Jak na věc


potlesk ve stoje - překlad

100 nejkrásnějších receptů časopisu FOOD

    Nadále ovšem chceme podporovat vícečetné rodiny a i v letošním roce poskytneme sourozencům slevu ve výši 300,– Kč na jednoho sourozence. Ceny pro sourozence jsou tudíž 3950,– Kč (bez dopravy z Prahy) a 4250,– Kč (pro sourozence cestující autobusem z Prahy).
    Je tu začátek nového roku, což pro nás znamená začátek příprav našeho dětského tábora. Tábor se uskuteční v termínu 29.6.-13.7. 2019 opět v areálu Havlišova mlýna v Jindřichovicích u Želetavy.
    Přihlašování je možné od 7. 1. 2019. Do konce ledna bude (stejně jako v roce 2018) přihlašování umožněno pouze dětem, které se zúčastnily tábora v loňském roce a jejich sourozencům.
    Lola a Ró jsou nejlepší kamarádky. Obě jsou nadšením bez sebe, když je zástupkyně castingové agentury pozve na kamerové zkoušky pro nový film o Drákulovi. Ró skutečně uspěje a vysněnou roli Drákulovy dcery získá. Její filmovou sestrou však nebude Lola, nýbrž protivná a nafoukaná Gloria. Lola je zoufalá, ale pak se jí nečekaně otevře jiná cesta ke slávě. Ve městě se má inscenovat muzikál Lví král a produkce hledá dívky pro role Naly a Simby. Lola, které její kamarád Alex odjakživa přezdívá Lola Lvice, si je náhle docela jistá, že tuhle roli dostane.


Hodnocení majitelů zboží „Potlesk pro Lolu“

    Pro zapsání dítěte mezi přihlášené, od Vás potřebujeme závaznou přihlášku.Přihláška je od 7.1. k dispozici zde na internetových stránkách www.kratkypotlesk.cz.
    Od 1. 2. 2019 bude přihlašování otevřeno pro všechny ostatní zájemce, pokud nám to kapacita tábora umožní. Počet volných míst bude zveřejněn zde na stránkách www.kratkypotlesk.cz.
    Po několika letech, kdy se nám dařilo držet cenu tábora na stejné výši, jsme nuceni cenu zvýšit. Věřte, že se nejedná o zvyšování nákladů na naší straně, ale jde o postupné navyšování cen od našich dodavatelů (potraviny, nájem, doprava, atd.)
    Do konce měsíce ledna přijímáme přednostně děti, které s námi jezdí opakovaně. Volná místa pak doplníme dětmi novými. O přijetí/nepřijetí Vašeho dítěte na tábor budete informováni e-mailem na začátku měsice února. Děkujeme za pochopení.
    Skautské století • Hafani 001 - Mimozemšťani útočí • Rico, Oskar a přízraky • Deník mimoňky 1: Příběhy z neslavnýho života • Komisař Vrťapka - sebrané spisy I • Malý princ a Větrná planeta • Zítra v Zoo 2: Makej, makaku! • Dědictví rodu Trnhoffů • Purpurová stuha • Půlminutové horory

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00