Jak na věc


polskone

Interiérové Dveře Sapeli - Chomutov, Teplice, Most, Žatec, Ústí nad Labem, Žatec, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Akce

    Polský spolehlivý výrobce dveří a euro oken dodává na český trh zajímavý sortiment výrobků v českých normovaných rozměrech a certifikací. Specializací jsou interiérové dveře.
    SEMPRE to je elegance, styl a moderní vzhled, který byl inspirován sny našich zákazníků. Tato dveřní křídla jsou nabízena v několika modelových řadách - Alu, Onda, Lux, Lux Alu, Inserto,Sense, Verse, přičemž každá má své specifické prvky. Vytváří módní a stylovou podobu interiéru na té nejvyšší úrovni.
    Dveře SIMPLE patří k nejoblíbenější řadě moderních bílých lakovaných dveří. Díky kvalitní povrchové úpravě za příznivou cenu vytvoří z každého interiéru kouzelný domov. Dveře FIORD velmi oblíbená bílá lakovaná klasika.
    Polsko Švédský výrobce dveří patří již 25 let díky vysoké kvalitě a technologické inovativnosti k předním evropským výrobcům oken a dveří. Důvodem spolupráce s firmou Pol-skone je zejména vysoká tvarová stálost dveří díky jedinečné kombinaci masivního dřeva a ostatních dřevních materiálů. Za zmínku stojí též precizní zpracování rámových a lakovaných dveří.


Polskone Lakované dveře SIMPLE, FIORD

    Velko a maloobchod se stavebním kováním. Kování na okna i dveře různých povrchů, kliky, bezpečnostní kování, madla, panty, úchytky, věšáky, nábytková kolečka, háky, konzole, nábytkové doplňky, sortiment pro nábytkáře a truhláře.
    Nabízíme vám ke stažení katalogy námi zastoupených dodavatelů ve formátu pdf. (Pro prohlížení je nutný nainstalovaný Acrobat Reader, nebo jiný prohlížeč pdf formátů.
    ARCO jsou dveřní křídla, která byla navržena s ohledem na trendy moderního bydlení. Díky svým elegantním tvarům, zajímavým možnostem prosklení a různorodým barevným variantám dokonale dotvoří atmosféru Vašeho interiéru. Ideální varianta pro ty, kteří hledají kvalitní dveře za přijatelnou cenu a zároveň jim záleží na designu.
    INTER-AMBER jsou dveřní křídla, která oslovují široké spektrum zákazníků. Vyznačují se především zajímavou cenou a velkým množstvím verzí, díky nimž skvěle dotvoříte atmosféru celého interiéru. Dveře s moderním designem za skvělé ceny. 
    dveře Polskone - Impuls plné - dekor dle výběru klientadveře Polskone - Impuls sklo - 12 - dekor dle výběru klientaobložková zárubeň DIN - dekor dle dveří


ECLISSE ČR s. r. o. (www.eclisse.cz)

    IMPULS jsou dveřní křídla navržená pro širokou škálu zákazníků. Velkou předností těchto elegantních křídel jsou bohaté možnosti prosklení, které ocení všechny věkové kategorie zákazníků. Kvalitní a velice oblíbená řada za které si každý vybere sám.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0042:52:17