Jak na věc


posel bohů

Michálkův Posel: Sobectví versus potřebovat a být potřebný

    Grafické zpracování pro tisk v našich novinách je v ceně inzerce a je chráněno autorskými právy. Tisk v inzertních novinách je plnobarevný na kvalitním křídovém papíře.
    S inzertními novinami Posel můžete oslovit velké množství potenciálních zákazníků za příznivých cenových podmínek. (Ceny plošné inzerce již od 352 Kč bez DPH)
    Poslíček neboli messenger v podání Matěje Hádka je hlavním hrdinou filmu, který vznikl Centru hrané tvorby brněnského studia České televize. Podle scénáře Marka Epsteina (BrainStorm, Poste Restante, ROMing...) ho natáčí režisér Vladimír Michálek (Zapomenuté světlo, Je třeba zabít Sekala, Okno do hřbitova, Babí léto...), který do dalších rolí obsadil Jiřího Vyorálka, Jana Kolaříka, Evu Leimbergerovou, Gabrielu Mikulkovou, Stanislava Zindulku a další herce většinou z brněnských a dalších moravských divadel.


Distibuce inzertních novin do schránek - ZDARMA

    Epsteinův hlavní hrdina Petr je posel, tedy messenger. Projíždí městem na kole a spolu se svými kolegy dotváří jeho kolorit. „Zpočátku se jeví jako nekonformní, sympatický mladík, který se odmítá sžívat se současnou pokřivenou společností a se všemi jejími pohodlnostmi, konzumy a lžemi, s jejími pseudopravdami, pseudocity, pseudoláskami a pseudohodnotami,“ představuje hlavního hrdinu šéfdramaturg Jaroslav Kravka. Postupně však divák zjišťuje, že má co do činění s někým úplně jiným. S bezcharakterním a sobeckým jedincem.
    Matěj Hádek v hlavní roli filmu o poslíčkovi, který se vydal na cestu slepou ulicí. Dramatický příběh ze současnosti, jehož hrdinou je mladý muž, neschopný poprat se férově se životem (2011). Dále hrají: E. Leimbergerová, J. Vyorálek, G. Mikulková a další. Kamera M. Štrba. Scénář M. Epstein. Režie V. Michálek
    Podobný typ záporného hrdiny se přitom v současné literatuře, ani v české audiovizuální tvorbě příliš nevyskytuje. Pokud se taková postava přece jen objeví, má její tvůrce zpravidla snahu hodnotit její chování, její postoje a téměř veřejně ji odsuzovat. Talentovaný Marek Epstein si je tohoto úskalí vědom a jakékoliv autorské hodnocení odmítá. Sobectví či bezcitnost své hlavní postavy nekomentuje. Děje se tak i proto, že ani další postavy díla nejsou prvoplánově schématické. Žádná z nich totiž není tak jednoznačně kladná. O každé postavě platí to, co lze říci i o Epsteinových dialozích: jsou živé, jakoby skutečné, a tím pádem zcela uvěřitelné.


Komerční a soukromá inzerce v našich novinách

    Posel Marka Epsteina je v kontextu současné české televizní scenáristiky dílem vpravdě ojedinělým (byl mj. oceněn na jedné ze soutěží dosud nerealizovaných filmových scénářů). „I to je jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli Posla natočit, a proč jsme jeho režii svěřili jednomu z nejrenomovanějších českých filmových režisérů Vladimíru Michálkovi,“ dodává Jaroslav Kravka. Centrum hrané tvorby brněnského studia ČT už s Michálkem spolupracovalo na zatím neodvysílané sérii adaptací drobných povídek Miloslava Švandrlíka Okno do hřbitova. Posel se natáčel v Brně a v Uherském Ostrohu.
    Distribuce je na základě pevného uzávěrkového plánu zajištěna distribuční firmou FERDA spol. s r.o. a to do všech domácností ZDARMA (tím je zaručeno větší pokrytí než u kupovaného tisku).
    Čtenáři, kteří nedostávají inzertní noviny do schránek, mají možnost si je prohlédnout v archivu vydání na našich internetových stránkách www.posel.cz
    Komerční inzerce v novinách je určena především pro malé a střední firmy, které se chtějí prosadit na trhu, ale nemají peněžní prostředky, aby se mohly zviditelnit jiným druhem reklamy např. televizní reklamou.Soukromou inzerci v novinách tradičně uveřejňujeme zdarma.
    Emergency 2012 (PC) • Lead and Gold (PC) • Jezdecká akademie (PC) • Afterfall Insanity (PC) • TRAKTOR SIMULATOR 3 (PC) • Příběhy myší rodinky (PC) • Traktor - Profesionální farmář (PC) • The Tiny Bang Story (PC) • Simulátor skladu: VYSOKOZDVIZNY VOZIK (PC) • Konstruktér mostů (PC)


Matěj Hádek jako záporák ve filmu Vladimíra Michálka

    Inzertní noviny Posel vycházejí ve východních Čechách již od roku 1994. Vycházejí v pěti regionech východních Čech (Trutnov, Náchod, Vrchlabí, Jaroměř a Dvůr králové nad Labem s úpicí).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11663
cache: 0024:00:00