Jak na věc


poprava českých pánú

Milost hodinu před popravou! Muž vyvraždil rodinu, otec ho zachránil

    Nejhorší možný scénář se naplnil. Nezvěstného mladíka z Trenčína našli policisté mrtvého na Moravě. Erich se na konci minulého roku nevrátil domů z práce. Podle policie ho popravili a zakopali za hranicemi dva muži, kteří už jsou ve vazbě.
    Američtí policisté jsou v pohotovosti. Pátrají po vrahovi, který na ulici chladnokrevně zavraždil starého muže a jeho popravu vysílal živě na Facebooku. Chlubí se tím, že údajně zabil i další lidi. Vrah je na útěku, v bílém voze a bude patrně někde ve státě Ohio či přímo ve městě Cleveland.
    Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.
    Poutavé životopisné drama Milada, které bylo natočeno v roce 2017 v koprodukci s TV Nova, se už dnes představí ve své premiéře na stanici TV Nova. Historický film plný skvělého hereckého obsazení odvysílá stanice TV Nova v pátek 9. listopadu od 20:20.


Vrah na ulici popravil staříka, vysílal to na Facebooku! Hledají ho

    Jsem v šoku….je toto ještě v dnešní době vůbec možné?To už radši ať je konec světa,než aby přišla taková doba ,kdy taková svinský provedená poprava byla zcela běžná všude na světě….ať už ten člověk udělal cokoliv ,myslím ,že si takovou smrt by si měl zasloužit jen člověk ,který to sám takovým způsobem někomu udělal….jinak je to fakticky hnus …ale musím říct…lepší fakt být přece jen rychle podříznutý ,nežli nějakým způsobem dlouho a hrozně mučen……jinak myslím celkově by měli popravy takového charakteru všude zrušit…
    Úřady v americkém Texasu v noci smrtící injekcí popravily Rosenda Rodrigueze (38). Soud muže usvědčil z brutální vraždy prostitutky, kterou po smrti zavřel do kufru a hodil do popelnice. Před vykonáním popravy neprojevil ani náznak lítosti.
    to je jenom vtip :D na email nepište neboť sem si vás jenom utahoval na emailu mám akorát podnikové internetové konto a kradený ůčty na darkorbitu tak mi nepište :D
    slavek 256 mi slovaci sme fajn takysto ako aj vy len vdaka 2 ludom sme rozdeleni a japonci mi im mozeme zavidiet bol som tam 2 krat a je to najkrajsia krajina aku som len videl
    Všiml si někdo,že hlava toho popravenýho ještě hejbala pusou.Četl sem,že člověku,kterýmu je odříznutá hlava(odseknutá)bývá ještě několik sekund při vědomí-vnímá,než se mozek odkrví.Francouzi s tim měli zkušenosti už od hromadnejch poprav z Velký revoluce(1789-1795).Jinak je to děs a hnus.


48 komentářů “Poprava – Brutální video”

    Americký stát Alabama popravil v noci na dnešek smrtící injekcí šestačtyřicetiletého Roberta Melsona, odsouzeného k smrti kvůli tomu, že v roce 1994 při přepadení jídelny rychlého občerstvení zastřelil tři zaměstnance.
    Ježiši, tak tam asi chybějí továrny na kopací míče, no tak si udělali kopací míč z lidské hlavy, co je na tom k nepochopení? Mozek se vydlabe, hodí přes plot slepicům a dutina se vyplní třeba slámou:D S takovou hlavou se pak hraje dobře fotbal. Má to výhodu, když vám dá soupeř gól a vy ho v té rychlosti letu neuvidíte, jako důkaz zůstane na síti v brance krvavá stopa:D
    Většina vězňů si jako poslední jídlo před popravou vybírá steak, smažené kuře nebo pizzu. Dvojnásobný vrah Edmund Zagorski ale svou objednávkou strážné šokoval.
    ad. TABARKA…milá holčičko zastávající se muslimů…to co si držela v ruce dozajiste nebyl korán ale snad Máchův Máj, protože kdybys alespon zavadila o tuto knihu určitě by sis povšimla verše ,,zabíjejte je, kdekoliv je najdete“ (džihád, korán 4:89) takže tady nechod se sračkama jací to jsou svatí lidé….takže souhlasím se všema kteří fandí raději amíkům….


PŘEHLEDNĚ: Tohle jsou lidé zapletení do Kuciakovy vraždy!

    Jen hodinu před popravou dostal milost muž, který zabil dva příbuzné v americkém Texasu. Tamní guvernér zcela výjimečně vyhověl žádosti jeho otce, kterého se Thomas Whitaker pokusil v roce 2003 také zabít.
    Hihi to je sranda,VI CO TU PÍŠETE ŽE JE TO HNUS.Taky bych vám čechům podřezal hrdlo vi evropští parchanti.Sem babinuv syn a nařizuji každému že kdo zabije víc čechů vihraje a bude za to vzat do království s visokou mocí.Všechny lidi co zabiješ a co si zabil ti budou jednou v království sloužit.Zabíte jenom bilí.neboť mi sme nesmrtelní.
    Po třech dnech vyplouvají na povrch další podrobnosti o přepadení čerpací stanice nedaleko Nelahozevsi na Mělnicku. Dvojice lupičů si zřejmě počkala, až 58letá Jana, obsluha pumpy, odejde umýt stojany a odemkne. Poté ji chladnokrevně zastřelili.


ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

    Nehodnoťte lidi podle jejich vyznání,ale podle jejich osobnosti a podle toho jak se chovají a co činí!!!!!Moc dobře přece víme,že se tento hnus děje ve všech rasách a ve všech národech!!!Násilí je všudypřítomné lákadlo,a záleží jen na tom,kdo mu podlehne!!!Co my jen víme,jaké zvěrstva schovávají naše tajné policejní materiály našich vrahů,sadistů a násilníků….porcování těl,vyřezávání genitálií za živa…atd,,hnus,nejsme zkrátka žádní svatoušci?!A to nemluvím o amících!!!!Toto video není nic jiného,než zastrašovací propaganda,jenž má vzbudit v ostatních národech odpor vůči všem muslimům světa….hmmm,dobrá taktika-násilí plodí zase jenom násilí a to je u mne taky hnus!!!Věřte mi,nebo ne,ale věišina muslimských států a lidí co v nich žijí jsou obyčení lidé,tak jako my,ze stejnými potřebami jako my,podobným životem jako my,a stejným problémem jako máme my a to je TERORISMUS,neboť ne každý Arab je muslim a ne každý muslim je terorista,ano i oni jsou obětmi TERORISMU hanebně s
    V pondělí zemřel na předměstí jihoafrického Johannesburgu srbský podnikatel Džordže Mihaljevič, bývalý konkurent Radovana Krejčíře. Později proti Krejčířovi svědčil u soudu. Popravili ho dva střelci na motorkách.
    vy vymrdanci jak si todle muzete dovolit jedna nejznamejsi vestkine predpovedela konec dvojcat a pak predpovedela ze v roce 2010 bude celosvetova valka s muslimi tak nwm

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00