Jak na věc


poznávání hodin

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    1) http://www.sheppardsoftware.com/mathgames/earlymath/on_time_game1.htm Můžete si vybrat ze 4 úrovní náročnosti. Vaším úkolem je správně natočit ručičky hodin.
    Obsah naučné tabule Čas je zaměřen na osvojení učiva především lehkou, hravou formou, podporující tvořivé poznávání hodin, částí dne, dnů v týdnu, měsíců, ročních období atd. Popisuje jejich sled a charakteristiku.
    V případě, že již nechcete odebírat zprávy o novinkách, vložte do políčka svou emailovou adresu a klikněte Odhlásit se
    Na trhu je velké množství kurzů, učitelé se cítí přeškolení a není jednoduché vybrat si to správné DVPP. My jsme při tvorbě školení kladli důraz jak na odbornost autorů, tak na praktické využití získaných poznatků v každodenní výuce. Jsme sami lektoři-učitelé, takže se nebojte nudné teorie, ale ukážeme Vám, co nám ve třídě funguje!


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Obsah naučné tabule Čas je zaměřen na osvojení učiva především lehkou, hravou formou, podporující tvořivé poznávání hodin, částí dne, dnů v týdnu, měsíců, ročních období atd. Popisuje jejich sled a charakteristiku. Podstatnou část didaktické pomůcky tvoří kruh, který je zároveň hodinami a podkladem pro měsíce a roční období. Naučná tabule doplňuje a ilustruje výklad učitele, podněcuje žáky k aktivní práci, a tím napomáhá k základní orientaci v čase. Zadní strana slouží k procvičování a rozvoj dětské aktivity a fantazie.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00