Jak na věc


poliklinika na sidlišti nymburk zubní ordinace

Nově otevíráme ordinacidentální hygieny

    V rámci pracovišť Polikliniky I. P. Pavlova nabízíme mezioborovou spolupráci, která v případě potřeby našich pacientů může navazovat na vyšší klinické pracoviště.
    Posláním polikliniky je zajistit pro pacienty příjemné prostředí a maximální vstřícnost personálu. Za samozřejmost je považována vysoká odborná úroveň v souladu s moderními vyšetřovacími metodami.
    je provozovatelem moderního zdravotnického zařízení, které poskytuje komplexní služby na špičkové úrovni. Pod jednou střechou naleznete praktické lékaře, zubní lékaře a specialisty z různých oborů. Nezbytnou součástí je i činnost lékárny a řada dalších doplňkových služeb.
    Poliklinika I.P. Pavlova s.r.o. je akreditované zdravotnické zařízení s dlouholetou zkušeností od roku 1993. Našim pacientům nabízíme komplexní ambulantní činnost a specializované poradny v moderně přístrojově vybavených ordinací.
    Lékařské preventivní prohlídky, profesní prohlídky, dohled nad pracovním prostředím, biologické expoziční testy, speciální vyšetření (zátěžové EKG, audiometrie, spirometrie)…


Vítejte ve zdravotnickém zařízení Paracelsus

    Nabídka služeb polikliniky: stomatologie, praktický lékař, závodní preventivní péče, laboratoř, oční, interna, chirurgie, RTG, EEG. Dále nabízíme rehabilitaci, elektro a vodoléčby, masáže a rekondiční wellness pobyty v sanatoriu.
    V případě, že se objednáte na RTG oddělení online, pomocí webových stránek, na které je odkaz níže. Je potřeba si hlídat, jestli Vámi na zadanou emailovou adresu přijde zpráva, kterou je nutné potvrdit. Pokud Vám tato zpráva nepřijde (prosíme kontrolovat i složku SPAM - kam se může omylem zpráva zařadit jako nevyžádaná), je nutné volat na RTG oddělení, tel.: 519 303 258, a objednat se telefonicky.
    Ordinace praktických lékařů, stomatologické ordinace, interní ordinace, chirurgická ordinace, oční ordinace, radiodiagnostické (RDG) oddělení, EEG, plicní oddělení, rehabilitační oddělení…
    Věříme, že díky těmto změnám a rozšířením Polikliniky I. P. Pavlova s.r.o. budeme poskytovat ještě komplexnější a dostupnější zdravotnické služby než v předchozích letech.
    Vstupní prohlídky, lékařské preventivní prohlídky, výstupní prohlídky, doplňková vyšetření u rizikových a specializovaných pracovišť (audio, karcinogeny – vyšetření krve)…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9639
cache: 0024:00:00