Jak na věc


potahy sedací souprava

Potah volantu tuning šedý

    Potahy se běžně dají prakticky vyprat v pračce na 30 –  40 stupňů. Ovšem pokud je potah na vaši pračku moc veliký, je potřeba zvolit jiný způsob praní, např. máchání ve vaně nebo případně služby čistírny.
    Pokud vybíráte nový potah, podívejte se na tyto dekory, které jsou u zákazníků nejvíce oblíbené. Inspirujte se a třeba naleznete krásný kousek, v nabídce naleznete napínací potahy na sedací soupravy, křesla, židle či taburety.
    Napínací potahy se vyrábí na zakázku v zemích evropské unie či pípadně také v Turecku. Jsou vyráběny v různém barevném i typovém provedení. Výrobci potahů si zakládají na kvalitě šití a stálobarevnosti látky.
    Celou nabídku napínacích potahů na sedací soupravy, křesla, taburety či židle naleznete v internetovém obchodě 4home. Naleznete zde nejen kvalitních potahy na sedačky, křesla a židle, ale také domácí potřeby, lůžkoviny či látky.
    Vybrat si můžete z potahů určených pro křesla, sedací soupravy, taburety nebo i židle. Potahy se pohodlně natahují, protože je snadno napnete do všech směrů.


Potah volantu Drak modrý

    Pomocí kvalitních napínacích potahů uděláte ze svého staršího sedacího nábytku zase moderní a vzhledově nový. Napínací potahy snadno natáhnete na sedací soupravy, sedačky, pohovky nebo křesla a židle.
    Napínací potahy jsou vyráběné vždy směsí z materiálu bavlna, polyester, případně akrylu. V určitých nabízených potazích je přidán také elastan. Sedací potah je vždy příjemný na dotek a látka potahu je šetrná k sedacímu nábytku.
    Produkt je skladově dostupný, k jeho expedici dojde následující pracovní den. V případě osobního odběru je třeba zboží nejprve objednat a poté budete o možnosti jeho vyzvednutí informováni.
    V nabídce naleznete širokou nabídku druhů strukturovaných elastických potahů v atraktivních odstínech, které budou skvěle zapadat do vašeho interiéru. Od neutrálních tónů moderní šedé a černé po příjemnou oříškovou a čokoládovou. Krásné smetanové či béžové napínací potahy na sedací soupravu mohou dělat z vaší staré sedačky malý zázrak. Pro křesla, relaxační křesla a křesla s dřevěnými rukojeťmi jsou připraveny atraktivní potahy na křesla v široké nabídce vzorů a barev pro doladění vašeho obývacího pokoje.


Napínací potah na pohovku Contra teracotta, 220 – 260 cm

    Rozměrové délky a šířky potahů jsou ve větším rozsahu. To díky tomu, že se jedná o potah, který lze snadno napnout a vytáhnout jak do šířky tak do délky. Proto je možné ho použít na různé varianty sedacího nábytku od různých výrobců. Vyberte si typ potahu, který potřebujete a u konkrétního výrobku naleznete piktogram s rozměry potahu. Můžete si vybrat také potah na větší sedací nábytek – např. rohovou sedačku, kde využijete elastický potah na rohovou sedačku.
    Vyberte si z nabídky prodejce 4home – z široké nabídky atraktivních potahů a vytvořte si tak z vašeho gauče úplně nový kousek nábytku. Díky velkému výběru barev můžete váš obývací pokoj jednoduše sladit s doplňky, ostatním nábytkem a s barvou stěn.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10020
cache: 0024:00:00