Jak na věc


poslat vánoční pohlednici zdarma

Chybí vám na oblíbeném e-shopu doručení zboží balíkem České pošty?

    Novou službu, která kombinuje praktický obal, poštovné, pojištění, vyzvednutí u vás doma či v práci a doručení následující pracovní den. Vše v jedné ceně!
    Knihy jsou součástí našeho každodenního života i v dospělosti. Ikdyž s vynálezem televize a výpočetní techniky se knihovny s knihami v běžných domácnostech stávají spíše jen dekorací, nebo již nejsou vůbec součástí obývacích a dětských pokojů.
    Poslat.cz je elektronické tržiště služeb a výrobků. Můžete si zde objednat jídlo nebo pití. Dále si můžete objednat tištěné knihy nebo e-knihy. Knihy jsou již po několik staletí zdrojem poznání a nedílnou součástí školní výuky. Knihy nás provázejí při poznávání světa od útlého dětství. Nejdříve jako hračka v podobě leporela, pak ve formě učebnice - slabikáře a čítanky.  Školní učebnice nás provázejí doslova každý den základní škole, až do dospělosti, kdy denně bereme do ruky knihy v podbě skript na vysoké škole.
    S online službami České Pošty to máte v kapse. Nainstalujte si aplikaci do mobilu a zařiďte vše potřebné kdykoliv a odkudkoliv. Sledujte cestu balíku, objednejte jeho odvoz nebo si přeplánujte doručení.


Posílejte balíkys Českou poštou

    Šancí na návrat knih do domácností jsou eknihy. Avšak eknihy to nebudou mít lehké, budou muset o své místo na knižním trhu bojovat. Soupeřem jim budou klasické tištěné knihy, ale také audioknihy a videoknihy.
    Šanci dostat se do čteček ekniha a tabletů tak mají především eknihy zdarma od klasických autorů jako Čapek nebo Němcová. A co vy, už jste si vyzkoušeli čtení eknihy na čtečce nebo tabletu?  
    Datum a místo doručení si u nás adresát může online změnit v naší aplikaci, v krajských městech si navíc lze vybrat dopolední, odpolední nebo večerní možnost doručení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00