Jak na věc


pomocné motory na zadní kola

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci?

    Pomocný pohon - PTO ( zkratka z anglického power take off) je zjednodušeně přídavná převodovka která vyvádí kroutící moment na nějaké přídavné zařízení, typicky hydraulického čerpadla. Pro optimální určení sestavy pomocného pohonu a čerpadla je potřeba znát údaje z převodovky (nejlépe fotografii výrobního štítku), volnoběžné otáčky motoru a hydraulické požadavky nástavby ( tlak a průtok) nebo alespoň přesný typ nástavby. Sestavu Vám navrhneme včetně možných variant. Vyplatí se zamyslet se nad sestavou nežli následně řešit problémy způsobené chybnou volbou sestavy. Klidně nás kontaktujte se svými potřebami.
    Další poděkování bychom chtěli věnovat firmě JK Animals a panu Martinu Gotvaldovi z Bedihoště, kteří nám společně zaslali 26 kg krmiva pro opuštěné pejsky!
    A co vy, už klikáte na http://www.clickandfeed.cz/ ? Každým klikem naplníte jednu misku, denně lze kliknout jednou - každý z nás může naklikat 365 misek ročně!
    V červenci a srpnu se návštěvní hodiny depozita omezí pouze na pondělí a pátek, vždy od 16h do 18h. Sobotní návštěvní hodiny se tedy na dva měsíce ruší!
    Naše obrovské (a velmi opožděné) poděkování patří kočičí kavárně CoffeCat, která nám opět umožnila uspořádat náš jarní bazárek! Krásná částka, kterou jste nám na tomto bazárku přispěli, byla věnována kočičkám z depozita Kočky Hlubočky.
    Pokud byste kočičákům chtěli přispět i jinak, než jen materiálně, Psí Hvězda umožňuje také příspěvek formou poukazu. Poukaz v hodnotě 50 Kč na Psí Hvězdě zakoupíte a celá částka jde přímo pro naše kočičky!


Další kolo kočičího přání zase až v prosinci 2018

    Všechny naše příznivce moc zdravíme a děkujeme za všechny dary, jak finanční, tak materiální. Každá pomoc se počítá! Pokud nám chcete přispět finančně, můžete tak učinit na transparentní účet: 2500266592/2010 (Fio banka). Další možnosti, jak pomoci, naleznete na našich stránkách v sekci: >> Jak pomoci? <<
    Velmi děkujeme projektu Click and Feed za pořádnou nadílku granulí Brit pro naše kočičí svěřence. Na fotce pózuje osazenstvo kočičí voliéry - Tomio, Elsa, Sally a za granulemi je schovaný Adámek.
    Další opožděné poděkování je pro UPoint, informační centrum Univerzity Palackého, jehož vedení nám také umožnilo uspořádat v jeho prostorách valentýnský minibazárek. Tímto UPointu velmi děkujeme a doufáme, že jsou nakloněni i budoucí spolupráci!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00