Jak na věc


povrchová zahradní čerpadla v akci

Ošetření prvkůpro automobilový průmysl

    Zabýváme se povrchovým ošetřením tepelných přechodů a prvků pro přerušení tepelných mostů, jakou jsou římsy, chodníky mostů apod. Jedná se o povrchovou úpravu poplastováním, čímž dochází mimo jiné ke zvýšení životnosti všech ošetřených prvků.
    Např. povrchová úprava armovací oceli v délkách 12 – 14 m (výstavba a opravy mostních konstrukcí,lávek a pod.), pro sloupy veřejného osvětlení s vysokou odolností proti psím exkrementům a bludným proudům a stavebních prvků TIP jakou náhradou za prvky z nerez oceli. Dále byly zhotoveny vzorky plynových tlakových lahví pro lékařské a potravinářské odvětví a pro potápění s ohledem na odolnost proti nárazům a následné korozi (poškození nátěrů a bakteriální odolnosti).V automobilním průmyslu jsou takto ošetřovány přepravní palety dílců a další...
    Jednalo se zejména o kluzné trny a kotevní tyče . Tyto prvky s povrchovou ochranou poplastování jsou vysoce odolné proti působení korozí (kyselé deště, posypové soli apod.).
    Zaměřujeme se na ošetření prvků pro agresivní prostředí. Zejména ošetřujeme prvky z oceli ,popřípadě hliníku, v případě jejich dlouhodobého kontaktu s korozně agresivním prostředím.


JIPEG – OSB deska a jiné stavební materiály

    Na základě kladných výsledků zkoušek uváděné povrchové úpravy a její prokázané vysoké odolnosti proti korozi se firma LIKAL, s.r.o. začala zabývat i dalšími aplikacemi této technologie v jiných oblastech užití. Při spolupráci s firmami Centrum dopravního výzkumu, Státní zkušebnou v Jablonci a dodavateli používaných práškových polymerů ICOSA , DUPONT se začala rozšiřovat i možná škála využití.
    Poplastování získá upravený materiál výraznou antikorozní odolnost při karbonizaci betonu způsobenou reakcí oxidu uhličitého s betonem a působení chloridů na krycí betonovou vrstvu.
    Pracujete se dřevem a potřebujete zajistit jeho pěkný vzhled a dlouhou životnost? Naším oborem je povrchová úprava dřeva. Dodáváme pestrou paletu materiálů. V sortimentu našeho obchodu nechybějí laky, mořidla a barvy na dřevo. Nabízíme také oleje, lazury, tmely nebo odstraňovače nátěrů.
    Jedná se zejména o výrobu prvků, které jsou určeny pro volně plovoucí cementobetonové kryty, kterými jsou např. letiště, dálnice, parkoviště a další plochy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00