Jak na věc


postava hulk

VIDEO: Zakázaná láska, zásadní životní rozhodnutí, nová postava i nové impulsy. Co se bude dít v Ulici tento týden?

    Společně s oslíkem se vydává na cestu, kde ho čeká jedno velké dobrodružství. Ačkoli Shrek vypadá na první pohled jako věčně nabručený, ale ve skutečnosti má dobré srdce. „Zlobři jsou totiž jako cibule,“ jak říkal Oslík. „Mají jednotlivé vrstvy.“ I ze Shreka se nakonec vyloupne vtipný zlobr, který už není nabručený na celý svět a ani samotář. Na své cestě získá totiž řadu přátel, ale hlavně opravdovou lásku.
    Jaký bude poslední listopadový týden v Ulici? Vlastimilu Peškovi, Petrovi, Věrce či Evženovi přinese velká překvapení. Anča dospěje k zásadnímu rozhodnutí, které jí změní život. V Ulici se poprvé objeví nová postava – Patrik v podání Jiřího Hány. A u Šárky ještě více přituhne… Na co se můžete těšit?
    Zelený zlobr Shrek s tykadly jako má mimozemšťan je velký samotář, který žije sám ve své bažině. Všichni lidé se ho bojí, protože si myslí, že je zlý, což ale ve skutečnosti není pravda. Shrekovi tato „nálepka“ vyhovuje, protože může žít sám a nerušeně v poklidné bažině. Jeho samota je ale narušena a do jeho života vstupuje užvaněný Oslík, který snad nikdy nezavře pusu.
    Nenechte si ujít nové díly Ulice! Kromě trablů s láskou přinesou i překvapivé novinky, nečekaná rozhodnutí, humor či novou postavu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00