Jak na věc


poplatkový lov daňka

Toxoplazmóza může postihnout vás i vaši kočku

    Pro klienty z České republiky, Německa i Rakouska poskytujeme nevšední lovecké zážitky. V rámci služeb provozujeme poplatkový lov zvěře v našich honitbách. Honitby jsou rozmístěny po celé České republice, zejm. v západních Čechách. Poplatkový lov zvěře pořádáme pro jednotlivce i pro skupiny. Konkrétní výši poplatků pro odlov jednotlivých druhů zvěře získáte buď telefonicky, e-mailem nebo na našem webu.
    Firma Aleše Bendy dbá na pestrý výběr druhů zvěře, aby si zákazník zvolil podle svých přání a preferencí. V současné době zajišťuje poplatkový lov daňků, srnek, srnců, jelenů, muflonů, prasat, kachen i bažantů. O zvěř v honitbách je pravidelně pečováno, proto se jedná o zdravé silné kusy.
    Chcete zažít nezapomenutelné lovecké chvíle? Využijte služeb Aleše Bendy a lovte zvěř v některé z mnoha honiteb na území republiky. Poplatkový lov je pořádaný jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Vše záleží na přáních a požadavcích klienta. Firma Aleše Bendy se postará o zprostředkování lovu v předem stanoveném termínu na požadovaném území.
     Kontakt MP TRADE INVEST, s.r.o. Libušská 2001/274 142 00 Praha 4 mptradeinvest@seznam.cz +420 606 491 835Kontaktní osoba: Michael CurciMáte zájem zalovit si?Napište nám! Jméno Vaše jméno Váš telefon Váš E-mail Komentáře/dotazy G.A.S. Petroleum Group s.r.o.Dobronická 1257148 00 Praha 4IČ: 06197019 DIČ: CZ06197019


Safari – poznejte zvířata v jejich přirozeném prostředí

    Honitba Radějov je největší privátní honitba v Česku. Byla založena v roce 1989 a nachází se v jednom z nejkrásnějších koutů České republiky, v překrásné oblasti Moravského Slovácka na hranicích se Slovenskou republikou, v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
    Soustavně pečujeme o zvěř, abychom zlepšili životní podmínky. Zakládáme krmelce, slaniska, zásypy a napajedla, zároveň nedovolíme zvláště v zimních měsících, aby zvěř jakkoli strádala. To vše se nám vrací v podobě zdravého stavu zvěře.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Strava pro psy – jak krmit svého čtyřnohého mazlíčka?

    Hlavním posláním je specializace na profesionální vybavení pro loveckou kynologii a psovody. Dale zajištění vybavení pro lovce a doplňků do honiteb. Preferujeme dodávat produkty přímo z naší produkce, nebo od partnerů u kterých se podílíme na vývoji a testování. Jsme přední dodavatelé technologií GPS navigací DOGTRACE, GARMIN a TRACKER pro psy, na základě osobních zkušeností a poznatků kamarádských smeček z celé Čech i Slovenska.
    Každému vyhovuje jiný typ lovu a toho jsme si samozřejmě vědomi. Postaráme se o skupinu lovců i jednotlivce včetně zajištění ubytování a stravy. Pokud z jakéhokoliv důvodu nejste schopni dlouhé chůze, náš doprovod zvolí vhodné místo k lovu.
    V našich honitbách najdete zástupce mnoha druhů lesní zvěře od bažantů a zajíců až po vysokou zvěř. O zvěř v honitbách pravidelně pečujeme. Péči o zvěř v honitbách zajišťujeme umístěním krmelců, dokrmováním v zimním období, průběžnou veterinární kontrolou a kontrolou početního stavu tak, aby byla zachována přirozená obnova stavů zvěře v honitbách. Dbáme na výborný zdravotní stav lovených kusů. Díky tomu je zajištěna maximální hodnota loveckých trofejí.
    Nejlepší způsob, jak zažít ten právý poplatkový lov se spoustou nezapomenutelných zážitků, je kontaktovat nás. Nechejte se unést krásou přírody, klidem a tím pravým lovem zakončeným trofejí.


Ceník poplatkového lovu obora Požáry

    Budeme rádi za Vaše dotazy, připomínky nebo návrhy, co Vám v našem katalogu chybí, co by zde naopak být nemělo, co by se dalo zlepšit? Napište nám pomocí kontaktního formuláře, rádi Vám zododpovíme jakýkoliv Váš dotaz.
    Objednávku a rezervaci termínu pro poplatkový lov zvěře provádějte prosím telefonicky nebo mailem. Pro všechny klienty je povinné mít u sebe platný zbrojní průkaz a lovecký lístek. Samozřejmostí je znalost patřičné legislativy. Před lovem prosím nekonzumujte žádný alkohol.
    Patříte mezi myslivce nebo jste příznivci lovu zvěře? Aleš Benda nabízí zajištění poplatkových lovů divoké zvěře na území České republiky. Poplatkový lov zprostředkovává pro klienty z Česka, Rakouska i Německa. Lov probíhá v honitbách po celé republice, pak na území západních Čech. Příznivci lovu si mohou vybrat z mnoha druhů zvěře k odlovu, od srnců přes divoká prasata ž po daňky či muflony.
    Jsme schopni zajistit lov takřka veškeré zvěře jak u nás, tak i mimo ČR za velmi příznivých cenových podmínek podmínek, naháňky i individuální lovy.....


MUDr. Uríková svým klientům...

    Péče o zvěř zahrnuje umísťování krmelců, kontrolu početního stavu i průběžnou veterinární kontrolu. Splňte si svůj lovecký sen nebo obdarujte známého a prožijte nezapomenutelné zážitky při lovu divoké zvěře.
    Při lovu zvěře se dohlíží na čistotu střelby, aby zvířata zbytečně netrpěla. Na internetových stránkách firmy naleznete videa i fotografie z předešlých proběhlých poplatkových lovů, které vám průběh lovu přiblíží.
    Žijeme v humánní době. Proto při lovu zvěře dohlížíme na čistotu střelby tak, aby zvěř zbytečně netrpěla. Čistě skolená zvěř je pak vizitkou nejen dobrého střelce, ale i znakem dobrého jména moderní myslivosti.
    Wir möchten herzlich begrüßen alle Jäger und Liebhaber des Jagdwesens. Unser Angebot ist breit. Mehr Informationen für die Jagdwesen suchen Sie bitte hier. Infos zu jagen suchen Sie auf unseren Webseiten.
    Děkujeme za rychlé vložení naší firmy. S propagací jsme velice spokojeni a určitě využijeme i další možnosti reklamy pro náš eshop.S pozdravem Zdeněk M.


Ceník poplatkového lovu dančí zvěře

     Proč nás využít?Profesionální služby bez kompromisů Myslivecká etikaK myslivosti patří v první řadě mimořádná míra etiky, kterou je třeba dodržovat v úctě k tradici a přírodě. Snažíme se udržovat toto naše přírodní bohatství a zvyklosti i pro naše potomky. Vždy se proto pečuje o uvážený výběr každého odloveného kusu zvěře.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00