Jak na věc


pokerstars

PokerStars.cz - možnosti vkladu a výběru peněz

    Z důvodu velkého množství hráčů zde nikdy nebudete mít nouzi o nedostatek otevřených stolů. Ze stejného důvodu neustále běží i nepřeberné množství poker turnajů. (Sit and Go, multi table turnaments ..). Každý týden se na PokerStars vyplatí ve výhrách v garantovaných turnajích přes $30.000.000!
    Díky masivní reklamní kampani (např. hlavní reklamní tváří PokerStars je Rafael Nadal) naleznete na PokerStars na nízkých limitech stoly neustále zaplavené začínajícími či rekreačními hráči. Čím výše však hráč postupuje, potkává stále více pravidelných hráčů. Na vyšších limitech hrají převážně ti nejhouževnatější, kteří se dokázali probojovat nad ostatní.
    Přímý rakeback na PokerStars neexistuje, herna ale provozuje zmíněný VIP program, který pravidelně hrajícím hráčům nabízí nejrůznější odměny a bonusy. Jedná se defakto o ekvivalent klasického rakebacku, který lze vyčíst z následující tabulky :


PokerStars.cz - zákaznická podpora

    Herna PokerStars ale stále nabízí propracovaný VIP systém pro všechny druhy hráčů. S přibývajícími věrnostními VPP body se zvyšuje i váš VIP status na herně a stím se i zvyšují potenciální finanční odměny, které můžete skrz VIP systém jako hráč získat. Herna má celkem 7 úrovní VIP systému: BronzeStar, ChromeStar, SilverStar, GoldStar, PlatinumStar, Supernova a Supernova Elite. Jednotlivé detaily o VIP systému můžete nalézt pod tímto odkazem. ("VIP Club" nahoře vpravo)
    Turnaje na PokerStars jsou velmi dobře známé díky televizním a jiným reklamám, jsou proto také neustále naplňovány lidmi, kteří mají s hrou většinou malé zkušenosti.
    PokerStars je ideálním místem pro turnajové hráče. Mají propracovaný systém pravidelných garantovaných turnajů, které běží prakticky kdykoliv. Z těch nejznámějších jmenujme alespoň tyto:
    Další jedinečnou výhodou herny PokerStars jsou její PokerStars Home Games - neboli možnost založit si vlastní pokerový turnaj nebo cash game a pozvat do něj pouze své přátele (zabezpečení pomocí hesla).
    Podpora PokerStars má velmi dobré jméno, na email reaguji téměř vždy rychle a velice ochotně. Samozřejmostí je čeština. PokerStars support je znám i tím, že reaguje na všechny typy dotazů - tedy nejen na ty pokerové (např. i vyřešili programátorský problém). Přes telefon podpora dostupná není.


Jak si ověřit účet na PokerStars?

    PokerStars nabízí svým hráčům bohatou nabídku poker her: od populárního Hold'em přes Omahu až po méně tradiční formy jako je Razz, Stud či Badugi. Samozřejmostí je obrovská nabídka klasických turnajů - největší na světě - a Sit'n'Go. Při současném masivním počtu aktivních hráčů na PokerStars není o stoly nikdy nouze.
    PokerStars.cz je jednoznačně nejlepší poker herna pro dlouhodobější hraní. Má exkluzivní motivující systém VIP odměn, který umožnuje postup hráče od mikrolimitů až po high stakes stoly. (za jejich věrnostní body si např. můžete pořídit i nové Porshe:-) 
    PokerStars.cz je jedno z nejstařších jmen v historii online pokeru. V současnosti je poker herna PokerStars jedinou licencovanou hernou v České Republice. Běžně zde hraje i přes 200 000 hráčů najednou! Díky své velikosti si může dovolit nabídnout svýh hráčům i daleko lepší podmínky než konkurence.


PokerStars.cz - Traffic (provoz)

    Ovšem zároveň zde naleznete i ty největší pokerové profesionály, kteří si již online pokerem vydělali miliony dolarů. Většina z nich je členy i VIP Team PokerStars PRO teamu, kdy se stanou sponzoranými hráči herny PokerStars a ona jim pak platí vstupy do turnajů a nabízí exkluzivní rakeback. Jmenujme např. hráče jako Daniel Negreanu, Chris Moneymaker, Bertrand Grospellier (ElkY), Janathan Duhamel, Joe Cada, Dario Minieri, David Williams, Vanessa Selbst, Liv Boeree, Jason Mercier či Barry Greenstein. V teamu PokerStars PRO je i český hráč Martin Hrubý.
    PokerStars.cz z důvodu omezení zákony v ČR nemohl hráčům nabízet žádný bonus při registraci. Od května 2017 je ale opět v provozu bonus $40 do začátku zdarma.
    Každoročně se zde také pořádá množství online pokerových soužeží. Jmenujme např. WCOOP, neboli mistroství světa v online pokeru nebo TCOOP, což je mistrovství světa v turbo turnajovém pokeru. Tyto série turnajů jsou často dotovány více než $30.000.000.
    Herna PokerStars si u ministerstva financí vydobila možnost nabízet všem hráčům od května 2017 vstupní bonus až $40 zdarma. Můžete si ale poker hernu nainstalovat a hrát na ní i pouye o virtuální peníze a tak si můžete poker na PokerStars.cz vyzkoušet zcela bez rizika.


PokerStars.cz - rakeback & bonusy

    Během hraní na PokerStars získáváte věrnostvní StarCoin a VPP body. VPP přibývají stále stejně a podle jejich počtu se vám zvedá VIP status v PokerStars herně (BronzeStar, ChromeStar, SilverStar, GoldStar, PlatinumStar, Supernova, Supernova Elite). Sběr StarCoin se ze zvyšujícím se statusem procentuálně zvedá a za tyto body si poté můžete objednat různé zboží z jejich Online shopu. Seženete zde vše od kšiltovky, přes plazmovou televizi, až po Porsche Caiman. Samozřejmě za StarCoiny můžete kupovat i rovnou peníze.
    Navíc tyto pravidelné turnaje doplňují i menší garantované doprovodné turnaje, které běží takřka každou hodinu. K tomu ještě v průběhu celého roku přichází PokerStars se speciálními nabídkami v podobě peněžitých cen a míst do nejlepších živých poker turnajů.
    Způsobů jak převádět peníze na PokerStars účet a odtamtud pryč je mnoho, mezi nimi najdete všechny nejběžnější a často používané jako jsou Visa, MasterCard, Neteller, Moneybookers, bankovní převod či šek. Navíc podporuje herna i převod z české eBanky a přijimá platbu i skrz mobilní operátory (T-Mobille, O2, Vodafone). 
    Malým bonusem softwaru PokerStars je možnost použít na stole vlastní avatar; stačí jen nahrát soubor s obrázkem. Pro další plusy a mínusy se můžete podívat na naší minisite o herně PokerStars.
    PokerStars.cz je také velmi oblíbena z důvodu snad nejspolehlivějšího a nejpropracovanějšího poker softwaru co online poker herny nabízejí. Skvělá podpora multitablingu, statistik, skinů, turnajových poznámek a mnoho dalšího. 


PokerStars - nabídka her a turnajů

    Jednoznačným kladem herny PokerStars je její software, který je uživatelsky velmi přívětivý, navíc lze jeho celkový vzhled vyladit skiny tak, aby vše vyhovovalo vkusu hráče. Zároveň software disponuje velikým množstvím užitečných vlastností a zajímavých vylepšení. Orientaci v široké nabídce poker her usnadňují záložky, individuální potřeby hráčů při výběrů stolů potom uspokojí detailně nastavitelné filtry her. Jednotlivé stoly přehledně zobrazují parametry jako průměrnou velikost potu, počet hráčů na flopu a podobně.
    Samotné hraní doprovází zvuky rozdávání karet, pohyb chipů a upozornění na hráčův tah. Podobně jako u jiných heren lze na stole používat chat, psát si k hráčům poznámky a sledovat základní informace o hráčově aktivitě na stole. Protihráče lze také jednoduše označit barevným štítkem či hledat ho na jiných stolech. Svým softwarem PokerStars vychází vstříc také těm hráčům, kteří chtějí hrát více stolů najednou - velikost stolů lze jednoduše měnit tažením myší, jedním kliknutím software umožňuje vykládat stoly na obrazovce, rozestavení stolů si navíc trvale pamatuje. Záznamy o hrách se ukládají na disk v textovém formátu, lze tak používat tzv. tracking software.
    Novela zákona nově ukládá povinnost hráčům se fyzicky ověřit na úřadech, aby mohli na licencovaných hernách hrát. Podívejte se jak touto verifikací projít ...
    Zajímavostí je, že PokerStars nedávno (leden 2013) koupili fotbalový tým Olympique Lyon a tak jeho reklamy budou nyní vidět i ve fotbalových přenosech tohoto klubu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0015:47:28