na zemní plyn.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00